Danecki

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Danecki

Příspěvekod Danecki » 25 zář 2010, 20:23

.
Naposledy upravil Danecki dne 25 led 2016, 10:44, celkově upraveno 2
Danecki

Školák

Na ruce: 1.04

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Danecki

Příspěvekod zombie » 25 zář 2010, 20:27

ahoj tady to hodně lidí myslí víc než vážně.
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Na ruce: 0.00

Příspěvekod Danecki » 25 zář 2010, 20:31

Jojo, fórum si už nějakej ten den pročítám, proto ta klíčová otázka, jestli to, že to myslí vážně, má nějaké výsledky.

EDIT: Chci říct, četl jsem tu o několika případech ovládání živlů, ale příjde mi to takové nejasné. Byl bych moc rád, kdyby mi někdo řekl jasně: Zvládám tohle a tohle. Vím, že není hlavní dokázat kouzla, klidně mi postačí něco méně "nadpřirozeného". Rozšíření vnímání, psychické schopnosti atd. Neberte mě jako rýpala, spíš jako zvědavce :-)
Danecki

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 26 zář 2010, 11:57

Ahojky magie je můj koníček už od 15 let,věnuji se léčitelství a výkladem a magii.
Když chceš v magii něco dokázat musíš experimentovat v praxi ,živly to je základ,
když se nepohneš z tohodle místa tak magii nemůžeš provozovat. já jsem za tenhle
měsíc pomohla asi 100 lidem ,ubírá to hrozně energie tu si nabíjím v lese.Akorát mě
hrozně udivuje,že si dneska lidé koupí domů knihu a už si myslí,že jsou machři světa.
Magie je ale něco víc,je to poznání které obohatí tvůj život,a když dosáhneš pochopení
tohoto učení stává se z tebe dobrý mág.
At se ti tu líbí a at najdeš to co hledáš.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod kllara02 » 26 zář 2010, 12:18

Odpověď na tvou hlavní otázku : Já jsem teda nic takového nedokázala, ale možná někdo ano :)
Jinak já jsem se na tohle fórum zaregistrovala kvůli tomu (celkem hloupé), že mám na bundě tajemný nápis, naivně jsem si myslela, že má něco společného s duchy, ale teď si myslím, že ne :)
Taky jsem "viděla" ve 4 letech ducha, ale myslím, že to byl sen nebo vidina, prostě už nevěřím, že se to stalo. Taky jsem měla pár snů o budoucnosti, jeden velice nepříjemný se vyplnil, bylo to zvláštní, že se to stalo, ale vysvětlení neznám ... Poslední dobou se na věci dívám celkem skepticky, to asi proto, že se kolem mě nic zvláštního neděje.

Jinak Ti přeji, ať se Ti tady líbí a ať nalezneš co nejvíce odpovědí na své otázky :)
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Příspěvekod Maitreya » 26 zář 2010, 23:11

pentagramové oko píše:živly to je základ,
když se nepohneš z tohodle místa tak magii nemůžeš provozovat. já jsem za tenhle
měsíc pomohla asi 100 lidem ,ubírá to hrozně energie tu si nabíjím v lese.Akorát mě
hrozně udivuje,že si dneska lidé koupí domů knihu a už si myslí,že jsou machři světa.
Magie je ale něco víc,je to poznání které obohatí tvůj život,a když dosáhneš pochopení
tohoto učení stává se z tebe dobrý mág.

ja si myslím že živly zvládnuté nemám a dokázala som sa posunúť aj bez nich, to len tak od témy...

ja osobne sa venujem liečiteľstvu- presnejšie liečenie na diaľku, odstraňujem prílepky (elementály, duše, kadejaká negativita) čistenie čakier, aury, priestoru, a hlavne čistenie minulosti, k tomu sa pripájajú anjelské a tarotové karty, sem tam symbolon, klasika kývadlo, často pracujem v alfe alebo v astráli, automatická kresba, diagnostika zdravia... a trošku diagnostika karmy (aj regres) a channeling... a konkrétne môžem uviesť ako príklad dieťatko asi tak 4-mesačné sa v noci začalo dusiť a doktori diagnostikovali laringitídu, ja som objavila stratenú dušu ktorá cucala jeho energiu čiže tam (u neho) nemala čo robiť. po odstránení sa malý dostal z choroby behom niekoľkých dní...
Pravda je len to v čo veríš a náhoda neexistuje. A hlavne je treba dávať pozor čo vyslovíš,slová majú príliš veľkú moc... :)
........
"Tešíme sa do piatej dimenzie" ^_^
Maitreya

Školák

Příspěvekod shewolf » 27 zář 2010, 15:15

Hezky reaguješ na téma živly,asi si to nikdy nezkoušela,léčitelství a tarot je spealizací p.o.
a to já vím pomohla mi dvakrát s velice složitýma věcma a tebe neznám,mohou to být jen
pouhá slova a závist,a ona neléčí na dálku ale přijede a osobně problém vyřeší!!!!
neplet si dvě rozdílné věci!!!! :krec:
čarování s láskou má vždy otevřené dveře.
shewolf

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod zombie » 27 zář 2010, 15:24

Maitrea-píšeš,že i bez živlů si se posunula dále???Ale v tom případě jsi teda
machr na celém světě jediná :krec: :krec: :krec: :krec: 'ss13'
a nenávážej se nám do našeho 'slonko' p.o
maitrea !elemeledudki!
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod pentagramové oko » 27 zář 2010, 18:48

Zombie to jsi teda přehnal,copak takhle se chováme???
každý máme svůj názor,a jiné techniky.
nebud takový jinak tě příště 's737' 's737' 's737'
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod Danecki » 28 zář 2010, 12:35

Maitreya píše:a konkrétne môžem uviesť ako príklad dieťatko asi tak 4-mesačné sa v noci začalo dusiť a doktori diagnostikovali laringitídu, ja som objavila stratenú dušu ktorá cucala jeho energiu čiže tam (u neho) nemala čo robiť. po odstránení sa malý dostal z choroby behom niekoľkých dní...

bohužel, laringitida ve většině případů sama odezní během několika dní i bez pomoci, tudíž se vší úctou si nejsem jist, jestli v uzdravení toho miminka hrála hlavní roli Tvá léčba.

Každopádně děkuji za odpovědi a za uvítání, moc si toho vážím.
Danecki

Školák

Příspěvekod Maitreya » 28 zář 2010, 21:41

zombie píše:Maitrea-píšeš,že i bez živlů si se posunula dále???Ale v tom případě jsi teda
machr na celém světě jediná :krec: :krec: :krec: :krec: 'ss13'
a nenávážej se nám do našeho 'slonko' p.o
maitrea !elemeledudki!

ja sa ti nenavážam do ničoho, teda, ak máš taký pocit tak ma to mrzí lebo to nebol môj zámer... ja si myslím že živly nemám zvládnuté, svoje techniky na nich nezakladám- to som tým príspevkom chcela povedať. elementárnu mágiu používam pri rituáloch a pri meditáciach, ale nie trebárs pri čistení priestoru (resp. nie vždy, niekedy mi vyjde aj taká možnosť) ja pracujem s energiou z univerza, so svetlom... nie svetlom ako prejavom ohňa ale svetlom ako prejavom vyššej vybrácie... dúfam, že ti to stačí ako vysvetlenie a pochopíš že ja nemám nič proti živelnej mágii a netvrdím že som do nej "ani prstom nepichla"- tvrdím len to že ju NEMÁM ZVLÁDNUTÚ- to je rozdiel :) ale toto je OT

ešte k veci lebo nejakým spôsobom sa mi predchádzajúca odpoveď vymazala alebo neviem čo- laringitída u detí tak nízkeho veku je trošku vážnejšia záležitosť, to, že dieťa sa v noci dusilo u miminiek nie je sranda- ale tento príklad som uviedla na základe toho že som ho riešila aktuálne. Sú tu trebárs aj vážnejšie stavy a dospelých ktoré pri ktorých som pomohla, nechcem teraz aby to tu vyznelo, že sa vychvaľujem alebo niečo podobné ale akosi zrejme neviem veci formulovať tak aby ich ľudia pochopili tak ako ich myslím :P
Pravda je len to v čo veríš a náhoda neexistuje. A hlavne je treba dávať pozor čo vyslovíš,slová majú príliš veľkú moc... :)
........
"Tešíme sa do piatej dimenzie" ^_^
Maitreya

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..