AKELA.samotar o mě

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

AKELA.samotar o mě

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 08:35

Pracuju jako jevyštní technik v Karlínském hudebním divadle ( kulisák)v občance mám napsáno Josef Hotár je mi 45 let a cca . Na cestu věštce mě vypravila moje maminka tak jsem se v mládí věnoval asi 10 let vykládání karet ted už mě to nějak extra nebaví občas ještě nějakej výklad udělám ale muj životní styl a práce mi nedovolují věnoavt se tomu naplno - taky mě už štvali ty věčně se opakující se otázky .Většinou jen starým klientúm a nebo když je na tom tazatel nějak extra špatně tak se donutim mu výklad udělat - jinak na výklady už kašlu . Taky jsem masér numerolog grafolog chiromant a magicky pracujíci blázen . Očuchal jsem si alchimii a jistou dobu jsem koketoval i s vysokou magií ( je hrozně nákladná na praktikování )
dlouhodobě se věnuju runám prostě mě pohltili a pořád mi mají co říct .Žel neexituje žádná škola kdy by se našli odborníci co se vyznají lip než já . Prozatím co se týče run zvládám Ásská kouzla galdu - sestavuji runové posloupnosti na amulety . Samosebou astrální poutě . Větrné runy - ochranná runová kouzla a tak vůbec nechce se mi to nějak moc rozepisovat .Teď v září nastupuji k panu Turnovskýmu do jeho školi astrologie - takže mi přibyde další certifikát - chich . Astrolgem se hodlám stát ne proto abych lidem odpovídal na jejich dotazy , ale proto aby se mi otevřeli nové obzory - konkrétně runové astrologie nejde pochopit bez základního astrologického vzdělání .

Jinak já nevim co bych vám o sobě ještě napsal
minulost - zanačně komplikovaná a temná - dlouhodbě jsem užíval drogi ( netajim se s tim i když bych možná měl protože lidé snadno soudí a podléhají předsudkum - jejich věc )
přítomnost - věnuju se runám, lukostřelbě a divadlu . Co se týče kouzel omezil jsem své aktivity na talismanickou magii - takže vyrábim svejm klegum v práci amulety na shánění holek - popřípadě vyrábim amulety k jiným příležitostem
Budoucnost - ta je prozatim otevřená ale rád bych v důchodu zúročil své znalosti a dovednosti - snad neumřu jako důchodce hlady - chich - jednou ze mě bude někde v domově dúchodcú bláznivej dědek co si myslí že je čaroděj

tak tady máte napsáno kdo jsem - tak nějak zhruba
AKELA.samotar

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: AKELA.samotar o mě

Příspěvekod Amiethe » 02 črc 2011, 11:49

tiše se klaní laik a amatér jako já :) :D
tak tedy vítej :)
...Tímto se loučí malá démonka se zlýma očima
Amiethe

Školák

Příspěvekod Arpaix » 02 črc 2011, 12:40

I ja Vas zde zdravim a vitam Vas!! Verim ze bude se Vam zde libit.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 črc 2011, 13:01

Nevěřím tomu všemu, ale vítej.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 13:21

Sam Tektzby píše:Nevěřím tomu všemu, ale vítej.

http://www.pismak.cz/index.php?data=user&id=32603
prvotiny
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 črc 2011, 13:34

No o básních jsem nemluvil. Nevěřím tomuhle:"Žel neexituje žádná škola kdy by se našli odborníci co se vyznají lip než já.", to vyzní dost samolibě.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod mira8565 » 02 črc 2011, 13:40

Také tě tu vítam.Myslím že tu rychle budes ve svém "živlu".
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Na ruce: 71.24

Příspěvekod AKELA.samotar » 02 črc 2011, 14:06

[quote="Sam Tektzby"]No o básních jsem nemluvil. Nevěřím tomuhle:"Žel neexituje žádná škola kdy by se našli odborníci co se vyznají lip než já.", to vyzní dost samolibě.[/quote

pokud víš o nějaký škole kdy vyučujou runy a jejich smysl - rád se poučím - tarot jsem studoval u Zuzky antares v Brně ale povim ti nepomohla mi ani ona když už jsem nevěděl kam dál protože dostpné zdroje jsem vyčerpal a má známích skutečně hodně v tomhle kouzelnickým světě - jistě že jsou lidé kteří runám rozumí líp než já - to vim - napáno je i několik knih které jsem nečetl ( neumim anglicky a německy ) ale já jsem zatim nikoho nenašel

jsem dost samolibej pravda ale zase jsem soudnej - porad mi někoho teda kdo ví a já se opravdu rád poučím
AKELA.samotar

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 črc 2011, 14:36

O tom nemluvím, přečti si to ještě jednou a pak odpověz, jestli ti to samolibě nevyzní.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Mimars » 02 črc 2011, 14:43

Vítej a doufám, že se ti tu bude líbit!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn... :-)
Mimars

Učeň

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..