Chladná energie jdoucí z člověka

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Chladná energie jdoucí z člověka

Příspěvekod Tsagaglalal » 23 říj 2012, 12:51

Ahoj všem. Stala se mi zajímavá věc. Mám na ni sice pár teorií ale jelikož se nepamatuji, že bych kdy něco podobného cítila, nebo mi někdo o něčem podobném vyprávěl, moc ráda bych slyšela něčí názor.

Dnes jsem byla v přítomnosti jednoho člověka a začala mi být velká zima. Nebyl k tomu ale žádný důvod. V místě, kde jsem byli, bylo příjemné teplo a než tam ta dotyčná osoba dorazila, teplo mi bylo. Necítím se v přítomnosti té osoby špatně, naopak si většinou celkem dobře popovídáme.
Nicméně jsem cítila chlad.. Když jsem pak na chvíli odešla, bylo mi zase teplo. Po návratu a dalším rozhovoru s tou osobou jsem ale pocítila opět zimu..ale takovou těžko určitou. Bylo mi chladno, ale najednou jakoby po celém těle. Ne jen tak, že by někde něco "foukalo" nebo odněkud "táhlo"..regulérní zima. Přirovnala bych to asi k tomu pocitu, když cítíte, že je v místnosti duch nebo nějaký astrální cestovatel.
Ta osoba se ale, pokud vím, ničím podobným nezabývá. Myslím, že tomu ani nevěří. I když když jsem se s ní seznámila, cítila jsem něco jiného a měla jsem pocit, že něco ví. Bohužel zkušenosti, které mám s tímto jedincem, mi to popřely.

Setkali jste se s tím už někdo? Nevíte co by to mohlo být?

Mně samosebou napadla spousta věcí.. od energie počínaje, přes auru až po možné "duchy kolem osoby" konče.. ale nevím nevím..
Kdysi jsem četla, že někteří hodně vysocí duchovní, vtělené bytosti, se někdy projevují tak, že jakoby z nich něco "foukalo" nebo nějak z nich vycházela velmi chladná energie. Když jsem se soustředila na energii toho člověka, cítila jsem, že "normálně hřeje"..respektive z těla šlo teplo. Ale přesto, kdesi snad na astrální úrovni jsem pocítila tu zimu, chlad..až jsem se celá skoro klepala. Strach ale nemám, ani špatný pocit. Spíš mně to jen zajímá.
Slabě jsem se také necítila (napadlo mně, jestli to není obrana mého těla na to, že by to byl třeba druh psychoupíra). Nikoliv, vše bylo OK.

Děkuji za odpověďi :-)
Tsagaglalal

Školák

Na ruce: 125.35

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Chladná energie jdoucí z člověka

Příspěvekod Sam Tektzby » 23 říj 2012, 15:11

No energetický vampík asi ne, spíše cryomant.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Tsagaglalal » 24 říj 2012, 06:01

Cryomant? To se přiznám, že slyším poprvé. Má to, předpokládám, něco společného se zimou. Jsou to lidé, kteří mají věčně zmrzlé ruce a podobně? Pokud ano, tak bych se mezi ně počítala i já :-D
Ale z tohodle člověka sálalo teplo. Normálně když jsem se zaměřila na jěho fyzické tělo, cítila jsem teplo.. proto mně to také tak zmátlo, nebyla jsem si najednou jistá, odkud ta zima jde. Z té osoby totiž nešla. Přesto mi ta zima byla.
Můžeš mi prosím více přiblížit co je to Cryomant? I kdyby to nebyl ten případ, zajímá mně to :)
Tsagaglalal

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 24 říj 2012, 14:12

Možno ho stretlo niečo v minulosti čo ho poznačilo ale tiež mi príde divné aby niekto vydával toľko energie aby ochladzoval všetko okolo seba možno má tu schopnosť a možno mal niekto z jeho rodičov atď.
Každopádne by som sa ho spýtal či o tom vôbec vie sám on, no neviem ako by to zobral.
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 24 říj 2012, 14:35

Jednoduchý, jako Pyromant umí ovládat oheň, tak Cryomant ovládá mráz :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Tsagaglalal » 24 říj 2012, 15:21

Děkuji za odpovědi.
Zkusím se na to zeptat přímo toho člověka..nějak opatrně. Když jsem vždy zkoušla přivést téma na záhady, okultismus a nebo jiné, pro mně běžné věci, netvářil se příliš přívětivě.
Cryomant..hm. Vážně zajímavé, ale jsem ráda, že to vím. Zase jsem o něco chytřejší, děkuji! :-)
Tsagaglalal

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 24 říj 2012, 21:12

Myslím, že tu dokone i někde bylo vlákno o cryomantii, myslím že se jednalo o součást tématu ve vitakinezi. Podívej se tam :)
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod psychy » 26 říj 2012, 23:10

Ahoj je to velmo zaujímavé čo píšeš lebo, (ževraj) keď som nahnevaný ide zo mňa chlad. Keď ma raz učiteľka nahnevala tak mi kamarátka povedala že je tu strašná zima a keď som sa ukludnil tak jej zrazu bolo teplo ako pred tým "incidentom". Ale neviem či tomu mám veriť.
psychy

Školák

Na ruce: 52.74

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 říj 2012, 04:45

Já zarmazil v ruce nápoj na led a to a třicetistupňovýho horka, spíš si říkám že to byla chemická reakce, ale vždycky tam je to pomyslné "Co kdyby".
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Razorka Tektzby » 27 říj 2012, 14:34

Jo tak s tím nahvěváním to máme podobný, když se nahněvám, tak prej mrzne až praští :D
Jinak schopnost zamrazit nápoje v parným létě by byla velmi užitečná :-*
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 říj 2012, 15:41

Chci být tvým vrchním namrazovačem :D :-* :-*
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Tsagaglalal » 29 říj 2012, 11:26

S emocema bych to ještě docela i pochopila. Každému se vztek nebo jiné podobné emoce může různě projevovat.
Ale tohle jsou situace v naprostém klidu..alespoň myslím. Emoce většinou cítím a tady jsem necítila nic, než jen tu zimu.
Tsagaglalal

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 říj 2012, 15:58

To ale nebylo o tvých emocích, nýbrž o emocích dotyčného.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Martin108 » 30 říj 2012, 01:26

Taky jsem se setkal s něčím co se dá přirovnat k proudění chladnějšího vzduchu v přítomnosti osob, které jsou jinak popisovány jako duchovně rozvinuté. Naopak zimu a takový vnitřní třes jsem zažil u lidí, se kterými mám z minulosti silná propojení, nebo nějaké nedořešené silné situace. Takový je můj dodatek k tomu, co popisuješ .)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Tsagaglalal » 30 říj 2012, 09:24

Martin108 píše:Taky jsem se setkal s něčím co se dá přirovnat k proudění chladnějšího vzduchu v přítomnosti osob, které jsou jinak popisovány jako duchovně rozvinuté. Naopak zimu a takový vnitřní třes jsem zažil u lidí, se kterými mám z minulosti silná propojení, nebo nějaké nedořešené silné situace. Takový je můj dodatek k tomu, co popisuješ .)

Hele, ale víš, že by to bylo přesné? Tedy.. takto. O "závanu" vzduchu, jakoby vwtříčku jsem četla a fakt je, že něco na tom bude. Ovšem na mojí situaci by seděla tvoje druhá možnost - zima, vnitřní třes u lidí, se kterými mám z minulosti silná propojení, nebo máme něco nedořešeného.
Když jsem totiž asi před rokem a půl poprvé dotyčnou osobu viděla (a asi to bylo vzájemné), říkala jsem si, že ji znám, že to je někdo známý, možná blízký.. A dost dobře jsme si tehdy popovídali, jako staří přátelé, ale přitom jsme se viděli poprvé.
Měla jsem pocit, že se známe, takže na tu minulost, buď nějaké propojení a nebo něco nedořešeného, bych se i přiklonila, cítím to jako správnou odpověď na mojí otázku. Díky! 's220'
Tsagaglalal

Školák

Příspěvekod Pietko » 30 říj 2012, 15:08

Mna by zaujimalo, ci tie prudenia vzduchu nemaju skor do cinenia s fyzikou... teply vzduch stupa... cim je teplejsi, tym rychlejsie. Ked dam ruky k sebe a sustredim sa na prudenie energie medzi nimi tak taky, akoby slaby chladnejsi vanok citim. Ale na pokozke zaroven citim vyzarovanie tepla z naprotivnej ruky.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Další

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy