Aké sú vaše priority

Podelte sa zo životnými skúsenosťami,neviete si rady ,alebo viete poradiť ,pomôcť, prežili ste niečo s čím sa neviete vyrovnať-niekedy je dobré porozprávať sa o tom s ľudmi ,ktorý vás osobne nepoznajú a budú nestranný . Skúsme sa rozprávať o maličkostiach ,ale aj o vážnych veciach .

Aké sú vaše priority

Příspěvekod Majka » 15 zář 2007, 20:48

Čo je pre vás prvoradé,najdôlezitejšie,aké sú vaše priority ?
Je to rodina,kariera,láska ,zdravie,peniaze...?

Pre mňa je to rodina ,teda láska, láska k deťom ,manželovi ,príbuzným,je pre mňa velmydôležitá, pretože mám rada dobré vsťahy ,a od toho sa odvíjajú ďalšie velmy dôležité veci ,ako je zdravie,aby som sa mohla postarať ,teda aby som vládala,peniaze ,samozrejme ,aby bolo začo sa postarať, čiže práca ,aby boli peniaze.A určite sú pre mňa dôležití priatelia.
Naposledy upravil Majka dne 05 říj 2007, 10:31, celkově upraveno 1
Obrázek
Majka

Učeň

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Tony » 16 zář 2007, 10:21

no, mě moc láska neříka. Až na sestru, babičku a mamku nemám nikoho moc bližního. Já se držím pravidla "žij tak, jako by byl dnes tvůj poslední den"

a tudíž se hodně bavím, dělam blbosti, takže první by byla zabava, všechno vyzkoušet, pak bych chtěl být vydavanej spisovatel, takže bych tam dal asi ty peníze, protože bez nich to nejde, no a až pak přatelství
Tony

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod misa » 29 zář 2007, 01:39

Myslím si, že ty základní životní priority máme nastavené někde hluboko v sobě už od doby dětství. Jejich pořadí určuje prostředí ve kterém vyrůstáme a lidé, jejichž konání nevědomky vnímáme. Životní situace, do kterých se později dostáváme, vždy jen na čas pořadí priorit změní.
A mám-li se vyjádřit konkrétně, kde se právě nacházím já - v současné době je pro mě prioritou udržení si duševní i tělesné kondice, abych byla i nadále schopna být užitečná tam, kde to moje rodina a přátelé potřebují.
Když ti život předkládá důvody k pláči,ukaž mu, že máš tisíc důvodů k smíchu
misa

Školák

Na ruce: 0.00

Re: Aké sú vaše priority

Příspěvekod kllara02 » 06 čer 2009, 11:13

mno tak na prvním místě jsou asi přátelé , druhé místo tvoří adrenalin :).Na řetím je rodina , 4.místo obsadily peníze a ta láska ta je nejduležitější a vztahuje se k 1.místu a k 3. místu , ten adrenalin je jen nápln jak si užit s kamošema akce ruzné.Penize jsou furt po ruce a jsou potřebné.jinak k nim moc lásky nemám , nejduležitější je to , co se nedá koupit.
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Zpět na Životní zkušenosti