Angelguard

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Angelguard

Příspěvekod Angelguard » 13 srp 2009, 11:30

Zdravím =) Som študent základnej školy a teraz po prázdninách idem do deviny, o paranormálne javy , mystiku , okultizmus a také veci sa zaujímam približne dva roky, Som človek s divnou vlastnosťou, od malička toho viem strašne veľa o živote... neviem či to mám z predošlého života, ale ako 9 ročný som rozprával dospelým o živote, a keď som sa predstavil a povedal koľko mám rokov, skoro odpadli... =) Vážim si tohto ,, daru '' a snažím sa vďaka nemu pomáhať každému kto sa cíti zle, kto potrebuje pomoc, kto potrebuje poradiť alebo potrebuje sa vyrozprávať... Teraz 25. Augusta / Srpna mi bude 14, Kedysi som sa veľmi bál tmy, duchov a veci s tým spojenými, ale teraz už taký veľký strach nepocitujem, z tmy ešte čiastočne áno, ale spať sám v posteli v noci mi problém určite nerobí, hehe... Už od dávna verím v boha, a anjelov, aj keď katolík niesom a do kostola nechodím... Mám svoju vieru, a to mi stačí... Pokiaľ vám bude blbo, alebo pokiaľ budete cítiť, počuť / vidieť ducha, alebo nejakú inú bytosť vo vašej prítomnosti, predstavte si Archanjela Michaela ktorý má fialovú auru a poproste ho nech k vám nepúšťa zlé bytosti... Znie to úplne detinsky, ja viem, ale mne to pomáha :-) Som úplne normálny chalan, akurát sa snažím byť iný než ostatný, a to odmalička asi aj som... Obľúbený žáner hudby je hlavne metal, a skupiny počúvam napríklad takéto : Within Temptation, Breaking Benjamin, In Flames, Bullet For My Valentine, Paramore, Ill Nino, Killswitch Engage, Three Days Grace, Avenged Sevenfold a tak ďalej =) Som človek veľmi citlivej povahy, a z toho dokážem často plakať z vecí ktoré sa vo mne nahromadia, som totiž znamenie Panny =) Veľa vecí o mne neni pravda v horoskope, keďže človek neni úplne taký ako sa snažia jeho znamenie skresliť... :-) Tak na začiatok som sa vám predstavil, kto o mne chce niečo vedieť nech mi napíše Súkromnú Správu, budem len rád =)
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Angelguard

Příspěvekod kajra » 14 srp 2009, 14:07

Ahoj, vítám tě tady. Líbí se mi, jak píšeš, že jsi hodně neobyčejný, ale v podstatě obyčejný kluk. Byla jsem na tom kdysi podobně, ale v době, když jsem já chodila do základky, byla sedmdesátá léta minulého století a hluboká totalita. Hledat a nacházet nějakou životní filozofii, která by se jen trochu podobala pravdě, bylo velmi těžké. Nikdo se mnou o takových otázkách mluvit nechtěl. V mé rodině to byla jen babička. Když ale člověk má velkou touhu, ty správné lidi vždy najde. Nepíšeš nic o své rodině a z čeho čerpáš své názory. Docela by mne to zajímalo a možná, že ne jen mne. Také se mi líbí, jak spoléháš na anděly. Víš, mám syna, kterému je 12 let. Ačkoli ve škole nevyniká jako premiant (spíš vyniká tím, jak při hodinách neustále vyrušuje), učení vůbec nebere vážně a výuka je pro něj jen nutné zlo, je velmi bystrý a inteligentní. Také je hudebně nadaný. Hraje na tři hudební nástroje a musím neskromně říci, že hraje dobře. Noční strachy jej trápí od dob, kdy byl miminko. Budil se s křikem a nebyl k utišení. Křečovitě se mě držel a s děsem v očích se díval někam, kde ale já jsem nic děsivého neviděla. Když už uměl mluvit, vždy mne prosil, abych ho schovla, nebo abych "je" poslala pryč. I když obyčejně umím poradit a pomoci, mám znalosti z psychologie, znám mnoho praktik, s tímto jsem si nevěděla rady. Až jednou mne konečně cosi osvítilo. Pracuji s různými pomůckami, kyvadlem, koulí, kameny, runami a několika druhy karet. Občas mi dobře pomáhají andělské karty. Dala jsem synovi jednu z těchto karet vybrat. Vytáhl si skutečně krásný obrázek a evidentně ten pravý. Bylo to znát z výrazu jeho tváře hned, jakmile se ne něj podíval. Anděla jsem mu představila a ujististila jsem ho, že od této chvíle je právě tento krásný anděl jeho ochráncem. Syn dodnes spí s kartou pod polštářem, ale jeho psychika skutečně přijala můj pokus za fakt, kterému bezmězně uvěřila. Tu noc spal klidně až do rána a stejně tak i všechny noci následující. Ty jsi na podobnou obranu proti strachu přišel sám. To je bezvadné. Tak doufám, že se ti tu bude líbit a najdeš tu hodně nové inspirace. Kajra
kajra

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Angelguard » 14 srp 2009, 19:27

=) No je to tak, ja dosť často okolo seba cítim nejakú slabú energiu, alebo bytosť, ale nemám z nej strach, možno ani neni zlá, a ten strach z tmy, no keby aj v tej tme niečo uvidím, najskor by som sa asi trochu zľakol, ale upokojoval by som sa, inak keď je človek vyrovnaný a tak, tak nemá veľký strach z tmy, keĎ myslí na niečo pozitívne, len tak si prejde cez tmavú miestnosť s úsmevom na tvári =) Ja to robím často =) Och, a anjeli, áno, všetky veci s týmto spojené mi kamarát z čiech 17 ročný rozprával o nich, o všetkom proste a veľa ma naučil, začal som všetko vnímať inak, a vďaka tomu som potlačil ten strach z tmy a vecí tomu podobných, zaspávam pomerne rýchlejšie než som zvykol, musím si ale zaklopať =) Predstaviť si toho archanjela michaela je skutočne pre mňa upokojujúce =) A modlím sa k universu ako idem spať =) Universo alebo ako tomu Ľudia hovoria = Boh... Energia, ktorú modlitbami usmerňujeme k nám :-) Och, a čo o mojej rodine ? No úplne chápaví rodičia...niekedy síce nie, ale tak to u každého, keďže každý človek má iný názor k istej veci :-)
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Wodewer » 15 srp 2009, 08:26

Čau, vítám Tě tady a věřím, že zde nalezneš odpovědí na své otázky, ale taky ostatním pomůžeš, pokud to budou potřebovat.
Jinak s věkem jsme na tom stejně, také jdu do devítky, ale jelikož jsem na gymplu, tak vlastně do 3 ;-)...
Obrázek
Wodewer

Školák

Příspěvekod pudingg » 16 srp 2009, 03:08

Zdravím:))také Tě zde chci přivítat... !no1
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Příspěvekod pohroma » 16 srp 2009, 08:54

Ahoj, také tě vítám. Ať se ti tady líbí.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..