Druhý život, ve spánku?

Veškere vyřešené temata

Druhý život, ve spánku?

Příspěvekod Tafi » 18 srp 2010, 21:26

Ahoj.
Než přímo napíšu o co jde, sepíšu tu pár možná důležitých informací:

• Celý to trvá už +-6 měsíců
  • Do každodeního života mi to nijak nezasahuje (až na to že nad tím přemýšlím)
  • Zvykl jsem si na to, ale nesnažím se to vyvolávat

A teď k věci:

Před plusmínus šesti měsíci jsem šel spát, asi jako každý jiný den někdy okolo půlnoci. Nic nevybočovalo z normálu, všechno bylo jako jindy - aspoň do doby než sem usnul. V tu ránu jsem se oběvil v tmavé místnosti, nezvykle oblečen, v ruce držící pistoli udýchaný jako po běhu. Nebylo vidět na stěny, jen metr předemnou byla díra v podlaze a pod ní chodba se schodištěm osvětlená nějakým namodralým světlem z venku. Nevím jak sem věděl, kam šáhnout, ani nevím proč sem tam šáhnul, ale během okamžiku sem sundal z opasku baterku a skočil do chodby pod sebou. V hlavě myšlenky cizího člověka, cizí tělo. prostě "moje oči v cizím těle", ale mohl jsem se hýbat podle sebe, myslím jeho hlavou, cítím jeho pocity (fyzycký i psychycký)m prostě všechno. Taková živá videohra. Seběhl jsem schody (asi 20. pater) a ocitl sem se v hale na jejímž konci byli dveře ven. Asi v půlce hale, u jakési recepce stála žena, koukala na mě, usmála se, řekla "Děkuji" a pak jsem se probudil...

Od tý doby, nepravidelně (ale zpravidla 5x až 6x týdně) pokračuju v tomdle "životě" každou tu noc. Druhý "den" v tom druhým životě začal tím, že sem se probudil. A zkončil až když sem šel spát. resp. jakmile sem usnul v tom "snu" probudil sem se v normální reálném životě. a takhle pořád dokola (usnu tady, probudím se tam a naopak).

Jsem policista v New Yorku, s bytem, autem, atd. "Svojí" tvář sem nikdy jindy (mimo "sen") neviděl... Když se pokusím v tom "snu" jakkoli propojit s mým normálním životem, prostě to nejde, nemůžu to udělat. Např. piju kafe a čtu si noviny, a najednou mě napadne že se chci podívat na svůj profil na netu, (prostě udělat cokoli co by dokazovalo mojí existenci), nemůžu se hnout, a prostě si pořád čtu noviny a najednou zapomenu, co jsem to vlastně chtěl.

To je asi vše. Nevím co víc k tomu napsat. Napadá někoho z Vás o co jde? Byl bych vděčnej. pokud Vás zajímá ještě nějaký info, rád napíšu... dík, Tafi

EDIT: Den, ve kterým se v tom "snu" probudím je po přepočtení časového pásma vždy ten, který sem v realitě zrovna zakončil...
Naposledy upravil Tafi dne 18 srp 2010, 21:49, celkově upraveno 1
Snažím se pochopit, abych mohl uvěřit.

Smrt je lékem, který najdeme kdy chceme, ale máme ho užívat co nejpozději.
Tafi

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Druhý život, ve spánku?

Příspěvekod zombie » 18 srp 2010, 21:36

asi jsi astrálně cestoval!!!
určitý jedinci jsou citlivější a proto se jim to stává z ničeho nic.
ale zajímavý případ jsi,to teda jo!! 's220'
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod Tafi » 18 srp 2010, 21:47

zombie píše:asi jsi astrálně cestoval!!!
určitý jedinci jsou citlivější a proto se jim to stává z ničeho nic.
ale zajímavý případ jsi,to teda jo!! 's220'

O astrálu vím celkem dost, z důvodů, který tu nebudu prezentovat a poznal bych, kdyby to s ním mělo něco společného. Což na 100% v tomdle případu nemá ;)... ale dík

Tafi

Školák

Příspěvekod shewolf » 18 srp 2010, 21:51

tak co si myslíš,že to je?
spíš a pak jste dva v jednom???
nebo jak???
čarování s láskou má vždy otevřené dveře.
shewolf

Středoškolský čaroděj

Příspěvekod Tafi » 18 srp 2010, 22:06

shewolf píše:tak co si myslíš,že to je?
spíš a pak jste dva v jednom???
nebo jak???

Nevím jak to vysvětlit... ale "2in1" to není... já to prostě "střídám"... je to složitý a samotnýho mě trochu děsí, že do toho nevidím...

Tafi

Školák

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 22:13

Hmm... keď sa nad tým tak zamyslím, mohla by to byť interpretácia tvojej druhej osoby, respektíve, tvojho druhého JA, ktoré túži napríklad po dobrodružstve, adrenalíne, nevýdaných veciach... A odráža sa ti to v snoch, pretože v reále možno tieto pocity potláčaš, samozrejme to može byť plno iných vecí... Každopádne, je to dosť zaujímavé, že sa ti to sníva už pol roka :) Keď je to už tak dlho, možno si rozdvojená osobnosť, ale niesom si istý, rozdvojená osobnosť máva príznaky aj v reáli, a ty si spomenul že do reálu ti to nezasahuje, takže skutočne neviem, každopádne fakt zaujímavé :) Podobné sny ako máš ty som mával aj ja.. ale pol roka, fuh, to som ešte nevidel :)

EDIT: Napadla ma ešte jedna vec, tie sny sú z akého roku, respektíve aká doba? 21 storočie? Pretože ak by to bolo napríklad 20 storočie, mohlo by sa možno jednať o minulý život, to by si ale bol skutočne výnimočný, pretože ľudia si zvyčajne minulé životy nepamatajú, odnesú si z nich čiastočky poznatkov a skúseností do druhého života ktoré objaví v druhom živote človek až vekom, alebo v sne má útržky minulého života ktorým nepripisuje význam tak to nerieši... Je to fakt zaujímavé, tie tvoje sny, skutočne také niečo som už videl, ale pol roka je dosť dlhá doba... Založil si asi dve rovnaké témy, lebo do druhej témy som ti odpovedal, tak sa pýtam, sníva sa ti ten sen každý jeden deň? Či si mal už aj iné počas tých 6 mesiacov?
Naposledy upravil Angelguard dne 18 srp 2010, 22:17, celkově upraveno 1
Angelguard

Školák

Na ruce: 56.06

Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 18 srp 2010, 22:15

tak mě napadlo jestli se nekoukáš na určitý filmy a potom je neprožíváš ve snu.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 22:19

pentagramové oko píše:tak mě napadlo jestli se nekoukáš na určitý filmy a potom je neprožíváš ve snu.

To isté napadlo aj mňa pentagramové oko, chodí NCIS, CSI a neviem ešte čo... ale doležitá informácia je, či sa mu to sníva každý deň, pokiaľ ano, tak to nebude koli filmom... Pretože neviem, či sa mu tie sny 6 mesiacov snívajú vkuse, alebo nie.. :) To by musel byť fanatik do tých krimináliek, haha :)
Angelguard

Školák

Příspěvekod Tafi » 18 srp 2010, 22:21

pentagramové oko píše:tak mě napadlo jestli se nekoukáš na určitý filmy a potom je neprožíváš ve snu.

Vážím si Vašich nápadu, ale ani todle ne. Ať jsem prohledal všechny vzpomínky v reálném životě, jakoukoli souvislost s tím snovým jsem, nenašel...

Tafi

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 18 srp 2010, 22:23

asi opravdu žije druhý život ve spánku,ale to musí být šílené!!!
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 22:27

Pokiaľ žiješ druhý život v spánku, a pamatáš si z toho toľko veľa vecí, tak potom osobne si myslím, že možeš mať nadanie na nejaké veci... duchovné veci, ale na to musíš prísť sám.. :) Skúšal si sa v tom sne zabiť? Alebo si ublížiť? Respektíve, snažil sa ti niekto ublížiť v tych snoch? Skús to, zaujímalo by ma, čo sa stane potom... zvyčajne sa ľuďom nestane nič, zobudia sa... Ale keby máš z toho sna napríklad v reáli škrabance ktoré si mal v sne, tak to by si nás tu všetkých asi vydesil, haha... Ibažeby ten ,,druhý život'' ktorý snívaš, ti chce niečo povedať, mne to príde tak, že tie sny majú svoj význam, aj ten druhý život... Niečo na tom bude...
Angelguard

Školák

Příspěvekod pentagramové oko » 18 srp 2010, 22:29

je to zajímavý ješte se někoho přeptám.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Příspěvekod Tafi » 18 srp 2010, 22:38

Angelguard píše:Pokiaľ žiješ druhý život v spánku, a pamatáš si z toho toľko veľa vecí, tak potom osobne si myslím, že možeš mať nadanie na nejaké veci... duchovné veci, ale na to musíš prísť sám.. :) Skúšal si sa v tom sne zabiť? Alebo si ublížiť? Respektíve, snažil sa ti niekto ublížiť v tych snoch? Skús to, zaujímalo by ma, čo sa stane potom... zvyčajne sa ľuďom nestane nič, zobudia sa... Ale keby máš z toho sna napríklad v reáli škrabance ktoré si mal v sne, tak to by si nás tu všetkých asi vydesil, haha... Ibažeby ten ,,druhý život'' ktorý snívaš, ti chce niečo povedať, mne to príde tak, že tie sny majú svoj význam, aj ten druhý život... Niečo na tom bude...

Zranění jsem pár měl a do reality se nepřenáší...né fyzicky, ale už se mi třeba stalo, že sem si šáhnul na ruku že si sundám obvaz a pak mi došlo, že to bylo vlastně ve "snu"

Tafi

Školák

Příspěvekod Angelguard » 18 srp 2010, 22:53

Takže niekedy tie sny sú tak reálne, že niektoré veci ťažko rozlíšiš od reality a od sna? To sú respektíve sny, ktoré sa ti dostávajú ako keby do spomienok, pomiešajú sa, pretože boli tak reálne... Chápem ťa v tomto, mal som tiež veľa reálnych snov a nevedel som či to bola realita alebo sen... Každopádne je to fakt zaujímavé... Raz som čítal o inkarnovaných bytostiach s ktorými sa zvyknú snívať sny ako že ty si tá bytosť čo by mohlo vysvetliť toho policajta (samozrejme policajta nemáš vinkarnovaného :D) a niektoré vlastnosti tej bytosti na človeka vplývajú... ale niesom si istý či to je tento prípad..
Angelguard

Školák

Příspěvekod panter » 19 srp 2010, 16:09

Z dôvodu duplicity zamykám túto tému. Pokračovať môžete tu.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Zpět na Archiv