ahoj jsem Morry32 a dnes v noci jsem tu měl ducha

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

ahoj jsem Morry32 a dnes v noci jsem tu měl ducha

Příspěvekod Morry32 » 01 pro 2015, 10:09

Dnes v noci na mou dcerku jen tak letěla skleněná vonná svíčka, pak se z ničeho nic se zapl sporák s troubo a v rohu chodby jsem videl osvětlený místo a není od kud by se nato svítilo a chlad cítim jen já může někdo poradit co s tím? a není to sranda!
Morry32

Školák

Na ruce: 16.72

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: ahoj jsem Morry32 a dnes v noci jsem tu měl ducha

Příspěvekod Pest » 01 pro 2015, 14:25

Neškodilo by to napsat obšírněji, takto kusé informace je poměrně těžké analyzovat. :)

Jinak jistě není na škodu klasika:

1) Sůl na prahy, stříbro pod postel, rozvěsit pálivé papričky, místnost nechat vysvětit / vykouřit.

2) Pokusit se navázat s domnělým stvořením kontakt a zeptat se jej, co má v plánu v místě Tvého bydliště provozovat.

!no1
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Morry32 » 01 pro 2015, 19:08

ahoj delší dobu já i dcerka vídáme svetelnou věc ve tvaru osoby v kabátě.Pokaždy když jdu do chodby tak mám pocit jak kdybych měl někoho na zádech a ten pocit je brniví a studeně štiplaví na kůži a včera je zvedla zapálená svíčka ve skle,a jak když do ní někdo z prudka strčí potom v noci když jsem se vzbudil tak byl sporák zaplí a plotýnky se střídaly s ohřevem jinak moc děkuji za pomoc :)
Morry32

Školák

Příspěvekod Morry32 » 01 pro 2015, 19:38

jinak se jmenuji jarda je mi 32 mám krásnou rodinu a zajímá mě vše jiného než běžné věci
Morry32

Školák

Příspěvekod Pietko » 02 pro 2015, 08:57

Moj nazor je ze to bol velmi, ale velmi zivy sen. Ked som bol mladsi som mal par takych snov, ze som si myslel ze to bola realita este roky po tom.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Pest » 02 pro 2015, 16:58

Asi jsem to teď špatně pochopil, ale těch událostí bylo více, nebo stále hovoříme o jednom a tom samém jevu?

@Pietko: Rozhodně nechci zpochybňovat Tvé vysvětlení, ale zároveň mi to nedá a mám potřebu se optati: Má živý sen má potenciál opakovat se?
Pest

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 03 pro 2015, 01:06

Pest píše:Neškodilo by to napsat obšírněji, takto kusé informace je poměrně těžké analyzovat. :)

Jinak jistě není na škodu klasika:

1) Sůl na prahy, stříbro pod postel, rozvěsit pálivé papričky, místnost nechat vysvětit / vykouřit.

2) Pokusit se navázat s domnělým stvořením kontakt a zeptat se jej, co má v plánu v místě Tvého bydliště provozovat.

!no1

Nemusím to psát XD
(jinak ty papriky jsou sladký, pokud se nepletu)

Jinak zdravím příchozího ;)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 04 pro 2015, 20:47

Pest píše:Pietko: Rozhodně nechci zpochybňovat Tvé vysvětlení, ale zároveň mi to nedá a mám potřebu se optati: Má živý sen má potenciál opakovat se?

Ma. Tym castejsie cim viac to na Vas zaposobilo, a cim viac myslite na to co ste zazili.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Pest » 05 pro 2015, 11:43

Aha, tak to se mi zatím ještě nestalo. Jistě to nebude nic příjemného, pokud se toho člověk nemůže zbavit.
Pest

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 pro 2015, 21:11

Světelná věc?

Nejde to víc popsat?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..