chris angel-mezi lidma

Magie konkrétně i všeobecně

chris angel-mezi lidma

Příspěvekod pentagramové oko » 19 kvě 2010, 19:14

koupila jesm si tři dvd -s chrisem angelem,je zajímávé že on je ted jediný světě,dovede magické věci co žádný jiný před ním nedokázal.on jediný se pohybuje mezi lidmi,levituje před nimi.doporučuji aby jste si tý dvd taky koupily a podívaly se na ně.sestříháné videa na you tube ,a tohle je velký rozdíl.popisují ho od dětství až do ted.jeho tatínek byl iluzionista a on ktomu tíhnul už od mala.i jeho maminka doma levitovala,když mu bylo jen 14let.říkala,že nikdy nechtěla aby její syn byl kouzelníkem aby se zajímal o magii.ale na co od mala sáhl se mu dařilo.každý si myslí jaký je to nabouchaný frajer,ale on je docela normální a má snahu něco dokázat.líbí se mi na něm,že pracuje mezi lidma,a dokazuje,že magie existuje!!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Re: chris angel-mezi lidma

Příspěvekod aumirek » 19 kvě 2010, 19:42

abych po zhlédnuti videa něčemu věřil tak to ne.To bych musel vidět na vlastni oči a nejen to ale mít možnost si to omakat prohlédnout a pod případně mi to předvést na mnou určeném místě a za mých podmínek což je blbost takže mne moc nepřesvědčí
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod pentagramové oko » 19 kvě 2010, 20:08

stálo by to za to stát vedle něho,ale on jediný stima obyčejnýma lidma pracuje.je jasný,že co se vidí na vlastní oči je ověřené,ale kdo před ním něco takového jako on dokázal.myslím,že jich moc nebylo.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod aumirek » 19 kvě 2010, 21:03

samozřejmě at to dělá jak to dělá dělá to super a i když mi rozum říká že to je podfuk tak myslím že i pokud bys stála vedle něho nepřijdeš na to.
aumirek

Příspěvekod pentagramové oko » 20 kvě 2010, 12:06

víš co je pro mě nepochopitelné sní 5 jehel,a pak je vtáhne z břicha navlíknutí na niti před lidma,on je šokujícím a dokazujícím mágem tohoto tisíceletí.je démonickej a přitom tě svýma at kouzlama nebo trikama absolutně přitahuje.lidé se bojí a obdivují ho zároven.lehne si na dlouhém hřebíky a nechá se přejet autem tím džípem humer ,který váží 8500 tisíc liber ,dělá šílené kousky v přímém přenosu.říká o sobě,že je blázen.a at to nikdo jiný neopakuje po něm.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod aumirek » 20 kvě 2010, 12:34

no zrovna ty jehly to je asi stejnej zázrak jak dá do klobouku zajíce a vytáhne uplně něco jiného.A s tím autem to je o cviku sám znám pár lidi co to ukázali také ale bez hřebíku byli to ale amatéři a neživily se tím.Navíc sranda je že čím opticky větší auto tím jednoduší stačí čím širší pneu vypadaj mnohem větší ale tlak na toho člověka je menší.A ty hřebíky také pokud jsou hustě je to jako jedna stěna.Jeden čas se prodávala taková umělohmotná masážni podložka mělo to tvrdé ostny a ostré s těmi hřebíky si to nezadalo dalo se na to lehnout ale žádná sranda ale při troše cviku to šlo.
aumirek

Příspěvekod pentagramové oko » 20 kvě 2010, 20:39

jenže ty jehly na niti vytáhl z pupku a to se točilo na živo,on to stím autem cvičil 6měsíců je to šílenec.a i možná kaskadér ze svým životem.nechal se zaživa pohřbít,zkomplikoval mu to déšt,ale vylezl,a moje dcera řekla-to byla síla bála jsem se.nemá asi žádnou hranici strachu.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod aumirek » 20 kvě 2010, 21:15

no vytáhl je z pupku to je celkem jedno odkud on i podřadnej kouzelník ti ukáže klobouk strčí tam zajíce vytáhne něco jiného a znovu ti ukáže a točit je to také možno alespon myslím ale v každém případě to je třída a jak říkám až tak moc na zázraky nevěřím přesto jsou věci mezi nebem a zemi jinak myslím že z technického hlediska je jedno jestli pupek nebo klobouk.Jinak je zajímavé třebas ti filipínští lékaři co ti vyjmou holou rukou z těla nádor nebo pod .Dohadu je o tom dost i nafilmováno ale nikoho nenapadla taková jednoduchá věc vzít to co s těla odstranil a porovnat DNA možná by pak bylo po problému teda ne jak je to možné ale jen je li to možné
aumirek

Příspěvekod pentagramové oko » 20 kvě 2010, 21:39

stím dna to není špatný nápad ,ale on pokračuje v šlepějích svýho otce ted ty dvd prodávájí v trafikách já je koupila na internetu 3díly ale ješte jsou 3 dálší.je to machr,ale já si myslím,že on se dostal někam dál.když jeho matka levitovala mají to v rodině a ted tý matce je 70let ale při těch vystoupeních se vždycky modlí,že by nějaká andělská magie.on sám byl focenej ale jako černý anděl s černými křídly,takže to mě na něm mate,není zařaditelný ,je záhádný,a vždycky přijde z něčím šokujícím.jinak on sám taky odstranoval někomu nádor,všude měl svíčky a na sobě bílé třičko s křížky a toho dotyčného uzdravil.jeho vystoupení můžou být i triky,ale jak vysvětlíme tu jeho levitaci kde koliv a jakoliv.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod aumirek » 20 kvě 2010, 22:13

jak říkám nevěřím na zázraky ale možné je všechno a věřím že jsou i léčitelé co uzdraví a nemusí to bejt přímo zázrak prostě umí bohužel se na ně nabalí tisíc podvodníku a jak poznat toho pravého a nejhorší je že i ten největší podvodník muže uzdravit pokud si to ten léčenej vsugeruje a tím se vlastně uzdraví sám a přesto potom šíří chválu na podvodníka
aumirek

Příspěvekod pentagramové oko » 20 kvě 2010, 22:43

s léčitelama já to mám tak,že pokud to sama nevidím tak nevěřím,já sama jsem pomohla 2případům loni obě s rakovinou,ted obě chodí a jsou zdravé je to můj živoucí důkaz,ale vzalo mi hrozně energie,musela jsem se zase vzpamatovat a najít způsob jak jí sama sobě obnovit.což se mi tenhle rok převážně podařilo.ale jednou mi přišel do obchodu chlap co tvrdil,že je léčitel.dal mi ruce za krk a já cítila teplo pak jsem celou noc zvracela.já nesmím přijmat energii od někoho jiného,ale podvodníku tady v čechách co berou od lidí důvěřivých peníze jsou mraky.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod aumirek » 20 kvě 2010, 22:58

je to zajímavé co říkáš a věřím ti přesto bych rád věděl nakolik jsi pomohla ty a nebo oni sami tím že ti věřily lidské tělo je zázrak a moc o něm nevíme ale i v tom případě by si jim pomohla žes jim dala tu víru
aumirek

Příspěvekod pentagramové oko » 20 kvě 2010, 23:15

povím ti to obě paní znám chodí ke mě do obchodu-pro obě jsem vyrobila zvláštní pergament psaný andělským magickým inkoustem , s kterým jsem vyvolala archanděli a požádala je at vyslyší mou prosbu za obě nemocné.potom 21 dní odříkavali smytí té nemoci-pavoučí kletba stará 1tisíc před kristem ,jejich příbuzné když byli na chemoterapii jim nedávali naději.my jsme to zkusily a vyšlo nám to .po tu dobu se zapalovala každý den bílá svíce.já jsi nikdy od nich nic nevezmu pomáhám jim ráda.ale řeknu ti ještě o jednom případu-chodila ke mě paní která měla plýny rodina jí terorizovala.nemohla stoho dostat.za 1měsíc pod mým dohledem,našla doktora který jí ze všeho dostal a sebevědomí jí stouplo nedá ze sebou už vláčet a jezdí do ciziny.před tím trpěla 10let a žádný doktor pro ní neměl řešení.at někdo věří nebo né.mezi zemí a nebem opravdu něco je.hlavně že jim pomůžu aspon někdy když naděje umírá poslední.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod medved » 21 kvě 2010, 00:37

Já znám jednoho dědu kerý léčí a má opravdové výsledky.S tím darem se už narodil.Třeba pomáhá párům které nemohou mít děti k otěhotnění a to mi přijde úžasné,chtěl bych to umět.Má celé album a v něm alespoň 100 fotek miminek,které jsou na světě díky němu.Nikdy si neřekl o peníze.Když se ho zeptáte kolik dlužíte,odpoví že nic.Je jen na vás,jestli mu něco položíte na stůl a odejdete.To je společný znak všech pravých léčitelů.Pomáhat lidem a umět je vyléčit je dar a poslání,nikoliv byznys
medved

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Magie