BARAKA odysea země

Vše okolo filmu

BARAKA odysea země

Příspěvekod pudingg » 09 čer 2009, 15:43

slovo"BARAKA"pochází z nářečí Sufi.tři slabiky okouzlují fonetickou symetryií a dynamikou a navádějí toho,kdo je vyslovuje,přímo k podstatě významu.žádný slovní opis nebo hodnocení vzrušující vizualní básně,jakou BARAKA je,nemohou postihnout to hlavní.....No lidičky vřele doporučuji všem:)))je to něco naprosto ůžasného,nikdy sem nic podobného neviděla:))))))ta hudba je nádherná a spolu stím vizualnem to člověka totálně rozdrtí:))))táák to určitě skoukněte a dejte vědět jestli se vám film líbil tak jak mě:))) !no1
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: BARAKA odysea země

Příspěvekod darren_specter » 11 čer 2009, 13:24

Film jsem nikdy nevidel, ale pamatuji si trailer, ktery jsem videl jeste na VHS z pujcovny. Pamatuji si ze to bylo neco o Africe, prirode a zivotu v ni..
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Na ruce: 23.12

Příspěvekod pudingg » 11 čer 2009, 19:20

no ten film je už starej,nákej ten pátek,ale neni to na něm vůbec poznat:)já ho mám půjčený od známého..jak říkáš je to dokument,který byl natočený během 14měsíců ve 24 zemích šesti kontinentů..a znamená prostou oslavu vzájemnosti na tomto světě,absolutního propojení všeho existujícího..je to nádherný sled podmanivých obrazů a nálad,nerozvíjí svůj děj klasickým způsobem:)))je to tak trochu takový malý psycho-dokument:))určitě to zkoukni !no1
Nikdy neměj strach ze stínů.Prostě znamenají,že někde nablízku svítí světlo:)))))))
pudingg

Školák

Na ruce: 0.00

Příspěvekod Akyana » 11 čer 2009, 20:32

Znám a moc doporučuju.
je v něm i poselství.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian