deja vu

Magie konkrétně i všeobecně

deja vu

Příspěvekod thechosenone729 » 20 zář 2013, 23:44

Dlho som sem nič nedával až pokiaľ som nemal dôvod, chcel by som vedieť čo si o tomto myslíte začala sa mi diať divná vec.
Je to ako keby ma hlava klamala naschvál, vysvetlím čo tým myslím. Napríklad pozerám film a vidím scénu vbehne vojak do miesnosti a zapne vypínač a ten náhodou spustí explóziu a zabije niekoho iného. Mne sa zdá keď túto scénu zhliadnem že už som to vedel pred tým ako sa to vlastne stalo. Ako keby mozog si vytváral ilúziu že toto som už videl pred tým ako som to mohol vlastne vidieť ale je to len spôsobené tým že som to zhliadol len nedávno. Neviem čo sa to vlastne deje ale občas to znepríjemňuje deň, a vlastne už občas strácam sa v tom a najhoršie je že niekedy sa to deje aj 3 krát za sebou niekedy celý deň nič ale väčšinou za týždeň to mám viac krát. Nevedeli by ste mi nejako poradiť ? Šiel som s tým za doktorkou poslali ma na eeg dali mi nejaké tabletky ale potom som to prestal brať pretože to bolo bez účinku. :krec:
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Re: deja vu

Příspěvekod trinity » 11 říj 2013, 13:43

já s deja vu žiji také. Děje se mi to tak 2 až 3 krát do týdne v průměru. Horší je, že jsem začala navštěvovat doktorku a ta mi řekla že na eeg nic nevidí ale že by to ráda studovala. Od té doby jsem to začala mýt tak nějak silnější a s předstihem pár sekund. Dost se toho děsím abych pravdu řekla a tabletky radši nebudu.
trinity

Školák

Na ruce: 37.65

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Zpět na Magie