Angelguardov kútik

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Angelguardov kútik

Příspěvekod Angelguard » 25 srp 2010, 18:46

Ahojte, chcel by som sa spýtať, či by ste mi povolili túto tému :) Hlavnou prioritou tejto témy by malo byť podelenie sa mojich zážitkov ohľadom astrálneho cestovania, anjelov a iných vecí :) A taktiež, každý sem smie písať bez akéhokoľvek ohľadu :) Chcel by som počuť vaše názory, rady, tipy... :) Takže začnem, dnes mám 15 rokov, myslíte si, že deň, keď človek má narodeniny, dokáže sa mu splniť to, čo si praje? V noci okolo pol jednej som šiel spať, ľahol som si, skúšal sa znovu dostať do astrálu, ako každý deň (praktizujem to, a verím, že sa mi to podarí) robievam to tak, že sa pripravím na astrál štýlom, ruky vedľa tela, nohy pohodlne a nehýbať sa, a medzitým ako si prestávam cítiť ruky a nohy, prihováram sa v mysli k mojmu anjelovi, včera som tiež videl to svetlo na strope o ktorom som sa zmienil predtým, také biele svetlo, vypadá to, ako keby niečo pomaličky lietalo dookola, a ako keby som to myšlienkami mohol ovládať :) Neni to únavou, pretože keď som veľmi unavený, astrál nepraktizujem, pretože zaspím skor, než si prestanem cítiť ruky a nohy :D No a teraz k téme, každú noc keĎ idem spať, prihováram sa k mojmu anjelovi, prial som si na moje narodeniny dnes v noci, aby sa mi raz ukázal, a aby ma naďalej ochraňoval pred všetkým zlým, tak, ako moj amulet a že spoločnými silami určite dokážeme dobré veci :) A že dúfam, že sa mi čoskoro podarí dostať do astrálu :) Potom som si už necítil ruky, ani nohy (astrál) cítil som vibrácie po celom tele znova, prestal som cítiť to, že ležím na posteli, necítil som už ani to, že ležím na posteli... Mal som zavreté oči, a toto sa mi ešte nikdy nestalo predtým, mal som zavreté oči a videl som svoju izbu z postele, oči som mal ale zavreté, ale prišlo mi to, ako keby som bol pri zmysloch ale astrálne telo už videlo moju izbu, cítil som úplné oťaženie tela, taký neopísateľný nával energie vďaka ktorému ak sa sústredíte, dokážete sa oddeliť od tela... Cítim, že čoskoro sa mi už podarí astrálne cestovať, včera by sa mi to podarilo, ale nepodarilo sa, pretože už keď som cítil že teraz je chvíľa kedy možem vystúpiť z tela, zabudol som, že musím dýchať a začal som sa znovu sústrediť na dýchanie a tá všetká energia zmizla. Nedokážem sa ešte 100% koncentrovať na automatické dýchanie a koncentrovať sa na vystúpenie z tela... Myslím, ak na koncentrácií ešte popracujem, podarí sa mi to :) Koncentrujem sa tak, že sústredím sa len na dýchanie, a v mysli si predstavujem niečo, čo zabraňuje všetkým myšlienkam prístup k mojej mysli, vačšinou nemám veľa myšlienok, príde mi to, ako keby som v hlave mal zapnutý playlist z prehrávača hudby. Pretože vždy mi hrá hudba v hlave keď spím alebo celkovo, mám rád hudbu, ale keď sa chcem dostať do astrálu, musím ju vyhodiť z hlavy... :) Toto sa mi stalo dnes v noci... Dosť ma to vyčerpalo, asi 30-45 minut to všetko dokopy trvalo... potom som ťažko pohol rukami a nohami -- keď tie ruky a nohy si necítite, ťažšie sa s nimi potom hýbe :) Otočil som sa a veľmi rýchlo som zaspal... A ráno som bol veľmi vyčerpaný, predpokladám, že to mohlo byť aj koli tomuto... :) Čo si o tom myslíte? Skutočne mi záleží na vašich názoroch, ďakujem ak tento kútik by ste mi tu povolili, ešte raz, ďakujem :))

-Angelguard
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Angelguardov kútik

Příspěvekod pentagramové oko » 25 srp 2010, 23:22

myslím si kdo se snaží sklidí pak ovoce.
pokud budeš pokračovat určitě se ti to podaří.
záleží na vůli,u mě je zajímávé,že jsem to nikdy nezkoušela.
a přesto jsem astrálně cestovala.zemřela mi známá a já viděla
jak se to stalo.moje tělo bylo doma,a druhá půlka v nemocnici.
to by zase zajímalo mě?jak je to možné?
umrtí věděli jen rodina,když jsem jim to vyprávěla div nézkoprněli.
moc mě tenkrát vzalo.takže ty trénuješ a u mě to příde vždycky samo,
jak to?
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod .Sh4rp » 26 srp 2010, 09:21

Akurát včera som čítal v tej psychickej sebaobrane o astrálnom prepojení tiel. Napísal by som to aj z hlavy, ale takto je to lepšie.
Důležitý je zde raport jako její základ. Dva lidé, kteří
vzájemně stojí v raportu, mohou být považováni za astrální siamská dvojčata. Ačkoliv fyzická těla
jsou nezávislé jednotky, astrální těla jsou ve spojení tak, že astrální síla volně proudí jako oběh krve
matky, spojené pupeční šňůrou s nenarozeným dítětem.
Tato skutečnost vysvětluje mnoho důležitých okultních jevů: Je klíčem manželství, vysvětluje i
vztahy mezi matkou a dítětem, ba mnohdy i mezi učitelem a žákem. Raport však může být mezi jednotlivcem
a celou skupinou, což je důležité při pracích lóže. Je možný i raport mezi lidským bytím a
přírodní říší, mezi odtělenými bytostmi mimolidskými, se kterými osobnost může navázat sympatické
porozumění. Pro vytvoření raportu však zde musí být nějaký základ sympatie. Je-li vytvořen, může být
28
dále vyvíjen. Při raportu delšího trvání se lidé stávají sobě podobnými.
Stojí-li v raportu dva lidé, pak méně pozitivní má sklon ztrácet svou osobnost a stává se slabším
odrazem druhého. Z toho důvodu západní okultista, který si váží individuality, nezískává osobní žáky
tak jako východní guru, ale pracuje rituálem ve skupině, protože tato metoda je neosobní. Avšak i
každá skupina má svůj tón.
Spojí-li se člověk dobré povahy s podřadnou skupinou, pocítí nespokojenost a bude se snažit od
této skupiny opět odpojit, jinak pozvolna získá její vlastnosti.
Nastal-li raport, mohou být telepaticky přenášeny celé obrazy myšlenek z jedné mysli do druhé
a stejným způsobem může být přenášena i vitalita
. To vysvětluje různé druhy duchovní léčby.
Při přenosu éterické vitality je vhodné, aby dotyčné osoby měly stejné magnetické pole, zatímco
při přenášení astrální síly to nutné není, neboť nesouvisí s prostorem.

Takže keď ste takto prepojení tak sa to môže stať. Pocítila si že sa jej niečo stalo, keďže ste boli prepojené. Takže typujem vo spánku si astrálne vycestovala za ňou. Myslím že schopnosť astrálne cestovať máš z minulých životov.
.Sh4rp

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod pentagramové oko » 26 srp 2010, 19:54

mohlo by to tak být.mám i různé vize ale vždycky je to
varování před něčím.také zvláštní......
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod Angelguard » 26 srp 2010, 21:45

Zaujímavé :) Ale, čo si myslíte o tom mojom texte / príbehu ? :) Čo myslíte?
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 27 srp 2010, 19:47

myslím si ,že to je klasika protože určité cvičení
dokáže člověka dostat do tvých stavů.třeba tě to někam posune. 's220'
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod zombie » 29 srp 2010, 20:25

pentagramové oko to vystihlo.jen cvičením
něco dokážem. !no1
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban