Astrální cestování

Magie konkrétně i všeobecně

Re: ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ

Příspěvekod jarrrr » 17 říj 2008, 20:04

Zajimalo by mě jaky ste měli prvni pocit při astralnim cestováním co ste zažilijaky pocity ste měli měli ste strach jak dlouho trval co ste stihly vydet a po jake době trenováni se vám to povedlo ?????????????????????????????????????????????
jarrrr

V.I.P

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod jarrrr » 18 říj 2008, 07:37

Tak se mi to včera nepovedlo jsem to ani nestihl zkusit protože jsem hnedka usnul a dneska rano se mě to taky nepovedlo a mě by zajimalo jestly to jde provozovat i za bíleho dne ?????
jarrrr

V.I.P

Příspěvekod martink » 18 říj 2008, 09:41

Jasně že jde, na tyto věci je dobry I-Doser:

i-doser-mp3-t1300.html

Musíš to poslouchat přes sluchátka a musí být naprosty klid, já to používám večer před spaním, mám to v mobilu.
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod ikocarova » 18 říj 2008, 10:16

tak to zkusím !! mně se to taky ještě nepovedlo
ikocarova

Školák

Příspěvekod jarrrr » 18 říj 2008, 10:17

ale kterej ztech zvuku ????
jarrrr

V.I.P

Příspěvekod martink » 18 říj 2008, 10:27

Měl by tam být ve standardu, jmenuje se lucid, nebo tak nějak, ale ono to je vlastně jedno, každý zvuk ti dá nějaký zážitek, prostě to zkus.
martink

Webmaster

Příspěvekod ikocarova » 18 říj 2008, 10:39

jasně !no1
ikocarova

Školák

Příspěvekod jarrrr » 18 říj 2008, 10:44

tento teda jo ? 's220' Lucid Dream 's220' a při pokusu o stralní cestování to mám poslouchat jo ? já to teda zkusim večer
jarrrr

V.I.P

Příspěvekod martink » 18 říj 2008, 10:47

Ano to je on, nejlépe večer před spaním, zvuk musíš mít tak nahlas aby jsi neslyšel žádné zvuky zvenku, myslím tím třeba rozhovor druhých, nebo televizi atd. Musíš být v naprostém klidu.
martink

Webmaster

Příspěvekod jarrrr » 18 říj 2008, 10:53

!no1 diki za ochotu zitra dám vedet jak se mi podarilo !no1
jarrrr

V.I.P

Příspěvekod martink » 18 říj 2008, 10:55

Jasně kdykoli napiš
martink

Webmaster

Příspěvekod jarrrr » 18 říj 2008, 11:39

Je dobry si čist jak kdo na to má jaky nazor a kdo otom co píše :krec:

Kód: Vybrat vše
http://www.almanach.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=38

Kód: Vybrat vše
http://www.mikimoc.estranky.cz/clanky/hypnoza
jarrrr

V.I.P

Příspěvekod jesterM60 » 18 říj 2008, 12:07

Ty zvuky mi připomněli psychowalkman.Je to vlasntě stejná báze efektu.
Obrázek Magia scientia est et scientia potestia est!!
jesterM60

Čaroděj

Příspěvekod ikocarova » 18 říj 2008, 12:10

našla jsem na netu někoho, kdo píše svoje zážitky, je to rozhodně dost zajímavý --> http://marlitan.iglu.cz/index.php?what=cesty#r24
ikocarova

Školák

Příspěvekod ikocarova » 18 říj 2008, 12:19

tady je jeden strašně zajimavej článek..určitě si ho přečtěte

Byl jsem u babičky. Šel jsem si lehnout,ale nemohl jsem usnout. Řekl jsem si, že zkusím astrálně cestovat, i když se mi do toho moc nechtělo ( byl jsem línej. ) Moje lenost převládla a já jsem se dál převaloval v posteli. Hluboko v noci se mi ozvalo v hlavě mě známé "bzzz", pak "vzzz" na vyšší frekvenci. Za chvíli jsem seděl před stolem a jedl jsem polívku, která byla horká. Začal jsem slyšet nějaký pravidelný zvuk, který byl strašně nepříjemný. Uvědomil jsem si, co tady vlastně dělám: Jak to, že před chvílí jsem ležel v posteli a najednou tady ( asi ) obědvám? Byl jsem v tu ránu zpět ve svém těle a nemohl se pohnout. Pomyslel jsem na to, že chci ven. Vznášel jsem se uprostřed místnosti. Onen zvuk, který jsem měl v tom snu, ze kterého jsem procitnul, jsem stále slyšel. Bohužel k mé nelibosti se k němu přidalo to, že jsem se pohyboval dozadu ( jakoby malými skoky ), jako by mě tam něco táhlo. Vůbec to nešlo zastavit. Tak to jsem se pozpátku dostal až ke konci pokoje. Prolétl jsem zdí. Dostal jsem strašný strach, že se nedostanu zpátky do těla. Tím, jak jsem ten strach dostal, tak právě on mě dostal zpátky do těla. Probral jsem se a byl jsem rád, že to je za mnou. Ležel jsem dál na posteli. Po chvíli jsem opět slyšel "bzzz" uvnitř mé hlavy. To se opakovalo asi 5x, pak jsem se opět nemohl pohnout. Asi jsem byl v transu. Nevím proč, ale znovu jsem chtěl ven. Podařilo se to, vůbec jsem si nikdy nepomyslel, že vycestuji 2x za noc. Vznášel jsem se kousek od svého těla. Naštěstí na svém místě a nic mě netáhlo dozadu. Napadlo mě, že bych mohl projít zdí a trochu si to vychutnat a zjistit jaké to je. Dostal jsem se do zdi. Pocítil jsem takový nezvyklý pocit, jako bych byl tou zdí sevřený a ta byla zároveň tak volná a nehmotná, že jsem v ní vlastně sevřený nebyl. Cítil jsem něco jako lepší vibrace.( Musím říct, že bych se mohl snažit sebevíc, ale tohle nejde popsat, to si každý prožijte sám a poznáte jaké to je. Zkuste někomu popsat, jak chutná sůl. Pro počítačové hráče by se to mohlo přirovnat ke hře Descent, kde nabíráte energii v energickém tunelu ) Vyletěl jsem ze zdi zpět do svého pokoje. A ani nevím jak mě to napadlo, ale dělal jsem takovou věc, která by v normálním těle vypadala, že nohy máte pevně přichycené v prostoru a horní částí těla rotujete kolem pomyslné osy. Docela mě to bavilo. Prošel jsem zdí do vedlejšího pokoje. Kde jsem onu hříčku udělal zase. Pomyslel jsem na to, co tady blbnu, že bych měl trochu poznávat své okolí. Napadlo mě že bych se mohl vznést na střechu. ( Byl jsem zrovna v 7. patře 13ti patrového paneláku ) Hned jak jsem na to pomyslel, začal jsem stoupat nahoru. Proletěl jsem ostatní patra a stanul jsem na střeše. Vedle onoho paneláku stál další, stejně vysoký. Řekl jsem si, že se na něj musím podívat. "Šel" jsem k okraji střechy. Nahlédl jsem dolů. Věděl jsem, že se mi nemůže nic stát, že nemohu spadnout. Ale přirozeně to byl opravdu divný pocit. Byl jsem na okraji paneláku a "vykročil jsem" vpřed do vzduchu. Vznášel jsem se na místě asi 1,5 metrů od okraje střechy a díval se dolů. Najednou jsem "vypadl". ( tak říkám chvilce, kdy najednou o sobě nevím a pak se buď probudím, nebo se v lepším případě ocitnu na úplně jiném místě) Toto byl ten lepší případ. Najednou jsem se z jakéhosi vyššího patra v nějakém paneláku snesl o patro níž. Vznášel jsem se nad schody. Hleděl jsem směrem k bílé stěně a po mé levici nad schodama byly hnědé dveře, které logicky museli vést do nějakého bytu. Přiletěl jsem k nim a prošel jima. Byl jsem v nějaké kuchyni. Po levé straně byla kuchyňská stěna s hnědýma skříňkama. Došel jsem směrem k nim a ještě jednou udělal svojí hříčku, tentokrát s prolétáváním skříněk. Potom jsem zamířil k pokoji, který byl naproti oné kuchyni. Vlétl jsem do něj. Byl to malý pokoj, hlavně na šířku. Byl jsem u jeho pravé stěny a rozhlížel se po místnosti. Nalevo na protější stěně byly nějaké poličky, na kterých byly voňavky, nebo tak něco. Vedle ní napravo bylo křeslo potažené černou kůží. Vedle něj byl asi nějaký stolek a na něm malý ubrus ( tohle si už přesně nepomatuji ). Úplně napravo v rohu byla televize, která stála na nějakém stolku. Za gaučem bylo asi okno. Když jsem se takto porozhlédl, tak do pokoje přišla nějaká holka, tak asi kolem 17 let. Měla pruhovaný krátký tričko a zrzavý vlasy. Byla pěkná, přišla do toho pokoje, prudce si sedla na ten gauč, vzala vysílačku a zapnula si televizi. Ona mě samozřejmě neviděla. Duchové vidět nejsou. Já jsem si jí taky teda nevšímal ( Což je divné, abych já si nevšímal nějaký holky ). Letěl jsem se podívat blíž k poličce, abych se podíval, co na ní všechno je. ( to jsem popsal výše ). Vrátil jsem se opět do svého výchozího místa. Měl jsem v úmyslu odsud odletět. Podíval jsem se naposled na ní. A tak jsem vyzkoušel jí telepaticky něco říci. Říkal jsem jí: "Hele, podívej se na mě. Já jsem tady. No tak. Podívej se na mě." Marně, to se nepovedlo. Pak jsem zase vypadl. Objevil jsem se na nějakém prostranství. Mohla to být široká ulice. Nebo byly ty baráky jenom na levé straně. Všude byl klid. Po stranách té ulice stály auta. Šel jsem směrem dopředu. "Ušel" jsem asi 200 metrů. Když jsem došel k nějaké zahradě. Byl to černě natřený plot. Za ním byly lidi, kteří seděli u stolů a pili pivo. Byla to asi nějaká hospoda se zahrádkou. Došel jsem dál až k vchodu do oné zahrádky. Byla tam taková branka. Která měla nad sebou oblouk, ve kterém byl napsán název té hospody, která byla za ní. Přečetl jsem si ten název. Zdál se mi povědomí. Říkal jsem si, že ho nesmím zapomenout, že se třeba zítra podívám do zlatých stránek. A to místo najdu, abych si to ověřil. ( Bohužel jsem ho zapomněl, jak se dalo čekat ) Pokračoval jsem dál tou ulicí. Došel jsem k nějaké bílé budově. Proletěl jsem plotem a dostal se k ní. Napadlo mě, co kdybych třeba nemohl projít dovnitř. Myslel jsem na to, že to třeba nepůjde. Zároveň jsem v to doufal. A opravdu - moje (asi) sugesce byly účinné. Dorazil jsem k té budově a chtěl projít stěnou. Vůbec to nešlo a já se o ní zastavil. Dal jsem na ní svoje astrální ruce, pod kterýma jsem opravdu tu zeď cítil. Hned jsem to zavrhl a řekl si, že prostě chci dovnitř. Při dalším pokusu projít stěnou jsem opravdu prošel, ale nebylo tam nic k vidění. Jen nějací hudebníci tam hráli. ( Zdá se mi to divné, co by nějací hudebníci dělali no tom místě tak pozdě v noci ) Vznesl jsem se na střechu. Byla to malá jednopatrová budova. Nad ní se ještě tyčili stromy. Z nějakého se tam pravděpodobně dostala jedna kočka. Začal jsem nějak ztrácet energii. Bylo mi nějak divně. Svět kolem mě byl úplně normální, ale já jsem nějak uvadal. Zrovna vedle mě skočila ta kočka. Všiml jsem si jí a napadlo mě, že zvířata vidí duchy. Ani mě to napadat nemuselo, protože bych to jinak hned zjistil. Kočka se zastavila, podívala se na mě, udělala asi 2 kroky a máchla po mě prackou. V tu chvíli jsem věděl, že mě vidí. Ovšem mě bylo čím dál, tím hůř. Pak jsem viděl nějaký slepice, byl už den, bylo světlo. Pak jsem se jen probral ve svém těle a nemohl skoro uvěřit tomu, co všechno jsem prožil. Do této chvíle jsem vždy vylétl ze svého těla a za chvíli v něm byl zase. Teď to bylo strašně dlouhé a objevil jsem přitom mnoho nových věcí.
ikocarova

Školák

Příspěvekod Darddy » 18 říj 2008, 12:32

Ten príbeh je geniálny, ak sa mu to všetko nezdalo najprv ako sen a halucinácie a nakoniec to prevŕšilo do astrálneho snenia tak je to ozaj zaujímavé.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Darddy

V.I.P

PředchozíDalší

Zpět na Magie