Čakry

Magie konkrétně i všeobecně

Čakry

Příspěvekod fojjta » 05 bře 2010, 23:47

Ahoj,
dříve jsem nic s magií a podobnými věcmi neměl. Dlouho už jsem ale pozoroval, že občas cítím zvláštní pocit jakoby uvnitř části mozku před čelem. Hledal jsem o této části mozku něco z pohledu biologie, ale nic významnýho jsem nezjistil. Až teď mě zavál osud sem. Našel jsem zde zajímavou věc - astrální cestování. Zajímalo mě to a tak jsem našel jednu stránku. Tam jsem četl něco o čakrách(a třetím oku) a zjistil jsem, že existuje jedna, co se právě v této oblasti nachází! To mě nedalo a hledal jsem dál. Našel jsem tuto stránku:
Kód: Vybrat vše
http://www.atradragon.estranky.cz/clanky/okultni-schopnosti/cakry
kde i o této čelní čakře, tedy šesté píší taky. Píší, že při větší aktivitě člověk více přemýšlí filozoficky a td. a to přesně odpovídá mě.
Neporadil by mi někdo jak by ta moje údajná "schopnost" šla využít popřípadě rozvíjet?
fojjta

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Čakry

Příspěvekod lykantrop » 06 bře 2010, 00:42

Tlačení na čele nad nosem mezi obočím to je otevírání třetího oka, šesté čakry. Prej... čakrám nerozumim.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod fojjta » 06 bře 2010, 16:51

A ještě přidám další otázku.
Na těch již výše uvedených stránkách jsem se taky dočetl něco o vadách očí, že to na ně může mít vliv. Já oční vadu právě že mám. Ale asi jsem to špatně pochopil.
Jak to s tou vadou teda je? Může na ní mít nadměrná aktivita této čakry vliv?
fojjta

Školák

Příspěvekod matas » 08 bře 2010, 15:44

tato cakra moze mat vpliv na oci ono kazda jeda cakra nieco ovplivnuje, cakra zeme ovplivnuje zdravie, cakra vody sexualitu az sa nemylim, cakra ohna ovplivnuje silu atd... ja s tym mam celkom zaujmave vysledky pretoze aj ja mam vadu oci. ked som vsak otvaral tuto cakru tak sa mi po case zrak upravil natolko ze som nepotreboval ani okuliare. ale ja som si pomahal este aj vitakinezou, ale jaksi na to uz neni moc casu a tak sa mi zrak zasa pokazil :( ale vrele odporucam otvarat si cakry, o tom tu uz sami zda ze je jedno vlakno tak to nebudem pisat;)
matas

Školák

Na ruce: 15.22

Příspěvekod Prae.nuntius.exitus » 10 bře 2010, 15:47

tralala inak pre zaujímavosť tretie oko bolí aj po zlej meditácii alebo pri moc otvorenom tretiom oku vedomie je ako keby preťažené :)
Prae.nuntius.exitus

Školák

Příspěvekod fojjta » 10 bře 2010, 19:08

Co myslíš tou zlou meditací?
fojjta

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 15 kvě 2010, 00:05

nejlepší si o nich pořádně předčíst,kup jsi knihu o čakrách.a jestli jí už máš musíš číst pozorně,já se tedtaky chystám na čakry ,mám ted pentagram s čakrama a ještě stím nemám zkušenost,ale co ho nosím zlepšilo se mi zdraví,a jsem více aktivní.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod matas » 10 říj 2010, 21:56

pokusim sa tu stručne popisať otvaranie čakier: na začiatok odporučam zohnať si nejaku peknu meditačnu hudbu (niekomu to možno pride divne ale naozaj sa pri hudbe medituje lepšie:D ), ak žiadnu taku hudbu nemate alebo sa vam ju nechce hladať nevadi kludne možete meditovať aj bez nej. usadte sa do meditačnej polohy. ja preferujem ležiacu. pokial som unaveny tak mam račej sediacu na stoličke. uvolnite sa telom aj myslou. ešte jedno upozornenie čakry su v tvare kruhu a keby sme sa chceli na ne pozreť zvonka videli by sme ich ako keď si dame CD na prst a tak by sme si ich mali aj predstavovať.
pomali prechadzajte myslou k prvej čakre k čakre zeme vizualizujte si ju červenou farbou (farba čakier je dôležita) a dvoma lupenami lotosu jej charakter je materialno a existencia.
nenasilne prejdite k druhej čakre. čakre vody jej farba je oranžova ma 6 lupenou lotosu a charakter sexuality zmyselnosť. precitujte ako sa energia ktorou sa naplna vaše telo zmenila. nechajte sa unašať vibraciami energie.
potom sa presunte k tretej čakre, k čakre ohňa jej farba je žlta počet lupenou je 10 a charakter je vnutorna sila vôla a sebadôvera.
prejdite k štvrtej čakre. je to čakra vzduchu, farbu ma zelenu opčet lupeňou je 12 jej charakter je vzťahy laska emocie ako take.
myslou sa sustredte na piatu čakru jej farba je modra počet lupenou je 16 charakter ma komunikacia, vyjadrovanie a kreativita.
prejdite na šiestu čakru niekedy nazyvanu tretie oko. jej farba je indigova ma 2 lotosove lupene a charakter intuicia fantazia sny.
a teraz sa sustredte na siedmu čakru ktora tvori akusi korunu ma fialovu farbu 1000 lupenou a jej charakter je viššie vedomie a porozumenie.
teraz keď mate všetky čakry otvorene prejdite opeť k prvej čakre a postupne preciťujte ako energa prechadza neviditelnim kanalom ktori spojuje všetky čakry a konči až pri siedmej čakre.
pokojne sa vedomim vrate naspät do normalneho stavu par krat sa z hlboka nadýchnite a otvorte oči...
matas

Školák

Na ruce: 15.22

Zpět na Magie