Brighed

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Brighed

Příspěvekod Brighed » 21 srp 2013, 17:47

Zdravím vás,

je mi 25 let, jsem z MS kraje, studující, pracující. Rád zajdu do čajovny, sem tam posedět s přáteli. Povahově bych řekl jako počasí, ale kdysi to bylo horší :o). Na toto forum jsem se dostal náhodou skrze google jako k mnoha věcem :o), už to tady pár dnů procházím, tak mám náladu a čas tak tady něco napíšu řekl jsem si. Zhruba před 10 lety, jsem potkal dnes mou dobrou kamarádku a ta mě naučila s tarotovými kartami Rider-Waite, které mám ošoupané u sebe dodnes :o). Pak to šlo pomalu: teorie, praxe, teorie, váhání, pokusy, pauzy, čtení knih a různé zkušenosti. Zůstalo mi to dodnes a jakoby přirozenou cestou(jak se vyvíjel můj zájem popřípadě myslím i předpoklady) se nejvíce zajímám o tarot, empatii, astrál, sny, vizualizaci a řekl bych že tíhnu k živelné magii. Určitě jsem ovlivněn ve velkém názory různých lidí okolo mě, z různých knih, z internetu, ale řídím se, že co nepřijmu srdcem a řekněme rozumem, tak to akceptuju u druhých, ale u mě nejspíše neuspjěje. Doufám, že mě pobyt zde obohatí a snad obohatí někdy i vás :o).
Brighed

Školák

Na ruce: 551.67

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 6 příspěvky

Re: Brighed

Příspěvekod Martin108 » 21 srp 2013, 18:58

Ahoj Brighed, tvé zkušenosti zejména s tarotem se určitě budou hodit :) Bylo by fajn, pokud o tom něco víc sepsal do vlákna, které se tomu věnuje :)
Vítej mezi námi ;)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Brighed » 21 srp 2013, 20:23

Díky Martin108, beru tě za slovo, něco se mi v myšlenkách začalo po tvém příspěvku rýsovat, popřemýšlím a snad nahodím v příštích dnech do sekce tarot
Brighed

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 23 srp 2013, 10:47

Vítej :) Taroty jsem vykládala jen párkrát a vždycky to zatím vyšlo (pro upřesnění to byl výklad pro pobavení společnosti :p ), což mě docela mile překvapilo :) Co by asi říkaly Taroty na pobyt zde, bude nebo nebude obohacující? :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Brighed » 23 srp 2013, 11:56

Razorko Tektzby na pobyt zde, jestli mě tu obohatí se ani ptát nemusím, protože pár příspěvků mě už dovedlo k pár zamyšlením a zjištěním. Co se týka jestli obohatím vás, jestli jsem správně pochopil otázku..., mno ptát s nebudu, jsem přeci jen řekněme zainteresován a asi by byl můj výklad trochu neobjektivní, protože si myslím že něco přinesu :o) těžko jsem tuhle větu formuloval:D
Brighed

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 23 srp 2013, 12:53

Bodejď by ne, taky na takovou otázku :D Někdy trošku "zlobím" :p Jinak nepochybuju o přinesení v obou směrech :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 srp 2013, 12:55

zlobí zlobí zlobidlo moje :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 25 srp 2013, 12:17

Zlobí jen maličko asi tak na 18cm :D :-*
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 srp 2013, 21:13

Zlobidlo moje nejmilejší :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 31 srp 2013, 04:15

Ahoj, vítam Ťa :).
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Brighed » 30 zář 2014, 16:38

Zdravím vás opět, po roce od registrace zde a mám chut udělat malou rekapitulaci z dlouhé chvíle v práci(ps: je to pro mě jako poznámka do deníčku tady, tady to zaručeně neztratím, nezapíšu jako na nějaký cloud, kde to pak měsíc hledám :D

O rok starší tedy 26 let, stále studující, stále ve své původní práci i když ta pomalu ustupuje do pozadí a jakoby osudově se vracím k tomu co jsem objevil a věřil, že se stane mou prací na střední škole v mém životě :o) a okolnosti jsou řekl bych osudové, jelikož mě zpět přivedla na správnou cestu současná práce a souhra dalších náhod_:D složité...... :D :o)

No více k tématu, za tu dobu jsem strávil mnoho hodin studiem všech možných diskuzí, názorů, článků zde, některé jsem nedočetl z různých důvodů - bolest hlavy a z praktických důvodů - jako asociační hra viz :D, některé jsem přečetl x-krát a stejně o nich už nevím a některé mi utrnuly v hlavě i poznámkách a staly se pro mě důležité - něco mi daly. Každodenní načtení stránky ráno a večer je samozřejmostí i když už tak často ne přihlášení:D :o) Kdybych měl forum porovnávat s jinými www stránkami a fory, nešlo by to. To co se nalézá zde nejde porovnat díky své jedinečnosti v obsahu, díky lidem jako jste vy starající se o forum a jeho obsah. Tyto stránky nejsou jen hloučkem informací, ale komunitou poskytující zkušenosti a spojující lidi. Chci vám tedy poděkovat za vše, čím jste mě prozatím obohatily a věřím, že toho bude mnohem více.
Brighed

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 01 říj 2014, 21:11

To není špatnej nápad napsat po nějaké době sebereflexi do představováku :) Vlastně to je dobrej nápad :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..