Annunaki, Nibiru

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Re: Annunaki, Nibiru

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 led 2012, 15:54

Ono nejde jen o koncil, bible se stále opisovala a co se hodilo/nehodilo bylo vždy vypuštěno/vyzdviženo :)
Co se týče Plazivců, koukni se na teze sazečství. A schválně to porovnej z různejma mýtama, budeš se divit kolik Plazivců se tam ukazuje a kolik jich si je podobných :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 led 2012, 22:07

morningstar: V tom případě by byl nesmysl, kdyby dávala smysl :D Nicméně promíchání by mi tolik nevadilo, ale ty chybějící evangelia (prostě info) už mi vadí a to tak, že hodně. Hlavně bych moc stála o Ježíšovo a Máří Magdalény :)

Indiczech: V podstatě jde o teorii, že člověk dnešní podoby byl stvořenej bytostma zvanýma Annunaki, ale až po řadě neúspěšných genetických pokusů a ty neúspěšný pokusy jsem nazvala Nephilim podle možných výkladů jejich jména :)

Drahý: Plazivci jsou prostě všude, kam se podívám :D Tezí sazečství jsi mi připomněl teorii, co jsem četla nedávno. Jde o Projekt Modrý paprsek. Má za tím stát americká vláda a jde o nastolení novýho řádu, vytvoření jakési univerzální světové vlády. V první fázi je nutný u lidí vyvolat strach z toho, že bude konec světa a zpochybnit náboženství, v druhé fázi se má na obloze objevit díky laserum na oběžné dráze hologramy (třeba toho zmiňovanýho kříže z hvězd a planet nebo ještě dál i "zástupců“ jednotlivých náboženství jako je Ježíš, Buddha apod.?). To by mělo na lidi vliv jako prase a každej by se v tom našel a i bezvěrec by třeba uvěřil? Třetí fáze by měla spočívat ve vysílání vln opět ze satelitů. Další fází by bylo objevení fingovaných hodných a zlých mimozemšťanů, což by vedlo u lidí k bránění se proti těm zlým za pomocí samozřejmě menšiny hodných. Byla by to vlastně válka, která by sjednotila lidi a zároveň by to vedlo k potlačení jednotlivce. Za nitky by pak tahalo několik málo jednotlivců. A jsme zase kde? Ano i tam, ale myslela jsem u manipulace :D Jo a proč jsem si vlastně na tohle vzpomněla díky tezi sazečství je to, že by teoreticky v rámci tohodle vyvolanýho humbuku mohli být skupinky lidí vysazený někde jinde, pro ně na jiné planetě a nejspíše by všechny ty předkládaný kecy sežrali i s navijákem, čili by mohli být taková pojistka nebo i experiment. No a klidně by mohli tou hrstkou jednotlivců tahající za nitky být i naše ještěrky, že :D

Je to hodně divoký, co? Jedná se o konspiraci, tak k tomu tak taky přistupujte. Dala jsem to sem, ať se nenudíme :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 02 led 2012, 22:14

A dokonalé, Razorečko přemilá :-* :-*
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod morningstar » 04 led 2012, 10:05

Sam - myslíš tu už nevim čí teorii že lidská rasa zde byla vyseta jinou civilizací?

Podle mě taky by bylo docela důležité brát v úvahu, že mimozemských ras je popsáno více, minimálně dvě z dostupných indicií. To originál šedáci a pak nibiráci. I když jestli popisy jsou dobré, většina je lidí co v té době neměla ani tucha co se děje, jestli se tu kydlili.
morningstar

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 04 led 2012, 15:26

Originální, prosím tě to zná jako výrobní značka :P upřímě o šedácích si myslím, že nejsou cestovatelé, ale spíš mi to přijde na lidi ze dna moří. Černé velké oči pro život v hlubinách a nejlepší pohlcování světla. Těla malá a hubená, pro lepší zvládání tlaku v hloubce a velká hlava se silnou lebkou na lepší ochranu mozkové části :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod morningstar » 04 led 2012, 16:24

Jsem se blbě vyjádřil, nelidských ras... ale myslim že ras může být i na zemi o dost víc a lidi v tom můžou mít dost nepořádek taky :)
morningstar

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy