Dizzy

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 23 lis 2009, 15:38

Ahoj , tak jsem tu nový na tuto stránku sem narazil zcela náhodou . Ale zaujala mě , hlavně tu mohu diskutovat o mích zkušenost nebo příhodách . Spíš příhodách zkušenosti zatím žádné nemám , zatím se věnuji jen teorii , takže uvidíme .

Já se zajímám hlavně teď o meditaci , která je pro mě důležitá , co jsem pochopil z názorů a článků . Je mi šestnáct takže mám před sebou hodně času xD :)
Samozřejmě bych chtěl dosáhnout skrz meditaci ... jak to říct . Najít sám sebe , nevím jak to napsat , určitě víte o čem mluvím . A dále bych se chtěl zajímat o elementární magii , hlavně tedy o Zemi . Zaujaly mě i informace o aurách apod. No myslím že toho mám před sebou hodně , důležitý je že mě to zajímá .

A hodně velký důvod , dalo by se říct že hlavní je abych našel odpovědi na mé otázky , což si myslím že forum k tomu bude ideální . A až budu mít nějaké poznatky , zkušenosti tak určitě napíšu . takže doufám že spolu budeme všichni vycházet , tak zatím :))
Dizzy

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Dizzy

Příspěvekod Pér » 28 lis 2009, 16:04

Taky jsem tu nový asi dva týdny a ještě jsem se Vám úplně nepředstavil. Omlouvám se.
Jsou zde zajímaví lidé. Rád bych se s někým podělil o své nepatrné vědění, kterého jsem získal hlavně díky utrpení, radosti a milosti.
Pér

Školák

Re: Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 29 lis 2009, 11:48

Určitě se poděl o své zážitky :) budeme rádi .
Dizzy

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..