Bakhita

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Bakhita

Příspěvekod bakhita » 06 kvě 2011, 15:36

Ahoj všem,
dlouho jsem hledala na netu nějaké stránky, kde bych se dověděla nějaké info. Narážela jsem ale spíš na pubertální blogíčky, ale váš web se mi zdá opravdu kvalitní.
Je mi 29 let a nerada bych proto, aby mi životem zkušení žáci základní školy dávali rady do života. Nechci tím nikoho urazit, ale je to to poslední, o co bych stála.
Hned na začátek bych chtěla říct, že jsem racionálně uvažující zdravá žena. Nemám zkušenosti s omamnými ani jinými psychotropními látkami. Prošla jsem psychologickými testy AČR a IZS. Vše, co se mi stane se snažím si vysvětlit racionálně, ale poslední dobou mému racionálnímu myšlení dochází dech.
Tak, kde začít? Od začátku.
Nebudu tady psát vše, protože by toho bylo hodně, tak jen to, co mě dostalo nejvíce.
Když mi bylo okolo dvaceti, spala jsemu rodičů. Okolo 3 ráno se mi ve snu objevil takový hnusný ksicht. Velké vyvalené oči, tři hluboké vrásky na čele, velký rozpláclý nos a divný škleb na obličeji. Zbudilo mě to, ale nezmizlo to, pořád jsem to viděla. Rozsvítila jsem světlo, zmizlo to, zhasla jsem světlo a zase se to objevilo. Bylo to hnusný a chtěla jsem utéct k rodičům do postele. Pak byl klid. Teď poslední dva měsíce se zase něco děje. Mám firmu, podnikám, ve staré budově. Ještě jsem měla zavřeno, bylo okolo půl osmé ráno. Dělala jsem nějaké věci na počítači, faktury a tak. Najdenou jsem zaregistrovala nějaký pohyb. Když jsem se podívala pozorněji, viděla jsem jeden ze strojů v pohybu, což je nemožné, protože ten stroj byl zabržděný. Byl v pohybu zhruba půl minuty a pak se pozvolna zastavil. Tohle jsem opravdu nepochopila.
Poslední zážitek je zhruba 14 dní starý. Mám dva psy, nejsou to žádné malé čubičky, ale 50 kg vážíci rotvíci. Jeden z nich večer usnul na chodbě a když jsem šla pro něj stal naproti mě naježený, vyceněný zuby a nepříčetně vrčel. Byl tam strašný chlad i když se topilo. Snažila jsem se ho uklidnit hlasem, začal vrtět ocáskem, ale stále vrčel. Klekla jsem si k němu a začala jej opatrně hladit, nebyl k utišení. Díval se mi přes pravé rameno skrz mě, bylo to hodně nepříjemné. Trvalo to asi 20 minut, než se mi ho podařilo uklidnit.
Tak to by snad na představaní se stačilo.
Děkuji za pozornost, kterou jste věnovali mému příběhu a doufám, že mi někdo řekne, co se to vlastně děje.
Děkuji
bakhita

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Bakhita

Příspěvekod pentagramové oko » 08 kvě 2011, 16:07

Ahoj to je elmi zvláštní příběh,jak daleko bydlí tvý rodiče,je potřeba znát historii jejich domu i tvého
součastného domu kde bydlíš nebo tam kde se ti dějou tyhle divné věci.
I mě se stávájí věci,které n ěkdy nepochopím hned.Pokud cítíš chlad je to duch,zamysli se kdo ti umřel v
poslední době a na koho často myslíš? Jestli máš strach když cítíš ,že tam nejsi sama.
Pokud jsi jako dospívájící holka měla strach ze tmy živilo to noční přízraky.
To by vysvětlovalo,proč když jsi zhasla světlo tak jsi to viděla.
taky sleduj čas kdy se to oběvuje a zapisuj to,vykuř objekty kde se to vyskytuje šalvějí lékařskou,vchody posyp solí,
v práci si udělej okolo svého pracovního stolu kruh ze soli ve směru hodiných ručiček,hodit solí můžeš i po duchovi,
ze slovy vrat se zpět do svého hrobu.Také jsou dobré santalové tyčinky čistí prostory od negativních sil.
Sleduj situaci a napiš jak to pokračuje,aby jsme ti mohli pomoc.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod bakhita » 08 kvě 2011, 16:46

Je pravda, že to jde všude se mnou, ať se přesťehuji kamkoliv. Teď bydlím od rodičů zhruba 7 km. Teď bydlím u přítele v rodiném domku. Když jsem se zajímala o historii vesničky zjistila jsem, že naproti našeho baráčku ( teď je tam pole do kopečka ), že na tom kopečku bývala šibenice. Okna mám přímo na to místo, ale nikdy jsem tam nebyla.
Noci jsem se nikdy nebála, neměla jsem problém.
Před 5 lety jsme se pohádala s bratrem, protože jsem k nim nechtěla nikdy chodit domů, i když se mu narodili synové, nikdy jsem tam nešla. Měli mi to za zlé a když se mě ptali proč, řekla jsem, že se tam necítím dobře, bylo to tam takový, nevím jak to popsat, něco mě tam jako sužovalo, prostě jsem se tam necítila dobře. Je to tak 2 roky nazpět a volal mi brácha, abych k nim přijela, že se mu tam stalo něco hroznýho. Kluci nechtěli spávat v pokojíčku, protože tam údajně v noci chodili zlý pánové, staršímu bylo 5 let a mladšímu 2 roky. Toho večera, co mi brácha volal se stalo to, že se oba hrozně rozplakali a když tam brácha zašel, malej ukazoval prstem směrem ke dveřím. Když se brácha otočil, byl nad dveřmi obrazec, který měl neonové barvy. Děti museli odstěhovat k našim a zavolali si tam nějakého pána, který říkal, že je to prý přechod na druhou stranu. Něčím jim to tam vysvětil, ale teď je to tam prý asi znovu a kluci tam opět nechtějí spát. Byt se prodává a oni si staví rodinný baráček.
Já se citím doma v bezpečí víc než v práci. Když jsem v práci večer sama a po tmě zavírám, mám zase ten hrozný pocit, když procházím budovou, jako bych procházela mezi lidmi, který se na mě upřeně dívají. Uleví se mi, až jsem venku. Došlo to až tak daleko, že jsem si musela najít nové prostory a budu se stěhovat.
Nevím jestli to má souvislost, ale poslední týden na zadním vchodě do firmy, kudy chodím jen já, se objevilo hejno komárů, těch velkých. \jsou nalepení n dveřích a projít skrz ně je nepříjemné. Nikdy to tam nebylo.
Jinak brácha se ptal toho pána co byl u nich na mě. Prý podle fotky jim řekl, to duchové nejsou. Že prý mám něco pochopit a že mě to bude provázet ještě čtyři roky. Ale taky říkal, že pět let už mám za sebou, přitom mě to provází už asi 15-17 let. Já už tomu nerozumím.
Děkuji za odpověď, vážím si toho a určitě napíšu, když bude něco nového.
bakhita

Školák

Příspěvekod Metcheque » 10 kvě 2011, 22:17

Velmi zajímavé, opravdu. Každopádně dobře jsi udělala, že ses registrovala sem. Spousta lidí k tomu určitě bude mít co říci.
Metcheque

Učeň

Na ruce: 232.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Severus Snape » 10 kvě 2011, 23:01

Ahoj až mě mrazí určitě jde o něco z tvého minulého života,udělej očistec
jinak se toho nezbavíš,p.o. má pravdu,potom napiš co a jak.
Rada Datur Longo Prudeta Temporis Usu.
Vzácnou moudrost dá ti hlavně zkušenost dlouhá.
Severus Snape

Ban

Příspěvekod bakhita » 11 kvě 2011, 12:27

Ahoj :o),
nového zatím nic není, je klid a doufám, že ještě chvilku bude.
Zkoušela jsem ten váš test na přítomnost duchů, problém byl v tom, že jsem neměla po ruce sirky, tak jsem na stůl položila vedle sebe s odstupem asi půl centimetru slámky. Nechala jsem je tam od pátku večer až vlastně do pondělí dopoledne, kdy jsem přišla do práce. Ležely nepohnuty přesně jak jsem je tam dala.
Doufám, že to působí stejně na slámky i na sirky.
Hned jak bude něco nového, tak to sem napíšu, děkuji a přeji krásný slunečný den 'slonko'
bakhita

Školák

Příspěvekod Arpaix » 11 kvě 2011, 21:53

Velmi Vas zde vitam,a i ja si myslim ze toto ukazuje na Vas minuly zivot. Vitam Vas, a preji Vam at se Vam zde libi.
EXVRGE DOMINE ET IVDICA CAVSAM TVAM.PSALM 73
Arpaix

Vysokoškolský Mág

Na ruce: 8,168.88

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod bakhita » 12 kvě 2011, 14:20

DĚKUJI :o)
bakhita

Školák

Příspěvekod Akyana » 12 kvě 2011, 16:54

Moc Tě vítám a doufám, že se klid udrží.

Obrázek
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod bakhita » 12 kvě 2011, 17:21

Jejda, moc děkuji
bakhita

Školák

Příspěvekod chmatak » 12 kvě 2011, 21:21

Děkuji za pozornost, kterou jste věnovali mému příběhu a doufám, že mi někdo řekne, co se to vlastně děje.
Ahoj taky tě vítám, teď k tomu tvému příspěvku, neděje se nic tak zvláštního, prostě budeš sensitivnější člověk, který vnímá věci víc než ostatní a začal si to uvědomovat a proto si správně zavítala sem :-)) Tak te´d konec reklamy našemu skromnému fóru a k těm psům, zvířata všeobecně a psy také prostě vidí to co mi ne, takže když tvůj rotwík na něco čumí a vrčí tak buď tam lítá moucha a sere ho a nebo tam prostě něco vidí co ty ne, třeba duchy to už je jedno, to se nedá takhle z fleku říct, nevím jestli to viděl v té samé budově co si viděla ten stroj, ale každopádně staré budovy mají historii a ty se můžeš jen domnívat co všechno zažili, mohou tam být duchové, mohou tam být otisky nějaké negativní věci co se tam stala, mohou to být třeba uplně obyčejné GPZ ( geopatogení zóny ) a nebo si byla třeba jenom přetažená a pes nerudnej :-)) chce to začít pátrat po historii, zkusit virguli, kyvadlo jestli v určitých místech budou reagovat, nebo do začátku zkus vysvěcení vodou a vykuřování ( návodů a typů je tu dost ). Pokud by se nic nezměnilo, zkus někoho zde nebo eventuelně na doporučení ( náhodou o jednom kvalitním člověku vím :-) ) pozvat do své firmy ať ti to tam projde a uvidíš co dál. Zkus se vyvarovat kecům jako napojil sem se na tebe na dálku, máš tam tohle a tohle a vyčistil jsem ti to, jsou to většinou kecy :-)
Memento mori
chmatak

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod bakhita » 12 zář 2011, 13:10

Ahoj lidi, po dlouhé době jsem se u Vás zastavila, abych se Vám pochlubila, že je klid. Ze staré budovy jsem přestěhovala firmu do nové ( vlastně je to přestavěná kotelna ) a zatím se mi stroje samy od sebe nerozjíždějí ani nepohybují :o)
doufejme, že to tak taky zůstane. Jediný, co se mi přihodilo, bylo doma. Něco mě vzbudilo a já uviděla, jak mi na prsou sedí obrovský bílo-černý pavouk ( mám z pavouků panickou hrůzu ) , ale nějak to neřeším. Byla jsem ospalá, takže ...
Mějte se krásně !!!
bakhita

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..