cvikinka

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

cvikinka

Příspěvekod cvikinka » 21 úno 2010, 13:46

Ahoj jmenuji se Míša a jem 21 let,jsem státní zaměstananec.Ve volném čase se věnuju příteli,pejskovi a ráda chodím do sauny
Forum jsme vyhledala proto abych se informovala o vecech,o kterych asi nevi uplbne kazdy.
Mam jeden problem, jako mala jsem byla namesicna a trpela nocnimi desy,bylo to opravdu hrozne,pak se to srovnala.kdyz mi bylo tak neco mezi 8 a 10 lety vyvolavala jsem nekolikrat s kamaradkami duchy,nevim jestli dobre,ale od te doby se neco zmenilo,rozhodne se nepovazuji za mediuma,le jsem vnimavejsi nez jini lide,mivam pocity kdyz jsem an nejakem miste jako je treba hribotov nebo tak mam pocity jako ze citim pritomnost mrtvich lidi,nevim treba je to blbost,ale mivam hodne casto zvlastni mrazeni na tele i kdyz se nic nedeje.Pokud mate nejakou radu jak se toho zbavit nebo to nejak objasnit budu rada.M
cvikinka

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: cvikinka

Příspěvekod martink » 21 úno 2010, 13:58

Ahoj,

vítám tě, zde najdeš spousty informací a spousty perfektních lidiček, at se ti zde líbí...
martink

Webmaster

Obrázky: 0
Na ruce: 31.16
Banka: 0.00

Poděkoval za: 11 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Re:pentagramové oko

Příspěvekod pentagramové oko » 10 bře 2010, 21:17

ahoj jsem tady nová ,je mi 29 let pracuji jako obchodnice.zajímá mě záhadno,magie,kabala,hermetismus,astrologie,výklady z karet,pomáháním druhým.tohle forum jsem objevila zcela náhodou,chtěla bych poznat přátelé kteří to myslejí s magii vážně.hodně lidí mi říká,že jsem dobré medium,ale do žádného spolku jsem nevstoupila.mám ráda srandu,a dobrý přátelé.jinak jsem vytížená na maximum,ale magii mám jako koníčka.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..