blížiace sa nebezpečenstvo ?

Veškere vyřešené temata

blížiace sa nebezpečenstvo ?

Příspěvekod SandraGoN » 18 úno 2014, 09:19

..........................................................
Naposledy upravil SandraGoN dne 06 bře 2014, 18:59, celkově upraveno 1
SandraGoN

Školák

Obrázky: 0

Na ruce: 24.53

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: blížiace sa nebezpečenstvo ?

Příspěvekod Pietko » 18 úno 2014, 10:52

Nebezpecenstvo vyplyva z nepoznaneho. Este vacsie vyplyva z uzavretia sa pred nepoznanym a odmietnutia nepoznaneho!
Venovala ste sa dlho veciam z ktorych mate alebo ste si vyvolali strach... ten strach sa moze okolo vas "zhmotnovat" Pisem v uvodzovkach lebo to nie je celkom tak. Je to obrazne. Potom si zacnete vsimat veci okolo seba a prikladat im nieco neprirodzene.
Myslim ze by vam pomohlo uvolnit sa. Prestat prikladat veciam okolo seba nadprirodzeny zmysel. Vasim nepriatelom je STRACH.
Duch je nehmotny, je tak? Ako moze ovplyvnit elektroniku, ako ho moze byt pocut, ako moze buchat dverami? Dverami lahko buchne prievan. Taky prievan, ktory vobec necitit. To som uz vela krat zistil na roznych miestach.
Hadam mi moderator prepaci poznamku: ako duch sa pohybujem po dome a okoli, no nedokazem ovplyvnit veci okolo seba tak aby sa to prejavilo vo fyzickom svete a to sa snazim uz dlho.(trenujem skoro 30 rokov vystupovanie a cestovanie mimo telo). Ked som aj sem tam stretol ine bytosti, boli vacsinou indiferentne. Malo ma vnimali. Pride mi zvlastne ako si ludia predstavuju co vsetko zvlastne je na cintorinoch... cintorin je prazdny. Duch telo opustil pri smrti.

Vase zazitky su zaujimave... mne sa par krat stalo, z nicoho nic, ze som vnutorne akoby znervoznel, a traisol sa... ale len vnutorne. Navonok sa nedialo nic, svaly uvolnene... sem tam som sa musel chytit niecoho aby som nespadol. Potom hladam vysvetlenia preco sa to stalo... ale to samozrejme nenajdem. Neznamena to ze budem hladat take vysvetlenia ako ze nejaky duch do mna vosiel, alebo ze tam je nejaka negativna zona- to by sa muselo stavat casto. Pripadne na tom istom mieste.

Bojite sa smrti? Mate na to dovod?
Buducnost este nejestvuje a myslim ze nie je vytesana v kameni. Strach ze sa nieco stane je potom zbytocny.
Ak je buducnost dana, tak pokial sa nieco ma stat tak sa stane a namiesto strachu by som citil skor odovzdanost.

Nechcem aby toto znelo negativisticky.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Re: blížiace sa nebezpečenstvo ?

Příspěvekod decresco » 22 úno 2014, 21:08

jde o jisty zpusob komunikace na zaklade extatickeho ladeni ,kdy nevedomky komunikujes s osobou,ktera muze byt na mile daleko,je to zvlastni jev,kdy vlastne dochazi k takovymto časovým shodam a sluchovym vjemum,zvlast v situacich,podobne teto.
decresco

Školák

Na ruce: 90.93

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 4 příspěvky

Zpět na Archiv