aisa-petra

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

aisa-petra

Příspěvekod Aisa » 29 pro 2014, 16:01

Ahojte nevím jak začít ......Jsem z Českého Těšína je mi 29let to, ale není to s čím jsem jdu. Forum jsem si našla chtěla jsem vědět co mi chtějí říct mé sny. Jsou živé strašně moc a začali po smrti mého přítele. V ROKU 2007 mi umřela maminka už to bylo těžké. Po její smrti jsem měla první autonehodu z té jsem si odnesla tříštivou zlomeninu nohy. V roce2009 jsem s mamčiným bratrem měla druhou nehodu, ten nehodu nepřežil.Já skončila na vozíku a v Ústavu tady jsem si našla lásku. Jezdili za mnou dědeček s babičkou kteří mě vychovali.Děda mi umřel 2012 prohrál boj s rakovinou, když mi v březnu 2014 umírala babička říkala jsem si,že už mi smrt vzala dost, jenže v květnu mi vzala přítele. Začali se dít divné věci a já vím,že tady byl semnou. Živé sny v noci.Když jsem mu najela do meilu začala hořet svíce takovým plamenem,že sestřičky tady hasily. V telefonu se mi sami spustily jeho písničky nešly přímo po sobě ale jen ty, které mě uměly rozplakat byly dvě.V noci jsem potom měla sny dělal,že mě nevidí nemluvil semnou. Na to do snu přišla mamka,babička a děda stáli u mé postele babička mi tlačila na břicho já cítila velkou bolest a ptala jsem se kde je Vita, bolest mě vzbudila.Jednou týdně mám takové sny třeba hořím vzbudí mě to, že se ten žár nedá vydržet nebo mě někdo topí ve vodě když už mám pocit,že je to konec vzbudím se.Proč mi ten přítel utíká minulí týden ležel vedle mě já se otočila na něj říkám vím, že to jsi ty a já ti nedám pokoj v ten moment zmizel. Snad jsem to sem dala tak jak to má být a neporušuji pravidla hezký den
Aisa

Školák

Na ruce: 43.91

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: aisa-petra

Příspěvekod Moiss » 29 pro 2014, 21:02

Věř , že nikdo kdo tě navštěvuje není ten za koho se vydává , mrtví se vrátit nemůžou , jsou to jen démoni , kteří znali jejich životy a tebe teď trápí.Měla by jsi se pomodlit o ochranu , a nebo jim dát jasně najevo , že nejsou vítáni!
Moiss

Školák

Na ruce: 75.78

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 30 pro 2014, 19:53

Ne vždy to tak musí být a ne vždy to musí být démoni :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 30 pro 2014, 22:51

Moiss píše:Věř , že nikdo kdo tě navštěvuje není ten za koho se vydává , mrtví se vrátit nemůžou , jsou to jen démoni , kteří znali jejich životy a tebe teď trápí.Měla by jsi se pomodlit o ochranu , a nebo jim dát jasně najevo , že nejsou vítáni!

Mrtví se vrátit můžou, je nesmysl že ne když na zemi vládne zachování energií.
A pokud živé bytosti vytvářejí za den napětí o cca devíti voltech, je nesmysl aby jejich smrtí elektromagnetický otisk a pole přestalo hned jen tak pro nic za nic existovat.
Ke všemu tvrdit, že to jsou démoni je poněkud krátkozraké, když nevíme pozadí celého problému bez potřebných důkazů.
Apropois, jak jsi došel/došla k názoru, že zrovna démon a z jaké literatůry jsi čerpal/čerpala?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Aisa » 12 led 2015, 13:45

Ani náhodou to nejsou démoni... Nevím co mi chtějí sny říct, ale démony bych tam nehledala.
Aisa

Školák

Příspěvekod pohroma » 12 led 2015, 17:23

Ahoj, pokud jde o sny, tak by ti asi nejlépe dokázala poradit Akyana, možná i Pietko. Zkus jim napsat. Věřím, že ti pomoc neodmítnou.
Podle toho co píšeš, zažila jsi mnohem více, než mnozí z nás. Všechno, co se nám děje, nás nějakým způsobem formuje, musíme si prožít každou zkušenost, která nás posune dál. A jistě i ty sny, které máš, souvisí se vším, co jsi prožila. Pravděpodobně jsi velmi vnímavá, zkoušela jsi již své schopnosti nějakým způsobem rozvíjet?
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Aisa » 09 úno 2015, 09:34

Ahoj nevím co spouští ty sny a ani netuším jak to rozvíjet.
Aisa

Školák

Příspěvekod cestovatelprvy » 09 úno 2015, 12:19

Zo snov cítiť, že viníš niekoho za to, že ti vzali blízky(i)ch a dokonca aj Tvoj život napoly. Ale to nie je pravda. Je to len transformácia. Jediná cesta je odpustenie a nechať ísť duše kam patria. Kam ich nohy zavedú... Ty žiješ tu a teraz, nie tam, kde žijú oni.

Druhá vec je tá, že "mŕtvy" sa nemôžu vrátiť a to okdiaľ máte, resp. prečo s takou istotou to hovoríte? Predsa existovalo niečo ako eliášov koč(inak povedané prevodník), možno aj existuje, ale to sú len dohady alebo výplody niekoho fantázií, alebo možno aj skutočnosť.

Ak duša zablúdi, môže blúdiť aj niekoľko rokov. Čo je v porovnaní s časom pre dušu nič, a pri porovnaní s Vašimi rokmi je to celá večnosť.

Aisa - jediná moja rada je, aby ste zabudli. Tie "náhody" pominú ak Vám vadia. Odpustiť treba všetkým. Aj Tým, za ktorých nemôžete ani Vy, ani nikto iný. Vyrieši sa to verím.
Peter
cestovatelprvy

Školák

Na ruce: 837.39

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Aisa » 09 úno 2015, 19:53

cestovatelprvy .......... asi něco dělám špatně nemůžu se smířit se smrtí přítele myslím si že ani ta jeho dušička nemá klid ... nevím jak zjistím že kvůli mě nebloudí?
Aisa

Školák

Příspěvekod cestovatelprvy » 09 úno 2015, 21:16

Myseľ niekedy dokáže divy. Napr. mám skúsenosť s privolávaním duše mŕtvych stále do tohto sveta, lebo som na ňu intenzívne myslel. Nakoniec som prestal, lebo som pochopil, že ona sem už nepatrí a že jej cesta už vedie inam ako tu po tomto svete. I predsa aj ona chcela mať kľud.

Zapáľte sviečku ak ste veriaca. Ak robíte niečo viac, spravte si meditáciu pre danú osobu. Alebo hocičo, čo Vám je blízke.
cestovatelprvy

Školák

Příspěvekod Pietko » 10 úno 2015, 13:35

Aisa píše:cestovatelprvy .......... asi něco dělám špatně nemůžu se smířit se smrtí přítele myslím si že ani ta jeho dušička nemá klid ... nevím jak zjistím že kvůli mě nebloudí?

To je presne to. Nepotrebuje to byt tvoj priatel. Ty ale venujes veeeela energie tomuto... nepokoju, emociam, strate... Toto potrebujes uvolnit. Ta energia co tomu venujes sa premietne do snov. Vsetky tie zelania, obavy... a pokial mas tych obav vela... obavam sa ze nocne mory ostanu kym sa so vsetkym nezmieris. Hladaj pokoj, daruj pokoj... a pokoj k tebe casom zavita.

Vzdy ked na tieto veci myslis tak sa uvolni tak ako to len dokazes. Pusti to priputanie sa. Trenuj prehlbenie toho uvolnenia. Najdi svoju rovnovahu. Nechod ani k negativnemu, ani k pozitivnemu, tancuj na hrane. Tam je rovnovaha. Tam je pokoj. Lebo nielen negativne prinasa nepokoj. I pozitivne moze ten nepokoj vyvolavat. V strede medzi negativnym a pozitivnym je rovnovaha, zmierenie, utisenie...
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Aisa » 11 úno 2015, 07:41

Spala jsem navštívil mě muž , opět živí sen. Zeptala jsem se :si to ty ? V tom ten člověk zmizel. Před tím jsem cítila vedle sebe ležící osobu, otočila jem se a řekla jsem :: Dej mi pusu já vím , že to jsi ty a já ti nedám pokoj. Osoba zmizela je toho víc . Proč mi utíká v těch snech? At je to jak je to doufám, že jednou v tom snu se mnou zůstane.
Aisa

Školák

Příspěvekod Pietko » 11 úno 2015, 09:01

Aisa... nemozes pri sebe niekoho drzat proti voli. To sa neda. Ani ducha, ani v snovu postavu v snoch. I ked viem si predstavit, ze pri totalnom ovladani sna je mozne zhotovit 3D postavu co sa bude spravat len tak ako chcete. Ale bude v tom duch? To sa nebude javit zive viac nez nejaka babika.
Druha vec, sen sa da zit, ale v sne sa zit neda. Nasa uloha na tomto svete nie je snivat, to je len moznost, nastroj, ktory ponuka nahlad do podvedomia (mozno v pripade AC aj do svetov za tymto zivotom) na poucenie.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Příspěvekod Aisa » 11 úno 2015, 19:30

:krec: Já si to uvědomuji musím se hodit do klidu Nebo mě odvezou. :krec:
Aisa

Školák

Příspěvekod cestovatelprvy » 11 úno 2015, 20:55

Neodveze Ťa nikto neboj sa. Si tu do vtedy do kedy tu máš byť. Ani o sekundu viac ani o sekundu menej. Niekedy máme ten náš príbeh napísaný, čo všetko sa nám má stať, aby sme sa priučili, čo sme v minulom živote nezvládli. (Aspoň toľkoto som zatiaľ spozoroval).

Takže, treba vypustiť všetky väzby a treba si uvedomiť jednu vec, ak ho chceš tu držať, berieš to na svoju zodpovednosť a to predsa nechceš. Ty chceš aby mal kľud. Tak isto ako by to aj on chcel.
Drž sa
cestovatelprvy

Školák

Příspěvekod Pietko » 11 úno 2015, 21:06

Aisa píše::krec: Já si to uvědomuji musím se hodit do klidu Nebo mě odvezou. :krec:

Do blazinca, ze ano?
Mno... na to treba predpoklady. Poznam jeden pripad nestastnej lasky, kde sa chlap vrhol na modlidby... az sa z toho stala zavislost a musel sa modlit stale. A predpoklady... mal. zacal vidiet pannu Mariu... apostolov... a po case aj certov. Niekolko krat sa stalo co behal po dedine skoro nahy(on povedal ze nahy, ale ja predpokladam ze mal minimalne spodne pradlo) pretoze ho halucinacie certov vyhnali z postele a nahanali. Na psychiatrii mu predpisali lieky a vidiny sa stratili. Lieci sa aj cviceniami. Vraj ma dobry vyhlad na vyliecenie.

Pietko

Mysterian

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..