Corax Mors

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Corax Mors

Příspěvekod CoraxMors » 15 črc 2010, 09:52

Tak neco o sobe... pochazim ze severnich cech(Liberec) o magii se zajimam dele ovsem do nedavna jsem nemel pristup k netu a narazil jsem pouze na... rekneme... nic nerikajici literaturu... takze se povazuji za totalniho neznalce
Pokousim se o Astralni cestovani, obcas mivam sny ktere se stanou skutecnosti, nejakou dobu jsem se ucil vyklad tarotu ne mi doslo jak je neprojemne vedet co se stane (viz me sny)
V momentalni dobe se spise zajimam o moznosti "sebeobrany" nejen mopoci magie ale i proti ni... nebudu lhat vetou tipu: nehodlam to nikdy na nikoho zneuzit... vim ze to jednou udelam i kdyz nebudu chtit...
Jinak oblibene elementy jsou voda a vzduch, zvire vlk, oblast hory, svetova strana sever, rocni obdobi zima, denni doba noc,
jidlo maso
O magii se zajimam kompletne krome vesteni
Pokud vas neco zajima, klidne se ptejte
Mors ultima linea rerum
Smrt je konečná čára za vším
CoraxMors

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Corax Mors

Příspěvekod medved » 15 črc 2010, 10:12

CoraxMors píše:V momentalni dobe se spise zajimam o moznosti "sebeobrany" nejen mopoci magie ale i proti ni... nebudu lhat vetou tipu: nehodlam to nikdy na nikoho zneuzit... vim ze to jednou udelam i kdyz nebudu chtit...

Zneužít?? Uděláš ikdyž nebudeš chtít?? Nevim jesti ti správně rozumim ale pokud hodláš magii zneužít,tak ti to vrátí a pokud to uděláš aniž bys chtěl, znamená to, že se nedokážeš ovládat a to by měl každý mág bezpodmínečně umět. Když neovládneš sebe,neovládneš nic.

Jinak tě vítám, ať se Ti tu líbí
medved

Školák

Příspěvekod CoraxMors » 15 črc 2010, 10:27

duvod proc se snazim spis brzdit v uceni... momentalne prochazim psychickou zmenou... moc dobre ji na sobe pozoruju pac driv sem tyhle novy city a emoce neznal... vlastne me nikdy nenapadlo ze bych to mohl zneuzit to az v posledni dobe
Duvod proc se momentalne zajimam hlavne o AC a odmitl jsem uceni "nabouravani do hlavy"
Mors ultima linea rerum
CoraxMors

Školák

Příspěvekod martink » 15 črc 2010, 17:05

Také tě vítám !no1
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 17 črc 2010, 18:39

corax mors-jenže magie je nekonečné učení,nemůžeme si hned myslet,že jsme mistři světa.píšeš,že se zajímáš o sebeobrany a jejich
použití,i těch je velká spousta.že jí zneužiješ někdy možná v sebeobraně,je na prosto normální.kdyby jsi však chtěl škodit úmyslně tvoje duše bude zatracena.jinak tě mezi námi vítám a těším se na pokec. :razz:
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod CoraxMors » 19 zář 2010, 21:06

Diky za uvitani
Mors ultima linea rerum
CoraxMors

Školák

Příspěvekod ivan.r » 19 zář 2010, 22:55

Ahoj, také Tě tady vítám a musím souhlasit s ostatními, jestliže zneužiješ magii, bude Ti to vráceno. A tvrdě. Přeji Ti aby k tomu nedošlo a mnoho štěstí a správných rozhodnutí do budoucna. Ivan
ivan.r

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..