Ahoj všem

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Ahoj všem

Příspěvekod pavan86 » 06 čer 2013, 16:54

Všiml jsem si, že se spousta z nových členů dobrovolně představuje, což je pro mě příjemné překvapení. Obvykle se lidé mají tendenci skrývat a neprozrazovat o sobě nic ze svého života. Nicméně už jsem přidal 4 dlouhá témata, tak myslím, že by bylo správné, abych se rovněž představil, ať každý ví, s kým má tu čest :D
Jmenuji se Martin, je mi 27 let a pocházím z Olomouce. A posledních 8 měsíců jsem k nalezení převážně v Opavě, kam jsem se odstěhoval za přítelkyní a jejími dvěma dětmi, které potřebovaly skutečného otce místo svého biologického, který by se dal charakterizovat jako "spodina". Opilec a agresor vůči ženám, pro kterého jsou děti jen zdroj peněz, a který je za celý jejich život nikdy nevzal na výlet, či k doktorovi a svůj čas tráví v alkoholovém oparu a přesvědčování sebe sama o své mužnosti a dokonalosti. Až umře, tak věřím, že jeho duch bude za zločiny, kterých se dopustil na mé přítelkyni a vlastních dětech věčně bloudit světem... No ale dost už o této lidské kreatuře a zpět ke mně. Už od mala mám zájem o esoteriku a filozofii. Nevybírám si konkrétní kategorie, takže jakákoliv otázka, na kterou není jistá odpověď a spadá do oblasti neznámá, bystří mou mysl. Přiznám se, že mě vždy nejvíce fascinovaly legendy o nadpřirozených bytostech a entitách. Jsem ale silně zaměřen na logiku a nejprve vždy vše řeším chladným rozumem. Až teprve potom co selže logika se obracím do mimo smyslových oblastí. Hodně mě fascinují minulé životy a odkazy které si sebou z nich neseme jako břemeno. Abych se přiznal, věřím, že mé minulé životy mě ovlivňují i v tomto životě v mém rozhodování. Tak mě například dostaly k historickému šermu, stejně jako k armádě po dostudování střední školy. Podle hodně esoterikou se zabývajících lidí jsem musel být v minulých životech voják, protože všeobecně ať už k chladným či palným zbraním mám velmi kladný vztah. A zřejmě jsem na bitevních polích musel hodně často umírat, protože mám panickou hrůzu, když vidím někoho ke mně jít zezadu s nožem či sekerou. Mám takový neotřesitelný pocit, jako bych v zádech mezi žebry měl vražené studené ostří, v případě sekery cítím, jak se mi ostří zasekává do páteře... Co já ale vím, třeba to nemá nic společného s minulými životy. Každý člověk má svou pomyslnou "achillovou patu" a z něčeho má panickou hrůzu:D No jinak kromě armády, odkud jsem kvůli úrazu musel odejít, jsem pak ještě studoval necelé 3 roky Archeologii a antropologii. Bohužel se objevily jak už to bývá komplikace a já musel předčasně skončit. Nicméně Archeologie mě značně poznamenala, takže jsem si z ní uhnal doslova profesní "deformaci", která spočívá v tom, že kdykoliv jdu kolem jakéhokoliv výkopu či pole, oči mi šilhají, jestli se tam náhodou neválí nějaký ten artefakt...ať už kousek pravěké keramiky, pazourek či drobná mince (stačil by i Jáchymovský tolar:D či florent Jana Lucemburského- kdo se trochu vyzná v numismatice, tak pochopí můj vtip:D) No a to bude o mně asi to nejdůležitější. Snad bych jen mohl ještě uvést, že mám mistrovský stupeň REIKI, takže jsem vůči nadpřirozeným věcem hodně vnímavý. Čímž samozřejmě nechci tvrdit, že bych je sám vyhledávám... Jinak řečeno- jsem zbabělec, který si s tím, co nezná raději nezačíná:D To o mně bude asi tak vše...Snad ještě jedna poznámka o mně- jsem schopen mluvit a psát hodiny o věci, která by šla shrnout na třech řádcích, ale toho jste si už asi všimli sami. mám prostě rád detaily:D
pavan86

Školák

Na ruce: 377.06

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Ahoj všem

Příspěvekod Razorka Tektzby » 06 čer 2013, 20:52

Vítej :) Pěkně ses "rozebral", resp. rozpovídal, resp. rozepsal :D Z tvých příspěvků přímo čiší logika, dá-li se to tak říct, resp. napsat :D Logika u mě hraje prim, takže logicky se mi logický příspěvky dobře čtou :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Re: Ahoj všem

Příspěvekod Sam Tektzby » 07 čer 2013, 23:56

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..