Co se to děje ?

Jsem pište, když chcete někomu veřejně poděkovat.

Co se to děje ?

Příspěvekod Frostmourna » 24 říj 2014, 15:03

Zdravím , Můžu se zeptat co se to děje s forem ? sleduji forum déle než rok.Nikdy jsem forum neobohatil o nějakou zkušenost (protože žádnou bohužel nemám. nebo bohu dík ? ) každopádně k věci co tím chci říct.Forum bylo den - ob den plné nových příspěvků,žádostí o pomoc,poděkování a dalších spoustu zajímavých věcí , které mě v práci dokonale zabavili dokonce jsem některé z příběhů převyprávěval kamarádům, protože mi přišli na tolik zajímavé ,že by se měl o nich člověk dozvědět víc i když na mystrično nevěří.
Dříve jsem na duchovno nevěřil z jednoho prostého důvodu->strach. ale vždy mě něco lákalo o tom zjistit více.Proto jsem se zainteresoval do tohoto fóra.Zde jsem se naučil dost zajímavých věcí a navíc příspěvky mě tu dokázali zdržet i hodiny.
-Teď mi stačí rozkliknout si hlavní stránku a přečíst si 2 - 3 řádky např. od uživatele thechosenone729 a musím to vypnout .není to nic osobního ale to co tu píšeš mi připádá ,jako by žil úplně v jiném světě.no offensive. 'Sorry'
.Se vší úctou k tomuto uživateli mi připadá ,že se musí fakt nudit a tak svůj volný čas tráví zde na forum psaní nesmyslů.Začal jsem věřit na duchovno kvůli tomu kvantu příspěvků co tu bylo postnutých a následně zkušeným adminem vyřešeny.bohužel naopak když si přečtu něco od thechosenone729 přestávám dost věřit.

-tímto jsem chtěl rozjet smysluplnou diskuzi + Poprosil bych někoho se zkušenostma o duchovnu jestli by se tu nemohl podělit o jakýkoliv duchovno/exorcis příběh který museli v poslední době řešit.Byl bych moc vděčnej. Vaše vyjádřování se čte úplně samo a já vám za to moc děkuji.omlouvám se jestli jsem se thechosenone729 nějakým způsobem dotkl. Je mi líto ale cítím to takhle 's220'
Frostmourna

Školák

Na ruce: 63.24

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Co se to děje ?

Příspěvekod Razorka Tektzby » 24 říj 2014, 16:41

Povaha fora je odvisla od charakteru uzivatelu. Je zde hodne ctenaru a mene pisatelu a tak jako vsechno, tak i forum s uzivateli prochazi vyvojem. Aktivita je odvisla taky rocnich obdobi (dovolena, svatek atd.). Schazi se tu lide se sympatii k urcitym tematum, stylu zivota, zamereni a pro nekoho se zamerenim k tematum jinym muzeme byt podivni nebo zijici ve vlastnim svete. Ale on ma kazdej svuj vlastni svet a pro ostatni je pochopitelnej tim vic, cim vic se snazi pochopit. Nesouhlasim s tim, ze by thechosenone729 psal nesmysly (mozna reagujes diky aktivite v sekci filosofie). Ja naopak shledavam podnetny se zamyslet nad nim zalozenymi tematy :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod pes » 24 říj 2014, 17:32

Je pravda, že procházím li se historií fóra, je zřejmý, že to tu frčívávalo v jinejch obrátkách. Teď na hlavní str visí příspěvky dokola od Sama, Razorky a psa:)
A chosena se zastávám, a aniž bych se chtěl dotknout tebe, to že nejsi schopen, ochoten naladit se na myšlenkouvý proud někoho jinýho, neznamená, že ten dotyčný píše hovadiny...
pes

Školák

Na ruce: 407.29

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 24 říj 2014, 19:53

Taky má vliv to, že už je tu hodně informací, resp. je už hodně témat vyčerpaných. Jiná frekvence příspěvků je na začátku a jiná po letech. Fórum logicky přešlo do funkce spíše "na čtení". Jinak je to tady pro mě taková virtuální rodina :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod pes » 24 říj 2014, 21:10

Určitě, určitě.

2frost , nikdo ti přece nebrání abys sám napsal článek na zajímavý téma a vyvolal tak diskuzi. Jinak musim říct, že je tvoje víra dost vrtkavá :)
pes

Školák

Na ruce: 407.29

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 25 říj 2014, 11:55

!blazen!

Ctihodný Frostmourne ,

Fórum je takový jaký je =)
a my jsme rádi ,že je.

Chodíme sem abychom se něco dozvěděli ,
chodíme sem proto abychom poradili.

Tak jak píše Sam - máš dovolený a svátky a já nevím co.
Kromě toho ,že žijeme vlastní životy ,
dobrovolně usedáme za temnou obrazovku ,
a napojujeme se na virtuální duchovní rodinu ,
kterou popisuje Razorka =)

Je spousta z nás co kromě internetu ,
se zabýváme duchovníma věcma i v soukromí.

A holt i někdy musíš dát přednost životu ,
před duchovnem =)))

!no1
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 25 říj 2014, 12:35

Právě mi docvakla díky tobě Merline souvislost v tématu, co jsem četla někdy dřív, thx! :D Jedná se o to, že mě a Samečka někdy nerozlišujete a ani se nedivím :D :D Kouzelný to je :))
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod thechosenone729 » 26 říj 2014, 09:18

Beriem na vedomie, viem že každému moje slová nevyhovujú ale tak čo už, snáď sa pre to nebudeme hádať, vždy máš možnosť ma ignorovať a nevšímať si ma. Inak pohliadnúc na to že sa tu občas otvárajú aj staré témy a niektoré z nich som založil ja osobne tak je dobré si prečitať dátum pretože niektoré názory ktoré som sem písal boli keď som ešte len začínal a musím uznať že časť mojich názorov bola strelená. Viem že je občas tažké mi rozumieť a tiež musíš pochopiť aj ty že to o čom sa tu bavíme je vôbec tažké nejako opísať textom, vôbec je tažké popísať niekomu za obrazovkou čo človek cíti alebo ako niečo prežil, môžem ti to priblížť ale to bude tak 5 percent z toho čo by som ti chcel v skutočnosti ukázať. Inak ako razorka vravela všetko o čom sa dalo diskutovať sa vyčerpalo preto sa to tu zmenilo, sme tu taká jedna malá rodina a všetci sa rešpektujeme na vzájom aj keď nie vždy napríklad zo sebou súlhasíme. Nieje to tak že všetci súhlasíme z každým a nehádame sa preto každy si povie názor zhodnotí sa to, ak to nechcem akceptovať tak to neakceptujem ale aspoň si druhého vypočujem a dám mu možnosť. Nemôžeme robiť jednoducho to čo robia napríklad dnešné média všetko čo sa nám nepáči začneme cenzurovať. To proste nejde, tiež proti tebe nič nemám len ti vysvetľujem že nemôžeš chcieť aby teraz ostatný začali meniť svoje názory alebo aby admin zmenil povahu fóra, pretože to nevyhovuje tebe alebo mne alebo hocikomu inému. Vždy máš svoju slobodnú vôľu nečítať toto fórum alebo naopak čítať a aj sem prispievať(samozrejme ak dodržíš podmienky).
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 26 říj 2014, 21:25

!blazen!

Šmarjá jsem se sek =))))
Už nepoznám ani barvy =(
,ale máte stejnej obrázek =))))
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 26 říj 2014, 21:44

thechosenone729: Hodně mě překvapilo, že jsi byl zmíněn zrovna ty, trošku to doteď nechápu.

Merlin: Jedině to tě taky omlouvá :D A teď vážně, tohle moje povšimnutí jsem mohla zasadit do širších souvislostí, takže ještěže ses sekl :D
Razorka Tektzby

Mysterian

Příspěvekod Sam Tektzby » 26 říj 2014, 22:59

Já teda nevím, ale psal jsem tu například ty rituálky, to je nový.
Odpovídáme na duchy a na sny, zdá se mi popravdě že pisatel chce rýpat a to se mi nelíbí.
Nebudu tu podporovat ofenzívu vedenou na dlouhodobé uživatele, ke všemu pokud stěžovatel sám má jenom tři příspěvky.
Trochu soudnosti a pokory by neuškodilo.
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 27 říj 2014, 00:59

Sam: Možno máš pravdu, ale sám neviem je mi to jedno pokiaľ nenadával tak môže si hovoriť čo chce samozrejme aj ja mám svoje mieri odkiaľ pokiaľ. Hore písal nech to neberiem ako útok, tak to tak neberiem samozrejme keby začal v dalšiom poste už pritvrdzovať a nadávať tak tam by som z nim skončil, ak sa máme baviť tak ako ľudia. Povedal že mu vadím, povedal že sa nezhodujú jeho názory z mojími to je všetko v poriadku.

Razorka: Myslím že mohol to byť kľudne aj niekto iný ale tak asi mu vadím alebo možno aj to že mám vip status tak ho to naštvalo, závisť je zlá vlastnosť pokiaľ sa jedná o to. Neviem, ale pokiaľ nebude sa chovať príliž drzo tak sa z ním kľudne budem baviť samozrejme v rámci rozumnej diskuzie. Ak napíše čo sa mu nepáči tak mu kľudne vysvetlím prečo som to tak myslel. :)
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 říj 2014, 01:12

Já v tom vidím upřímně bigotní atak a to vzhledem k tomu, že dotyčný krom tří příspěvků ničím nepřispěl, ale tebe si na paškál vezme.
Ke všemu fórum jako takové žádný úbytek nezažívá, je tu stále zdravá fluktuace.
To, že k někam připísne aby to dotyčný cíl nebral jako útok, ale následně zhodnocuje názory jiného jako mimózní a nesmysly je podle mého útok.
Útok zůstane útokem ať to zaobalíme jakkoliv.
Pokud má protichůdné názory, tak je mohl rozebrat ve zdravé diskuzi, kde by byly v poměru obě strany a nezapočínat triskně negativistické vlákno o tom, jak někdo je něco a jak má takové a makové názory.
Proč se někde nerozepsal a nesnažil se porozumět a nebo o kompromis?!
Ono negace je jednoduchá a popravdě já jí beru stejně jako pomluvu.
Abych to ukončil, někdo kdo se sem přihlásí a třetím příspěvkem napadne kredibilitu mi přijde opravdu nechutná.
Kritické myšlení ano, negativismu proti stálým přispěvatelům ne.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod thechosenone729 » 27 říj 2014, 01:35

Súhlasím, veď on ak bude chcieť tak ešte napíše a vijadrí sa k tomu čo sme napísali je pravda že tiež nemusel zakladať nové vlákno.
thechosenone729

V.I.P

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 říj 2014, 01:50

Ještě necháme prostor pro zakládajícího tohoto vlákna k vyjádření a pak to tu nemislosrdně zamknu.
Tohle tu stejně může plodit jenom zlou krev a nic jinýho a o to tu nestojím.
Sam Tektzby

Site Admin

Zpět na Poděkování