Ahojda

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Ahojda

Příspěvekod CelesteDelore » 06 zář 2014, 14:34

Co bych vam tak mohla prozradit? Jsem Ceska ale muj rodni jazyk neni cestina ale nemcina a muj otec nepochazi z Evropy ale Kuby ....(Proto uz se predem omlouvam za pravopisne chybi nebo nespravnou stavbu vet) ^^"
Uz od mala mam sve astralni pruvodce ktery se me dodnes drzi a nopousti me. Je pravda ze jich par odeslo nevim kam, ale ti nejvernejsi jsou porad se mnou.
Taky pry doma mame ducha, ktereho jsem ja nikdy nevidela ale cely zbytek mi rodiny ji slysel a videl. Nevim zda za to mohou moji strazci, ze se mi jeste nikdy neobjevila...
Mam rada gotickou hudbu a ve mem satniku se nachazi jen malo oblecku ktere nejsou cerne. ;) A ano, sportuji rada - beham za mestskou hromadni dopravou a vlaky Ceskych drah, kdyz mi ujizdeji pred nosem. :P

Zdravim,
vase Celeste :3
CelesteDelore

Školák

Na ruce: 26.60

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Ahojda

Příspěvekod thechosenone729 » 06 zář 2014, 15:42

Ahoj Celeste som rád že si prišla na forum a že sa z nami podelíš o skúsenosti a zážitky :)
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,482.97

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..