Čarodějnická seznamka

Zde můžete probírat prakticky vše co dovolují pravidla tohoto fóra.

Re: Čarodějnická seznamka

Příspěvekod Arpaix » 12 srp 2012, 14:29

Ono toto je u mladych lidi takova forma rebelie, zvedavosti, chteni sokovat, nez nejaka skutecna filosofie. Mlade lidi ten satanismus zajima, hledaji v tom cosi "tajemneho" ale nic tajemneho na tom neni, je to sprosta egoisticka filosofie ktera je soustredena smerem k cloveku. Nejedna se o nazor teologicky,ale egostickou filosofii.
Jinak ja hledam v CR kamarada ktery by mel zajem o cirkevni historii,predevsim Svate Oficium.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 12 srp 2012, 20:06

Zase bych neházel kosu do žita, třeba opravdu něco ví.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arpaix » 12 srp 2012, 20:37

Clovek jako ja,ma velke problemy najit pratele. Ac hovorimmnoha jazyky, jsem i presto osamocena zclaste ve Finsku, ktere je luteranske, studene a bez historie. Ja s mymi zajmy si pripadam nekdy velmi osamocena. Finove nemaji zadnou spiritualitu, jsou zesvetsteli a zeme nema stredovejou historii ani architekturu a je to luteransky stat. Styska se mi po Francii a Spanelsku,ale lide se stejnymi zajmy jako mam ja tech je asi nejvyce v jizni Americe.Skandinavie je ta nejhorsi oblast kde jsem kdy zila.Mentalitu tech lidi nepochopim nikdy.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Anonym93 » 09 bře 2013, 23:30

Arpaix píše:Ja hledam pritele, na pohlavi nezalezi, na baveni na dalku, neb ziji ve Finsku, mam i FB, i Skype. Muj zajem mimo magie je predevsim historie Spaneska, Italie, Francie a jizni Ameriky. Mam 40 let,ale na veku nezalezi. Moje cestina neni perfektni, ale ja rozumim velmi dobre. Muj zajem je predevsim cirkevni historie,ale i sny, magie, exorcismus, demonologie, mam rada kocky, mam 2 ragdoll kocoury, i rada varim. Dekuji.

Ahoj také se zajmám o exorcismus,ale hlavně o démonologii,byl bych moc rád kdy si mi odepsala.
Anonym93

Školák

Na ruce: 2.42

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Spolek mágů- nábor

Příspěvekod Resermoon » 15 črc 2013, 13:30

Zdravím všechny lidi co otevřou tento článek,
říkej-te mi Resermoon nebo jak chcete, důvodem proč sem píšu je ten že zakládám spolek mágu já sám jsem šedý mág + telekinetik. Každý kdo má nějakou schopnost a zájem přidat se k nám at mi napíše na email. Bude přezkoušen a pokud já uznám za vhodné tak přijat. Náš spolek slibuje víměnu informací o magii pokud máte schopnosti ale né vědomosti, někdo ze spolku vás doučí ale to zřejmě bude aspon u většiny na mě. Takže kdo se k nám chce přidat at mi napíše na mail a nebo SZ.
PS: Same nevím jestli se tohle smí tak mě kdyžtak napoměn.

edit.:Jo tohle se tu nesmí, ale upravil jsem to aby to bylo v poho.
Resermoon

Školák

Na ruce: 45.80

Poděkoval za: 2 příspěvky

Re: Spolek mágů- nábor

Příspěvekod Sam Tektzby » 16 črc 2013, 00:12

Slučuje se do seznamky, jinak by nezaškodilo menší video o tý telekinezi a nebo rovnou pozvat EPRV 777, nebo jinou třetí stranu pro vyšetření a katalogizaci tvýho umu :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Někdo ze Zlína či okolí???

Příspěvekod vladimir » 03 led 2014, 13:52

Ahoj,

Jen tak zkouším jestli tu není někdo ze Zlína či okolí kdo se zajímá o témata jako např. magie, meditace, duchovno ... a rád by někdy zašel pokecat k dobrému čaji do čajovny nebo k dobré kávě, vínu ??

Budu rád když se někdo najde.
Mějte se fajn

Vladimír
vladimir

Školák

Na ruce: 291.67

Re: Někdo z Ostravy...?

Příspěvekod Brighed » 09 led 2014, 20:33

Ahoj,

jestli tu je někdo z Ostravy a chtěl by debatovat o magii, svých zkušenostech a zájmech okolo .carovani.cz u dýmky nebo čaje, nejlépe v úterky (nemyslím pravidelně) po 18:00 hodině v centru Ostravy napište. Třeba se časem rozrosteme a uděláme neformální zájmový kroužek:D
Brighed

Školák

Na ruce: 551.67

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 6 příspěvky

Příspěvekod Halimede » 10 led 2014, 00:06

Ahojte , aj ja velmi rada pokecam resp. zoznamim sa s ludmi kt. mozno nebudu presne ako ja ... no maju vztah k podobnym veciam ... nakolko vo svojom okoli takych ludi vela nemam :)) (damy o veku sice nehovoria no 30tka mi dycha na chrbat :-)) )
HALIMEDE
Halimede

Školák

Na ruce: 45.79

Příspěvekod Pest » 23 led 2014, 21:42

Sice lehce OT ale nedá mi to :D

Naprosto mě položilo, jak tady jakási Vendeta vypisuje o tom, jak má ve svých 15 letech znalosti ohledně černé magie a satanismu + následná výchovná lekce spojené se stěrem v jednom. A dotyčná se zřejmě pak už ani neukázala ... Z toho jsem fakt nemohl. !smejesa!
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 15 úno 2014, 23:49

Ono ne nadarmo se říká, že nám v náctiletí patří svět.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Lemonidas » 08 dub 2014, 15:33

Pojďme to tu oživit
Jsem z Východních Čech a určitě bych zde rád našel někoho na dopisování, výměnu zkušeností a případnou spolupráci. Moje cesta těmi to směry se velice zbrzdila a byl jsem nucen myslet na závažnější věci, nicméně věřím, že právě nějaký bratr/sestra ve zbrani by mě mohl/a posunout dál. ;)
Šestnáct let (Jó to byly časy, když mi ještě bylo patnáct :D)
"Není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost" Jan Werich
Lemonidas

Školák

Na ruce: 387.04

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 črc 2014, 13:29

Jsem daleko, nejsem moc socializační, mám Razorečku a jinak pokládám celý fórum za bratry a sestry ve zbrani a náš vnitří kruh, je pro mě spolek paragonů v okultnu :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Grace » 29 črc 2014, 14:41

Tak já se taky přidám... Bydlím v jižních Čechách (Strakonicko) a hledám někoho na komunikaci spíše elektronickou, třeba přes Skype, Facebook, tady v SZ,... ,jelikož jsem dost introvert a dost dlouho mi trvá, než se rozkoukám mezi cizími lidmi, takže nějaké setkání by asi nedopadlo moc dobře :D Mám ráda historii, četbu, čarodějnické procesy a vše ohledně tohohle tématu, zajímám se o energie, poslední dobou se zajímám o démonologii a nekromancii (jen v teoretické rovině)...
Hledám jen kamaráda/kamarádku, žádné seznamování za účelem hledání lásky, jelikož jsem vdaná a mám dítě.

S pozdravem Grace.
Grace

Školák

Na ruce: 413.45

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 31 črc 2014, 02:36

No aby som neostával po zadu :D
Som zo Slovenska (dúfam že to nevadí) a hľadám ľudí na skype kecanie skôr sa jedná o písanie, už viacej takýchto ľudí mám no len niesu online a často nemáme čas ale ak by to šlo tak by sme sa mohli stretnúť viacery hodiť sa do skupín a pokecať o tomto. /*SKYPE je neutral48 */

Kto som čo som ? XD
Nepokladám sa za mága a ani čarodejníka alebo čosi čo v mojom ponímaní predstavuje niečo nadprirodzené, som úplne normálny človek ktorý sa venuje svojmu vnútru a aj okolitému svetu, rád pozorujem a skúmam. Skúmaním hmoty som došiel viac menej takto aj k prežitku blízkej smrti a následne k duchovnu. Prišiel som na veľa svojich omylov a nechcem sa hrať na vševedúceho radšej mám skupinu ľudí ktorá necháva svoje myslenie otvorené. Z fyzických vecí mám rad počítače týmto sa aj aktívne v súčasnosti venujem a snáď aj všetko čo nejako súvisí z elektronikou a podobne rád sa špáram vo veciach ktoré nefungujú a snažím sa ich opraviť, šport ako taký to asi nie ale chodím si zabehať občas a snáď moje cviky súvisia z duchovným počínaním. Z duchovných hľadísk to bolo vždy zo začiatku zaoberaním sa moci ako telekinéza, a rôzne dalšie veci potom mi to prišlo neskutočne až divné a nakoniec som z tejto cesty kompletne opustil mal som svoje detské časi no teraz túžim viacej po kľude a preto som rád keď môžem si sadnúť v lesíku pod strom a meditovať. *NIE NEMÁM 80 ROKOV* 'Sorry' V skutočnosti som ešte celkom mladý človek takže ak máte chuť si pokecať či zo mnou alebo ak sa podarí zohnať tak aj z väčšou skupinkou ľudí len do toho a napíšte na vyššie uvedený skype.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Re: Někdo z Ostravy...?

Příspěvekod Metcheque » 02 srp 2014, 00:05

Brighed píše:Ahoj,

jestli tu je někdo z Ostravy a chtěl by debatovat o magii, svých zkušenostech a zájmech okolo .carovani.cz u dýmky nebo čaje, nejlépe v úterky (nemyslím pravidelně) po 18:00 hodině v centru Ostravy napište. Třeba se časem rozrosteme a uděláme neformální zájmový kroužek:D

Ostrava se hlásí! Nepravidelná setkávání u čaje nebo piva by určitě nebyla špatná. Tady je trochu problém, že máme 5 000 uživatelů, ale domluvit se v deseti na srazík bývá problém:)
Metcheque

Učeň

Na ruce: 232.16

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec