chýba mi otec

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

chýba mi otec

Příspěvekod olgamartinak » 08 bře 2013, 13:29

Dobrý deň...Som tu prvý krát...Čítala som si asi všetky vaše témy...Mňa ťaží jedná vec...Môj otecko zomrel pred 3 rokmi..mali sme krásny vzťah..zomrel na chorobu, dosť mladý...Môj synček mal 1 rok a veľmi ho miloval...Viem že sa mu odchádzalo ťažko, že nás opúšťa...Viac krát sa mi sníval sen že plakal za nami....Len by som chcela vedieť, či má niekto skúsenosť s tým že by mi potvrdil, že nás vidí a vidí že sa máme dobre a ako syn rastie...Veľa krát som túžila po tom aby mi dal znamenie že nás vidí a teší sa s nami...Moc ma bolí že už tu nieje a túžila by som ho ešte raz objať alebo mu povedať, že ho moc milujem...Bojím sa toho vyvolať ho, nakoľko si myslím že by som mohla niekomu ublížiť, alebo kvôli tomu že mu chcem dopriať pokoj...Ďakujem za každú skúsenosť a odpoveď.
olgamartinak

Školák

Na ruce: 15.06

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: chýba mi otec

Příspěvekod Sam Tektzby » 09 bře 2013, 17:24

takovej je holt cyklus života, lidi se rodí a umírají. Záleží jen na tom jaké pocity, po sobě, zanechají ostatním, protože všechno ostatní je jen stín a prach a všechny momenty se vytratí jako slzy v děšti. Jinak vítám :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 10 bře 2013, 12:49

Vítej :) Nemám zkušennost a nemůžu potvrdit, že nás shora vidí. Můžu jen napsat, že věřím tomu, že smrt je jen začátek pro něco novýho. Že smrtí nic nekončí a všechno se opakuje v cyklech, jak píše Sameček. Věřím tomu, že se se svýma blízkýma jednou setkám :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 10 bře 2013, 15:33

Jak to je v Lexxovi, vidím do budoucích minulostí, že má předrahá Razorečko :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,180.65
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..