DenDee

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

DenDee

Příspěvekod DanDee » 25 říj 2015, 01:27

Zdravím,

jakožto nový člen, bych se rád představil a řekl něco o sobě.

Na přezdívky si nepotrpím, stačí moje jméno - Daniel.

Charakterizuje mě specifický a velmi těžce uchopitelný životní styl, jsem rovněž dost pracovně vytížený.

Ezoterika v mém životě hraje velmi důležitou roli a mnoho volných večerů jsem zasvětil této problematice. Mám velmi silnou potřebu poznat nepoznané a skryté a více prozkoumat svět za oponou a porozumět mu. Můj zájem není jen čistě vědecký a teoretický - jsem vybaven i velmi silným cítění. Spolehlivě poznám duchy i další typy entit, cítím je, vím o nich, slyším je, často je také velmi zřetelně vidím. A daří se mi s nimi také mluvit.

K mnoha věcem zaujímám na základě svých zkušeností a poznatků jiný postoj než je běžné, v některých věcech se silně odchyluju od některých obecných pravd a názorů na duchy a entity.

Dále mám velmi silné predispozice k práci s odvrácenou stranou světa a sil a destruktivní energií - nazvěme to třeba Temná strana.

Rozhodně se nebojím kontaktu s temnými a negativními entitami, poltergeisty, děsy, černými entitami a to i těmi silnými a velmi se mi daří s nimi komunikovat a pracovat, i když už se několikrát jednalo o poměrně drsný zážitek. Avšak nezůstávám jen u temných entit a pronikl jsem dál, dost možná k věcem, se kterými nikdo nechce mít nic společného.

Další moje specifikum je, že při kontaktu s entitami, ani těmi temnými, nevyužívám ochranných prostředků - žádná magie, amulety, talismany, svíčky a další věci, spolehám na vlastní sílu osobnosti.

Mnoho lidí možná namítne, že jsem blázen, který neví, co dělá... Já mám však k těmto věcem nesmírný respekt, zároveň jsem zjistil, že uvnitř mě je něco, co mi s nimi umožňuje relativně bezpečný kontakt - stále ale zatím hledám, o co jde a snažím se to pochopit. Je to jakýsi můj temný potenciál a přirozenost. Už jen, když přijdu do kontaktu s někým, kdo se zabývá konstruktivní energií (například léčitelství, reiki,...), je tento kontakt pro obě strany velmi nepříjemný a vysilující.

Ale je asi přirozené, že nemůžeme všichni stát na stejně straně sil. Jsme to, co jsme...

Já osobně se zatím nesetkal s dalším takovým, jako jsem já, ale pokud někdo takový je, rád ho poznám (tak mi hned piš zprávu).

Rozhodně uvítám kohokoliv, koho ta temná strana minimálně zajímá a rád zodpovím jakékoliv dotazy, protože moje znalosti a zkušenosti už jsem poměrně rozsáhlé. Zároveň si i já rád také poslechnu něčí názory a postřehy, protože na mnoho věcí stále odpověď hledám...

V neposlední řadě bych ještě zmínil, že hledám nějakého vnímavého parťáka (parťačku) na noční práci venku v terénu (ve velmi přeneseném slova smyslu takový "lov duchů").

Ode mě zatím vše.

D.
DanDee

Školák

Na ruce: 227.80

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: DenDee

Příspěvekod Pietko » 25 říj 2015, 13:56

Vitaj u nas.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 25 říj 2015, 15:24

Vítej :)
Mít jinej postoj, než je běžné, je přínosný, i když to někdy může život komplikovat. Chtít poznat nepoznané a skryté je pro člověka hodně lákavý, stejně tak "temná strana", ovšem jen do doby než se s ní opravdu setká, to pak ustojí málo kdo.
Ohledně přezdívky, na kterou si nepotrpíš :p Chceš mít tady DanDee a DenDee je překlep, Daniele? :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Indiczech » 25 říj 2015, 17:06

Vítej v rodině. :)
Obrázek
Indiczech

Moderátor

Na ruce: 1,333.63
Banka: 0.46

Poděkoval za: 23 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 23 příspěvky

Příspěvekod Pest » 26 říj 2015, 14:19

Zdravím Tě, Danieli.

Já musím (možná je to profesní deformace), jelikož mi to nedá, vyzdvihnout způsob, jakým jsi se zde prezentoval. Krásně rozvíjející se příběh o Tvé osobně se stupňujícím se napětím. A navíc přehledně rozděleným do oddílů. Takovéto příspěvky jsou čtou samy. A to nemluvě o obsahu.

Věřím, že se Ti zde bude líbit a ciť se mi námi jako doma.

P.S. pokud bys měl zájem, ozvi se mi do zpráv.
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Lukáš » 27 říj 2015, 10:25

Taky tě vítám chtěl jsme se zeptat co si myslel těmi věcmi se kterými by nikdo nechtěl mít nic společného ?
Meditace je cesta k poznání sebe
Lukáš

Školák

Na ruce: 157.59
Banka: 0.00

Poděkoval za: 3 příspěvky

Příspěvekod DanDee » 28 říj 2015, 02:23

Razorka Tektzby píše:Vítej :)
Mít jinej postoj, než je běžné, je přínosný, i když to někdy může život komplikovat. Chtít poznat nepoznané a skryté je pro člověka hodně lákavý, stejně tak "temná strana", ovšem jen do doby než se s ní opravdu setká, to pak ustojí málo kdo.
Ohledně přezdívky, na kterou si nepotrpíš :p Chceš mít tady DanDee a DenDee je překlep, Daniele? :p

Přínosné i komplikované, záleží kdo a jak to posuzuje. Ano, temná strana je lákavá, fascinující, pro většinu lidí většinou jen do doby, než se na ně jedné noci přijde něco zvědavě podívat... temnota musí být přirozenou součástí toho, kdo s ní zachází, jinak je to hodně dlouhé a nervózní čekání na 4 hodiny ráno a vytoužený klid...

Ok, uvedu to na pravou míru, preferuju svoje jméno, Dan, Daniel, whatever... DanDee je přeneseně Dandy :-D ... je to můj univerzální nick na všechny chaty, hry a podobně, síla zvyku, ale jinak vážně preferuju to jméno :-D
DanDee

Školák

Na ruce: 227.80

Poděkoval za: 1 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 28 říj 2015, 14:51

Záleží kdo a jak to posuzuje a taky jakýma lidma jsme obklopeni. Jinej postoj vede k "prolomení" zaběhnutých věcí, inovacím, nápadům, ze kterých pak často těží všichni = přínos. Komplikací jsou lidé, kteří to nechápou.
To, co je přirozenou součástí nás samých, to i přitahujeme, včetně lidí :p

Oki, takže jméno je vyřešený, Daniele :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Martin108 » 28 říj 2015, 19:50

Ahoj DenDee, vítej :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..