Ahoj všetci :)

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Ahoj všetci :)

Příspěvekod kikushka15 » 17 črc 2014, 20:32

Ahojte všetci,
Som tu nová a na tento fórum som sa dostala úplnou náhodou, keď som hľadala niečo o paranormálnych javoch. Volám sa Kristína, je mi 16 rokov a som druháčka na gymnáziu. Pochádzam zo západného Slovenska. Vo voľnom čase rada hrám na klavír, počúvam hudbu , športujem a zo všetkého najradšej fotografujem. Mám hrozne rada búrky, tmu a hrozne ma zaujíma prehľadávať staré miesta, budovy ... (či sú to už staré povaly, opustené škôlky, školy ...) priťahuje ma to už len kvôli tomu že ma v celku dosť zaujímajú také záhadné veci. Nemám síce žiadne skúsenosti s týmito mystickými vecami ako sú paranormálne aktivity, duchovia, exorcizmus, mágia ale už som o nich dosť čítala aj keď všade sa píše niečo iné. Zažila som všeličo ale stále neviem či tomu mám veriť alebo to boli len nejaké zdania. Bojím sa toho ale na druhej strane ma to aj dosť láka zažiť niečo paranormálne, nevysvetlitelné. Som možno divná ale tak čo :) ... Neviem čo by som ešte o sebe napísala takže sa zatiaľ majte ;)
kikushka15

Školák

Na ruce: 18.20

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Ahoj všetci :)

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 18 črc 2014, 16:14

!blazen!
Vitej mezi námi.
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Grace » 18 črc 2014, 16:45

Vítej. Ať se ti tu líbí.
Grace

Školák

Na ruce: 413.45

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 črc 2014, 11:53

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 14 srp 2014, 10:24

Vítej :) Náhodou by mě docela zajímalo, kdo na toto fórum nenarazil náhodou :D Tohle všechno je lákavý, protože to je okultní, skrytý. S postupným nabalováním inforamcí zjištíš, jak moc zodpovědně je potřeba se v těhle vodách pohybovat :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..