Co se to děje s mojí kamarádkou?

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Co se to děje s mojí kamarádkou?

Příspěvekod Veunkaaa » 17 pro 2008, 16:30

Ahojky...omlouvám se že to sem nepatří ale vážně potřebuji pomoct...S mojí kamarádkou se něco děje,vůbec nevím co.Zajímá se o paranormální jevy poslední dobou je hrozně agresivní a konfliktní což nikdy nebyla.Dříve měla povahu hodně optimistickou a byla tak trochu flegmatik ale teď? Je úplně jako vyměněná pořád se hádá,uzavírá se do sebe,má kruhy pod očima jako kdyby nespala.Když se jí zeptám co jí je tak mě vždy pošle někam,když se zeptám jestli si nějak nehrála s duchy nebo tak tak mi odpoví že je to její věc.Trvá to asi dva týdny a jelikož je o rok mladší než já tak jsem si z počátku myslela že je to puberta nebo má psychické problémy jenže pak mě od té myšlenky odradilo to že jedné holce ve škole flákla hrozně velkou ránu a ona nemá takovou sílu to vím z vlastní zkušenosti protože když vše bylo ještě ok tak jsme se ze srandy praly a vždycky jsem jí přeprala ale teď je to úplně jiný...asi v pondělí mi stiskla ruku a já myslela že mi jí zlomí.Je tak plná zla ale když sní mluvím na icq tak je to v pohodě prostě píše úplně normálně jako by to byla zase ona.Včéra jsem sní byla venku a chovala se úplně divně až mě z toho mrazilo a taky se mě zeptala jestli sní nechci provádět nějaký rituál nebo co.Když jdu třeba k ní a zeptám se co to včera mělo znamenat dělá že si to nepamatuje.Protože já jsem taková nenechavá a vím že má každou středu odpolední vyučování tak jsem se rozhodla jít za její mámou.Byla jsem tam asi do 15.00 protože to byl opravdu moc dlouhý rozhovor.Ptala jsem se na její chování a tak ale její mamka mi řekla že je vše v pořádku až na to že jí volala učitelka kvůli tomu že napadla tu dívku a taky se tomu její mamka divila protože ona bývala opravdové zlatíčko :o) No nechci na ní být ošklivá a nadávat jí tak jsem jí řekla:Víš že se na mě můžeš vždycky obrátit jsem tu pro tebe a pomůžu ti se vším i kdybych za tebe měla obětovat život,pochop že tě mám ráda a vždycky budu prosím řekni mi co s tebou je,co jsi dělala a co tě tak hrozně změnilo.No odpověď mě zarazila řekla mi tohle:Já vím že tu jsi pro mě ale s tímhle nemůžeš udělat nic!Hleď si prosím svého musím něco zařídit...Při tom jí tekly slzy a já jí chi pomoct i kdyby to bylo to poslední co pro ní udělám.Je možné že jsou to opravdu jen psychické problémy nebo její posedlost stát se přemožitelkou.Nevím zní to divně a opravdu nad tím přemýšlím přeci sem nenapíšu něco co může být blbost,pilně jsem přemýšlela nad tím co se může dít ale bohužel neznám odpověď...klidně vám poskytnu její icq nebo nějaký kontakt budu ráda za každou snahu pomoci a taé sní provedu vše co bude třeba.Vím že to zní jak nějaká povídka z televize ale bohužel je to reálné :o(
Naposledy upravil Anonymous dne 11 bře 2009, 18:19, celkově upraveno 2
Důvod: Změna názvu
Veunkaaa

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Duch vo Vatikáne

Příspěvekod martink » 17 pro 2008, 21:36

Ahoj, já bych řekl že to je zcela normální chování, nevím kolik jí je roku ale z tvého psaní soudím že jí je tak kolem patnácti.
Podle mě je to spojené z dospíváním, stav který jsme zažívaly všichni, jsou to první lásky, první velké neúspěchy, úspěchy a atd.… myslím si že to nebude nic vážného, zkus jí přivést sem, zde si mužem všichni popovídat o jejich problémech, myslím si že je tu spousta lidi kteří dokážou hodně pomoci.
Opravdu neměj strach, uvidíš bude to dobré. 'pst' A mně můžeš věřit. 'pst' :wink:
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 18 pro 2008, 00:37

Mmmmmmm, já Martinkovi normálně vždycky věřím, ale víš, abych pravdu řekla, k tomu o čem si psala mě napadly drogy.

Jestli je to o tom, tak s tím asi opravdu málo uděláš.

Ať je to jak chce, buď při ní, ale nezajdi nikdy tak daleko, aby si si sama ublížila.

Když bude vidět Tvojí podporu a lásku, tak se dostane rychleji z čehokoli..ať je kde je.

Ale moc si přeji, aby měl Martink pravdu..a je to vážně dost pravděpodobný.

A každopádně napiš, jestli se bude zase dít něco divnýho.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod black master » 18 pro 2008, 14:36

no ja si myslim ze toto je mimo temu zalos temu a uvidime ci sa jej da pomuoct predsa je tu vela ludi ktori by ti mohli pomuoct.
<a href="http://fsonline.unas.cz/" target="_blank" title="Simpsonovi CZ a Futurama CZ ke shlédnutí online">Simpsonovi a Futurama ke shlédnutí online</a>
black master

Učeň

Příspěvekod Veunkaaa » 18 pro 2008, 16:06

zkusím jí sem dostat ale nic nezaručuji :o( dneska jsme se pohádaly a já se neudržela a začala jsem na ní křičet ať se vzpamatuje a k tomu jsem jí ještě jednu natáhla...vím že to byl špatný přístup ale ujely mi nervy...budu se snažit si sní o tom promluvit nebo jí dostat alespoň na toto fórum...děkuji vám jste zlatý lidičky a pokud jde o drogy budu jí stát po boku ale určitě v to nepojedu sní :D mockrát jsem jí nabízela pomocnou ruku ale řekla mi ať si postavím vor samapod sebou že nechce abych jí dělala břeh :D já vím no divné přirovnání :o) tak děkuji mockrát pak napíšu jak to dopadlo
Veunkaaa

Školák

Příspěvekod black master » 18 pro 2008, 19:30

Ja viem ake je to sila,moc ale pride pad a ked porobyla zle veci o ktorich ani nevedela co sposobuje a otvorila branu s ktorej jej nieco preniklo do zivota tak sa mozno uchilila k drogam a mozno to su len drogi no takto je to tazlo povedat.Povec jej ze nech sem ide lebo takto je to tazke.
<a href="http://fsonline.unas.cz/" target="_blank" title="Simpsonovi CZ a Futurama CZ ke shlédnutí online">Simpsonovi a Futurama ke shlédnutí online</a>
black master

Učeň

Příspěvekod BuCCi » 18 pro 2008, 21:44

nechcem tu ja byt zas zly...ale ujo moderator by mohol tieto temy odveci trocha presunut do inej miestnosti.....
ak tu nejaky je
[url]Obrázek[/url]
BuCCi

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 19 pro 2008, 00:17

Téma přemistěno.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod BuCCi » 19 pro 2008, 09:42

Akyana píše:Téma přemistěno.

:)))
[url]Obrázek[/url]
BuCCi

Školák

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Re: Co se děje s mojí kamarádkou? Verunkaa

Příspěvekod PinUp-bunny » 04 led 2009, 21:26

musím se přidat. Taky mě napadly drogy.
Holt, je to svin*tvo.
PinUp-bunny

Školák

Příspěvekod darren_specter » 18 úno 2009, 02:45

Neprijde ti nekdy hyperaktivni a ukecana plna zivota a nekdy naopak nastvana,nebo unavena,popr.paranoidni a stranici se lidi? Mozna ze ty duchove jsou spis piko :krec:
The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art, science and life."

- Albert Einstein
darren_specter

Školák

Na ruce: 23.12

Příspěvekod dolarx » 03 bře 2009, 18:04

nevím co by to mohlo být, ale asi něco podobného se stalo mému ka marádovi nevím jestli to prěstalo kvůli tomu chování musel jít na jinou školu
dolarx

Školák

Re: Co se to děje s mojí kamarádkou?

Příspěvekod pentagramové oko » 07 čer 2010, 23:02

někdy se lidé mění z ničeho nic.je to šílený ale je to tak.je to touhletou uspěchanou dobou.a taky jedna povídala,a druhá udělala maxi velblouda.hod to za hlavu.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Re: Co se to děje s mojí kamarádkou?

Příspěvekod ivan.r » 19 zář 2010, 15:33

Ahoj , je už to úřece jenom nějaký pátek, co vzniklo toto téma. Jsou nějaké nové zprávy o chování ?
ivan.r

Školák

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy