Derren Brown

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Re: Derren Brown

Příspěvekod lykantrop » 22 zář 2010, 15:13

Pantere těžko říct, ale je to trik. Něco mu tam sakra nevyšlo a proto se spletl v tom prvním čísle. Místo 6 tam mělo být 7. Něco mu nevyšlo, nevím co, nezjistím. Možná proto, že jsem to neviděl celé, myslím tím to, co tam dělali. Věřím, že oni nejsou domluvení, ale Derren měl postup, kterým došel až sem.

Především mě silně irituje JULIAN HODGSTON (pokud píši správně), VÉÉÉÉLMISTR, který v čase 4:03 dokázal stihnout říct skoro svůj hráčský životopis...
konkrétně: ,,Čtyři krát jsem se stal britským šampionem, což znamená, že jsem patřil ke špičkovým hráčům v Anglii po 15 let...."
Takový lidi bych nakopal do prdele.

Za to CHRIS WARD: ,,Bohužel jsem prohrál. Někdy vyhrajete, někdy prohrajete." pohodová to odpověď.

**POKRAČOVÁNÍ**
http://www.youtube.com/watch?v=-ny-P78X ... re=related
Tyto videa možná známe všicí... A většinou se to pohybuje v nadpisech okolo: PSI Ball, CHi energy...
Zajímalo by mě, kdyby to udělal znovu zezadu a namířil mu na hlavu... Třeba by se taky chytnul za břicho.

Teď koukám na další řady anglicky. Woodoo, fear a pod... Já nejsem racionální člověk, ale jemu fakt nevěřím. Už jen proto, že s tím šel do telky.
Teda spíš mi vadí, že neukazuje úplnou realitu. Všechno bere s humorem, ale neukazuje na to riziko, že manipulace mysli existuje a že se dá naučit a zneužít...
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod panter » 22 zář 2010, 15:48

Tu ide o to, či je to podvod, alebo je to trik, alebo niečo viac. Napríklad sugescia, práca s energiou a podobne.
Ak je to podvod, potom to vždy urobia tak, aby to dobre vyzeralo. A zneužiť sa to dá, to je jasné. Stačí keď sa
naučíš ten trik s tým okrádaním.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod lykantrop » 22 zář 2010, 15:57

jenže ten "trik" s okrádáním je u každýho jinej. Trik se sirkama nebo kartama děláš vždycky stejně, ale nikdy nevíš u lidí, jak zareágujou, když se jich dotkneš. Ale to i s kartama nevíš, kdo půjde tvrdě po tom, jak jsi to udělal. A co to má být víc? Podvod == Trik, Trik == podvod :)
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod panter » 22 zář 2010, 19:01

Trikom myslím to, že to robí sám, a nikto mu nepomáha. Napríklad to okrádanie bol jasný trik, to bolo vidno.
Podvod je, keď sa dohodne s ostatnými, a oni sa tvária, že o ničom nevedia. A potom híkajú od prekvapenia,
a nevedia pochopiť, ako to urobil. Niečo viac sú zvláštne schopnosti, ktoré sa len tak niekto nenaučí, ako sugescia,
hypnóza, jasnovidectvo, práca s energiou, čítanie myšlienok a podobne. Ak sú to všetko triky, fajn. Ale ako to urobil?
To je zatiaľ záhada. Na niečo sme už prišli, ale niektoré veci zostávajú neobjasnené. Som ochotný pripustiť, že ide o kombináciu trikov, a zvláštnych schopností.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Předchozí

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy