austovab

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

austovab

Příspěvekod austovab » 14 srp 2012, 21:38

No jak to tak pozoruju tak jsem se na sebepredstaveni pekne vyprdla. Pisu si tady prispevky jakoby se nechumelilo.....Nejak mi toto pravidlo uniklo. V zivote mi takhle unika spousta veci, zapominam, pletu data, komolim jmena apod...Pokud nekoho neurazim, budu vam zde tykat - kdyz uz jsem tedy ta Predstavena :-)
Na forum jsem se dostala pres tema Deti indigo. Projizdela jsem na netu toto tema a najednou jsem se ocitla zde. Nejprve jsem procitala ruzne prispevky a najednou jsem mela pocit ze i kdyz v nicem "magickem a mystickem" vyrazne nevynikam, rada bych se mezi vas zapojila. Vetsina prispevku, ktere jsem cetla byla zajimava, mely hlavu a patu. Citim ze je tady v podstate "positivni atmosfera" a mezi vami vladne respekt. Libi se mi to, jinak komunity a "kroužky" nebo ruzne spolky nemusim. Nemam rada organizovane chovani, rada si delam co chci. Jsem nekonfliktni a rada se zde dozvim zajimavosti o ruznych dovednostech a praktikach a mystickych zazitcich.
Mam dve deti je mi asi 33 (hmm ta čísla...) a verim, ze lidska mysl vladne nekonecnymi moznostmi. Asi to bude znit divne, ale prisla jsem na to diky svemu druhemu porodu. To je momentalne moje osobní magie. Dokazala jsem totiz ze sveho hlediska nemozne. Po prvnim porodu, ktery byl pro me naprosto drasticym, sadistickym a sokujicim prozitkem, jsem se rozhodla zmenit mysleni a vnimani te priserne bolesti a strachu, ktery me od te doby doslova stravoval. Diky afirmacim, mantram a duchovnimu cviceni jsem se dokazala na svuj druhy porod pripravit tak, aby nebolel. Moje vule a mysl mi byly oporou a velkým pomocnikem. Jsem za tuto zkusenost vdecna, protoze posilila moji viru ve vlastni schopnosti. Do budoucna se chystam zabyvat se pomoci zenam pred a pri porodu a predevsim osvete v teto oblasti. Jsem přesvedena, ze porod je vstupni branou do zivota kazdeho z nas a ovlivnuje i nase vnimani zivota. Nejsem fanaticka rodicka ani matka, mam i jine zajmy nez porody :-)
Takze foru zdar!
Celý život čekáte na Někoho, kdo vám porozumí a bude vás přijímat jací jste. Nakonec zjistíte, že ten Někdo jste celou tu dobu byli vy sami...
austovab

Školák

Na ruce: 6.54

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: austovab

Příspěvekod Sam Tektzby » 15 srp 2012, 00:36

Opožděně zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod NeviM » 15 srp 2012, 02:05

Tak Tě taky mezi náma vítám :) to zni asi docela trapne, kdyz jsi tu byla driv nez ja, co? :D
NeviM

Školák

Na ruce: 0.00

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 15 srp 2012, 10:03

Těší mně...
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Razorka Tektzby » 15 srp 2012, 20:27

Vítej :) Teď už vlastně matko představená :D Souhlasím, porod dokáže i "spackat" život dítěte, resp. i nepohoda matky v těhotenství. A smekám před tvojí vůlí ;-)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,981.60
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod taziicek » 16 srp 2012, 22:09

Také tě zde vítám :) ;)
Video meliora proboque deteriora sequor - Vidím dobro, schvaluji je, avšak sleduji zlo
taziicek

Školák

Příspěvekod skupina EPRV777 » 17 srp 2012, 14:02

Ahoj a vítej!
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..