Blešík

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Blešík

Příspěvekod blesik » 08 pro 2016, 21:53

Ahoj, jsem tu nová. Možná nejstarší? Občas je se mnou sranda, protože se někdy v počítači ztrácím, tak se mnou mějte, prosím, trpělivost. Zajímá mě duchovno, esoterika, dříve astrologie, teď mám nejraději Petra Chobota a Evičku Puklovou (každý má jiný postup, ale mně připadá, že oba postupy se vzácně doplňují). Občas vyrazím na nějaký ten seminář. Momentálně mě nadchly Kvantová terapie a Léčebný kód, dala jsem se do studia. Zajímá mě všechno mezi nebem a Zemí, vč. Mimozemských civilizací. Má to jen jeden háček, spotřebuje to většinu volného času a musím si na hlavu "vysypat popelník" - i času nevolného. Občas doháním své povinnosti v domácnosti s odřeným hrudníčkem. Ale, co dělat, když ten den není nafukovací, že? Čím mám více času na sebe, tím ho mám nějak méně. Hudbu moc neposlouchám, už mám spíš ráda klid, snad jen v autě. Miluji léto, vodu, moře, zahradu, obrazy, sochy, kytaru, ráda zpívám a nesmím zapomenout ani na svou rodinu. Jinak lítám po domě i zahradě se sluchátky na uších, vypadám jak ET, ale při práci poslouchám různé zajímavé přednášky a mám pocit, "že se při práci neflákám". Občas se divím, že v posteli z té Wifiny, el. smogu a mv záření ještě nesvětélkuji. Už ani na to kolo si nenajdu moc času. Jó, je to řehole, když člověka něco baví! O tyto věci jsem se začala zajímat před revolucí, když se k nám konečně tato literatura začala dostávat. Coby hledající, jsem četla všechno možné, shromažďovala vědomosti, porovnávala a hledala do nedávna, pro mě to pravé. Myslím, že jsem konečně našla. Jen doufám, že to do konce svého života ještě všechno stihnu, jinak bych musela, jakožto duše, přisednout na nějakou knihovnici a dále doplňovat nedostatky ve vědomostech, tady na Zemi. Jsem noční můra, v noci mám největší klid, právě si užívám samoty a Vás tady všechny zdravím. Blešík. (Možná jsem to uložila blbě, to jsem celá já - mistr chaos.)
blesik

Školák

Na ruce: 65.58

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Blešík

Příspěvekod Yeti » 09 pro 2016, 20:08

Ahoj, Vitam Ta tu.
Je velmi pekne, ze v takom vysokom veku ako pises sa niecomu takemu venujes. A este takto aktivne. Dufam, ze sa ti tu bude pacit a najdes vselijake nove mudra, ktore si este nikde nenasla :). Pana Chobota som tu uz tusim niekde postrehol no prave dotycna sa o nom nevyjadrovala najlepsie. Urcite sa tu k tym clankom dopatras. Neviem osobne som jeho prednasky este vobec nevidel ani o nich nepocul.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod blesik » 09 pro 2016, 22:27

Yeti píše:Ahoj, Vitam Ta tu.
Je velmi pekne, ze v takom vysokom veku ako pises sa niecomu takemu venujes. A este takto aktivne. Dufam, ze sa ti tu bude pacit a najdes vselijake nove mudra, ktore si este nikde nenasla :). Pana Chobota som tu uz tusim niekde postrehol no prave dotycna sa o nom nevyjadrovala najlepsie. Urcite sa tu k tym clankom dopatras. Neviem osobne som jeho prednasky este vobec nevidel ani o nich nepocul.

Děkuji za přivítání. Jo, jo. P. Chobot je pro mnohé kontroverzní osobnost a mnozí o něm nepíší hezky. To jsou často jen neověřené, nebo zkomolené informace. Znám ho jako velice pracovitého, skromného a obětavého člověka. Je i dost nesmělý, ale své kurzy vede dobře a poctivě. Stačí se jen podívat na Youtube, kolik neustále chrlí poctivých videí, přitom pomáhá Indiánům v Peru zachraňovat deštné pralesy, pořádá léčebné pobyty v Chorvatsku, od jara do podzimu, přednáší v růz. státech, léčí lidi, i nějakou tu knihu napsal, dováží léč. byliny z Peruáns. pralesů, atd. Za mě klobouk dolů, nevím, jak stíhá. Jeho soukromý náhled na dění ve světě, se nemusí mnoha lidem líbit. Nesnáší a tvrdě odsuzuje všechny církve, o mnoha záležitostech se vyjadřuje dost na rovinu a tvrdě, což se jistě dotýká lidí s opačnými názory. Sleduji ho už pár let a letos jsme s ním byli týden v tom Chorvatsku. Fakt je poctivý, nic neodflákne a jeho meditace jsou opravdu silné. Všude, kde se vyskytne, má narvané sály. Proti tomu pár ošklivých, často domotaných, neg. zpráv. To mluví za vše. Nedávno, v Č. Budějovicích, jsem byla na meditacích s nim a Donem Sergiem, indiánským šamanem, který sem přijede tak po 3 - 4 letech, tedy událost. Bylo to opět skvělé. Odhaduji, že tam bylo tak 600 vděčných lidí a to jezdili po více větších městech, vč. Slovenska. Ale názor si musí udělat každý sám, ovšem na základě osobního poznání a ne zlých, nepřejících jazyků. On sám tyto příspěvky ani nesmazal na vlastním webu, je nad to povznesen, nemohou mu uškodit. Spousta lidí se ho snažila zlikvidovat, dokonce i někteří politici, kteří sami k němu chodili a když zjistili, co dokáže o lidech zjistit, tak to mnohé vyděsilo. Byl tam i pokus s podvržením durmanu v čaji, ale nakonec ho z toho jiní vysekali tím, že ho na nějakou dobu umístili na psychiatrii, aby se vyhnul vězení, do kterého ho někteří chtěli dostat. Ale nepovedlo se a jede dál, už asi 25 let. Tolik jen na vysvětlenou, podle mých vlastních zkušeností a informací. Určitě si tady na fóru najdu, co mě osloví, Včera jsem přelouskala Aspergerův syndrom a doplnila si už zjištěné informace. Sama jím netrpím, ale můj blízký člověk ano. Těším se na příště.
blesik

Školák

Na ruce: 65.58

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 12 pro 2016, 22:16

blesik píše:Ahoj, jsem tu nová. Možná nejstarší? Občas je se mnou sranda, protože se někdy v počítači ztrácím, tak se mnou mějte, prosím, trpělivost. Zajímá mě duchovno, esoterika, dříve astrologie, teď mám nejraději Petra Chobota a Evičku Puklovou (každý má jiný postup, ale mně připadá, že oba postupy se vzácně doplňují). Občas vyrazím na nějaký ten seminář. Momentálně mě nadchly Kvantová terapie a Léčebný kód, dala jsem se do studia. Zajímá mě všechno mezi nebem a Zemí, vč. Mimozemských civilizací. Má to jen jeden háček, spotřebuje to většinu volného času a musím si na hlavu "vysypat popelník" - i času nevolného. Občas doháním své povinnosti v domácnosti s odřeným hrudníčkem. Ale, co dělat, když ten den není nafukovací, že? Čím mám více času na sebe, tím ho mám nějak méně. Hudbu moc neposlouchám, už mám spíš ráda klid, snad jen v autě. Miluji léto, vodu, moře, zahradu, obrazy, sochy, kytaru, ráda zpívám a nesmím zapomenout ani na svou rodinu. Jinak lítám po domě i zahradě se sluchátky na uších, vypadám jak ET, ale při práci poslouchám různé zajímavé přednášky a mám pocit, "že se při práci neflákám". Občas se divím, že v posteli z té Wifiny, el. smogu a mv záření ještě nesvětélkuji. Už ani na to kolo si nenajdu moc času. Jó, je to řehole, když člověka něco baví! O tyto věci jsem se začala zajímat před revolucí, když se k nám konečně tato literatura začala dostávat. Coby hledající, jsem četla všechno možné, shromažďovala vědomosti, porovnávala a hledala do nedávna, pro mě to pravé. Myslím, že jsem konečně našla. Jen doufám, že to do konce svého života ještě všechno stihnu, jinak bych musela, jakožto duše, přisednout na nějakou knihovnici a dále doplňovat nedostatky ve vědomostech, tady na Zemi. Jsem noční můra, v noci mám největší klid, právě si užívám samoty a Vás tady všechny zdravím. Blešík. (Možná jsem to uložila blbě, to jsem celá já - mistr chaos.)

Vítej :) Máš sympatickej projev, a když jsme u sympatičnosti, tak jsi i napsala plno sympatických slov (možná zní tohle prohlášení divně :D). Pár ze sympatických slov namátkou vypíšu a v závorce napíšu proč: trpělivost (získává se s věkem a zkušenostmi), kvantová (spojení s fyzikou), léčebný kód („Srdce, z něhož vychází život“.), civilizace (spojitosti), čas/"Čím mám více času na sebe, tím ho mám nějak méně" (paradox, relativita), voda (práce s emocemi), rodina (její důležitost se stupňuje s věkem), hledající/vědomosti/duše (asi netřeba vysvětlovat), ...

Mám jen jednu otázku. Co jsi konečně našla? (pokud to není příliš osobní).

---------------

A jen pro zajímavost a pod čarou :p Můžu si tu vesele aplikovat synchronicitu, protože v prvním odstavci je napsáno "noční můra" a novej uživatel Noční můra přispěl v několika tématech hned následovně :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 pro 2016, 18:25

zdravim
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..