deadamanegirl

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

deadamanegirl

Příspěvekod deadamanegirl » 18 srp 2010, 15:52

Ahoj, jmenuju se Kačka, je mi 15, a teď jdu na střední školu. Možná to zní trochu směšně, ale už od mala jsem se zajímám o věci jako je astrální cestování, telekineze, a podobně. Kupodivu mi to vydrželo do teď, i když jsem nikdy neměla víc trpělivosti, než že jsem něco zkoušela měsíc(např. AC) a potom mě to omrzelo, když jsem neviděla žádný výsledek... :)... Jediné, co celkem dobře zvládám, je lucidní snění, ale párkrát se mi stalo, že "kouzla" , o kterých jsem si myslela, že to jsou povídačky pro malé děti, vyplnila až moc, že jsem toho pak litovala... Teď se zajímám o to, jak vidět auru, a o práci s energií. Asi jako každý, měla jsem nějaké zážitky s duchama, nebo jak bych to nazvala, ale myslím, že žádný zázrak :). To je asi tak všechno, mimochodem, tyhle stránky jsou vážně super-narazila jsem na ně když jsem hledala nějaké fórum o nadpřirozenu-je tady snad všechno :). !no1
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: deadamanegirl

Příspěvekod pentagramové oko » 18 srp 2010, 17:38

ahoj pěkně tě tu vítám,at se ti tu líbí na mysteria forum.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod .Sh4rp » 18 srp 2010, 20:35

Jak je možne že sa zaujímaš presne o to isté čo ja???? !no1
.Sh4rp

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod zombie » 18 srp 2010, 21:22

čauky a vítej tu 's220'
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod deadamanegirl » 18 srp 2010, 22:57

díky :))
.Sh4rp: Jo? O co se zajímáš? S tim co píšu nemam moc zkušeností :)
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 23:11

Vítam ťa tu aj ja deadamanegirl :) Taktiež idem na strednú školu teraz po prazdninach, a som rád, že tu je aj niekto v mojej vekovej kategorii :) Taktiež sa zaujimam o duchovno prakticky od 7-8 rokov vždy ma to lákalo :) A taktiež, ja som skúšal meditovať a raz sa mi to takmer podarilo, no potom som to vzdal :) Tak ešte raz, vitaj tu u nás a cíť sa tu dobre :)
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 23:23

Oh, aká zhoda náhod, deadamanegirl :) Ty si sa na toto fórum zaregistrovala 12.8.2010 o 15:00, a ja som sa zaregistroval 12.8.2009 o 17:00... Čo je rozdiel jeden rok a dve hodiny... presne ten istý deň a tie :00 ... takú náhodu som už dlho nevidel! ;)
Angelguard

Školák

Příspěvekod deadamanegirl » 18 srp 2010, 23:28

to je dobrý :D! jinak díky, :) meditovala jsem často, teď ale nemám moc klidu, čas by byl, ale jinak nějak neni příležitost :( při meditaci jsem se zvládla uvolnit už hodně, nikdy jsem ale neklesla "níž do podvědomí"... Přijde mi, jako bych v sobě měla nějakej blok, kvůli kterýmu mi nic nejde... nevim, ale budu zkoušet dál :) Ten datum je zvláštní :D řekla bych, že všechno má nějakej důvod :D :)
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 23:32

TIež si myslím :) Je to dosť zaujímavé :) Rád by som ťa spoznal, vyzeráš byť fajn a ten dátum je fakt zaujímavý tej registrácie :) Ale ako si sama povedala, vsetko má svoj dovod :) A co sa tej meditacii tyka, tiez som na tom ako ty, citil som nieco ako blokaciu, mal som klud, meditoval som minuly rok alebo pred dvoma rokmi, niesom si celkom isty, bol som v miestnosti kde som bol sam, totizto u starej mamy na prazdninach, teraz tam uz nechodievam, cez den, bolo ticho, slnecny den a iba vtaky si cvirikali, okolo 25 minut som meditoval a sustredil sa iba na meditaciu, myslienky som nepustal k mozgu aby som myslel na nieco ine, mal som pocit ze volaco sa to ciastocne podarilo, ale citil som nejaky typ blokady ktora mi nedovolovala ako keby sa uplne ponorit do tej meditacie... Ale to bolo asi tym, ze meditacia ako taka tiez vyzaduje dlhe praktizovanie a tiche miesta :)
Angelguard

Školák

Příspěvekod deadamanegirl » 18 srp 2010, 23:44

to určitě, já jsem to zkoušela hlavně za účelem astrálního cestování.. Cvičila jsem asi 2 měsíce každej den, a cítila jsem, co bych měla - pocit, že mám těžké tělo, ale zároveň jako bych se vznášela, a dokonce potom i hodně silné vibrace... Asi je to můj strach, nebo spíš očekávání, co mi pořád ten úspěch brzdí... nevim, ale nikdy se mi to nepovedlo odbourat. Ale mám to tak s hodně věcma... Potom se mi ještě povedlo ( telekineze ) roztočit psi-wheel, ale nikdy nic víc. Pár posledních dní zkouším psi-ball, a energií cítím silnou, tak uvidím, do kdy mi to vydrží :D. Na tyhle věci je prostě potřeba čas a trpělivost, někdo se může učit vidět auru několik let.. a já už bych chtěla první náznaky během pár dnů... s tímhle postojem, zdá se, daleko nedojdu :).
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 23:49

:) Tak to sme dosť podobní, čo sa týka tohto, tiež by som veľa vecí chcel vedieť rýchlo, ale pre mágiu treba venovať veľmi veľa trpezlivosti a času, a to je ten problém :) Sme nedočkaví :) To sa trenuje roky takéto veci, sa skláňam pred ľuďmi čo to tak dlho praktizujú všetky tie veci a nevzdali sa... to je proste fakt uznaniahodné :) Tiež som skúšal astrálne cestovať ale vždy som pri tom zaspal :-DD Psi-ball? To je nejaká guľa respektíva lopta? Ak je to to čo si myslím samozrejme... ale asi to nebude to :)
Angelguard

Školák

Příspěvekod deadamanegirl » 19 srp 2010, 08:15

Psi ball je něco jako "koule" vytvořená tvojí energií, aspoň jestli jsem to dobře pochopila :).. Zadej si to do vyhledávání tady na fóru, najde ti to i jak psi ball vytvořit :)
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Příspěvekod .Sh4rp » 19 srp 2010, 08:31

Psi-ball je blbosť, podľa mňa je lepšie sa pokúsiť rozkývať spinku na niťke. telekináza je jedna z tých vyššich schopností, aj jua sa o ňu pokúšam ale najskô sa chcem naučiť meditáciu. A potom to budem skúšať znova. ALe schopnosti nie sú až také dôležité.
.Sh4rp

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod deadamanegirl » 19 srp 2010, 11:18

Nemyslim si, že je psi ball blbost... Je to celkem snadný i pro začátečníky, a je to takový uklidňující :) :D .. Ne, schopnosti asi nejsou moc důležitý, pokud nejde o nějakej dar.. Záleží to na vůli a trpělivosti člověka..
The Secret.
deadamanegirl

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..