Dustinht

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Dustinht

Příspěvekod Dustinht » 01 zář 2014, 18:07

Zdravíčko všem ;)
Rád bych vám, v zájmu slušnosti a jelikož jsem tu nový, představil svojí maličkost ;)
Jsem 28 let stár, mám rodinu a žiji na pomezí Libereckého a Ústeckého kraje ;) K tomuto fóru jsem se dostal čirou náhodou, hledal jsem cosi o "paranormalitách" a přišel jsem na tento web ;)
Zajímám se například o paranormální jevy, o program Paleo-SETI, o možnosti cestování časem, záhady spojené s druhou světovou válkou (převážně se jedná o tajné zbraně nacistického Německa) a jsem otevřený jakékoliv konverzaci o všemožných záhadách ;)
Také, ač se tím nerad chlubím, se o mojí osobě říká, že jsem snad médiem, velmi citlivým, se schopnostmi pocítit (prozatím,jedná se o pro mě vcelku nově objevenou "schopnost", takže na ní stále pracuji) převážně negativní energie na některých místech, kde se udála v minulosti nějaká "silná událost".
Mám toho také vcelku dosti přečteného,ať už v odvětvích, které jsem zde zmínil,tak i v různých jiných žánrech, také jsem hlava otevřená a rád komunikuji ;)
Doufám, že zde budu vlídně přijat a že budu pro zdejší komunitu přínosem ;)
Schopnost uvažovat selským rozumem otevírá dveře pro cestu k pochopení a rozluštění všech tajemství
Dustinht

Školák

Na ruce: 223.61

Poděkoval za: 4 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Dustinht

Příspěvekod pohroma » 01 zář 2014, 20:48

Ahoj, vítám tě mezi námi. O cestování v čase je tu založené vlákno, určitě na něj narazíš (nebo jsi ho už možná pročítal). A určitě budeme rádi, pokud budeš moci napsat své poznatky a zkušenosti. Pokud jde o záhady spojené s německou armádou za druhé světové války, tady na fóru, pokud si pamatuji, je toto téma poměrně úzce spjato s Lovecraftovým grimoárem Necronomicon, protože není žádným tajemstvím, že se Hitler o "černou" magii zajímal. Ale těch nevysvětlitelných událostí a záhad bylo mnohem více (jenom namátkou souvislost mezi Bermundským trojúhelníkem a 2. světovou válkou, podzemní továrna Richard, a mnoho, mnoho dalšího). Téma, které by jako celek pojalo tajemství této války, bude jistě velmi zajímavé a už teď se moc těším na tvé příspěvky.
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Dustinht » 02 zář 2014, 11:01

Děkuji za vřelé přijetí ;)
Určitě si zmíněná témata velmi rád pročtu, co se týče mých poznatků a zkušeností, milerád se k danému tématu vyjádřím a podělím se o informace, které se ke mě prozatím dostaly ;) Co se týče magie spojené s Hitlerem, na toto téma jsem vyloženě ještě nestihl zabrousit, jen jsem slyšel cosi o společnosti VRIL a v souvislosti s tím o hledání říše Agartha, která započala návštěvou německé expedice v Tibetu.. Polepším se a něco si o tom ještě přečtu, slibuji ;)
Co se týče podzemních továren (ať už se jedná o RIcharda, oblast Jonastal či objekt Riese), do toho jsem zapálen asi skoro nejvíce, neboť to souvisí s mým oblíbeným tématem tajných zbraní třetí říše ;) Dokonce jsem měl možnost navštívit podzemní továrnu v Rabštejně, cca 2,5 km vzdálenou od mého bydliště :) Zde se údajně zjevil duch pracovně nasazeného z blízkého pracovního tábora. Ale o tom až někdy v jiném tématu, byl jsem tam a něco jsem cítil, takže v brzké době o tom zkusím napsat ;)
Schopnost uvažovat selským rozumem otevírá dveře pro cestu k pochopení a rozluštění všech tajemství
Dustinht

Školák

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 zář 2014, 16:26

Vítej :) Jevíš se jako přínosnej :D Btw., když jsi hledal něco o paranormalitách, tak to asi určitě nebude čirá náhoda, že jsi narazil na tohle fórum, což? :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Pest » 02 zář 2014, 16:40

Žádná cesta na toto fórum jistě není náhoda, milá Razorko. :)

Vítám zde i Tebe, ciť se mezi námi, jak nejlépe dovedeš. :)
Pest

Školák

Na ruce: 833.24

Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 02 zář 2014, 16:54

Náhoda to není, a přesto prvních pár vět v představovacích příspěvcích skoro vždycky obsahuje informaci o náhodným nalezení fóra :D Přitom náhoda je jen nedostatek vstupních dat, ačkoliv v tomto případě je jich dostatek :p
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,648.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Dustinht » 02 zář 2014, 19:48

Inu,náhoda nemusí být vždy náhodou, možná mě sem zavál vítr osudu, možná touha po poznání či po nových informacích a nejspíš asi touha podělit se o zážitky či zkušenosti s ostatníma, kteří mě hned neodsoudí, když řeknu, že věřím v určité věci, které se do dnešního realisticky založeného světa nehodí ;)
Pokusím se tím přínosem být, je mnoho zajímavých věcí a témat, ke kterým jsem otevřený a troufám si říci, že i nějakou tou informací k některým ze zdejších témat mohu přispět, takže možná přikořením několik otázek, které zde byly vyřčeny :) A jelikož jsme tvorové hloubaví s ne zrovna malou kapacitou mozku, rádi si takovéto otázky dopřejeme, abychom mohli popřemýšlet nad odpověďmi :) Nebýt totiž otázek,nebylo by odpovědí a náš mozek by zakrněl, což by znamenalo konec myslícího člověka a stali bychom se jen prázdnými schránkami..
A dost filozofování,na to bude ještě čas, děkuji za milé přivítání ;)
Dustinht

Školák

Příspěvekod thechosenone729 » 03 zář 2014, 16:00

Ahoj, Dustinht som rád že si sa pridal k nám na fórum, budem rád ak sa podeliš o svoje skúsenosti. Nič no aspoň sa ta spýtam aké maš koníčky ? :D
Ako si to vlastne myslel z tým realistickým vnímaním ? Myslel si čisto materliastickým nahliadaním na svet alebo ako ? Ja viem je to veľa otázok ale som človek zvedavý XD
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 05 zář 2014, 21:00

!blazen!

Vítej mezi námi,
píšeš snad mediem?
Zájem o NAZI SS , VRIL technologie,podzemní továrny,
ještě dopiš ,že hledáš pravdu o tom co vykopali pod městem Vatikánem,
a co skrývá jejich archiv .

Pak vítej v klubu Mysteria fóra,
jenž ovládá naše obrazovky horizontálně
i vertikálně =)))

Merlin
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 zář 2014, 00:54

Takže temné slunce, kopí osudu, Thule, Ubersoldat divize Ahnenerbe.
To já mám taky rád, vítám tě tu
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Dustinht » 09 zář 2014, 12:29

Pro thechosenone729: Jsem rád za milé uvítání i od tebe, o své zkušenosti se milerád podělím v nějakém zde založeném tématu, jen co se k tomu dostanu ;)
Moji koníčci jsou (mimo již zde zveřejněné) hlavně tvorba diorámat s tématikou 2.sv.v. , literatura (čtení i psaní), turistika, airsoft..Je toho více, ale teď mě nic moc už nenapadá ;)
S tím realistickým vnímáním jsi myslel moje "schopnost" cítit? Sám toho vlastně zatím moc nevím,teprve to pomalinku začínám objevovat, cítím zvláštní pocity na místech, kde v uvozovkách straší, aniž bych předem věděl,že se to tam děje..Také mívám v noci, těsně před usnutím, kdy už člověk jen tak tak vnímá realitu hodně zvláštní sny, kdy vidím a hlavně cítím osoby, které tam ve skutečnosti nejsou (bohužel s nimi ještě nějak nedokážu komunikovat, takže ani nevím, jestli přišli za mnou, nebo jestli tam prostě jen jsou)..
Realistickým pohledem jsem pak ve své předchozí odpovědi myslel to, že pro většinu lidí dnes existuje pouze realita a že by mohlo existovat i něco víc, to si nepřipouštějí..Proto jsem rád, že jsem objevil toto fórum, že jsem narazil na lidi, kteří mě kvůli tomu, o co se zajímám nebudou zatracovat ;)
Dustinht

Školák

Příspěvekod Dustinht » 10 zář 2014, 10:26

Pro: Merlin z Teustoságu
Děkuji i tobě za milé uvítání formou poetickéhoo projevu ;)
Přímo médiem bych to prozatím nenazýval, spíše jsem citlivější, než lidé v mém okolí ;) Občas vídám více, než oni.. ;) Jen to zatím neumím ovládat a musím na sobě trochu zapracovat..
Každopádně, očividně máme stejný zájmový rámec, včetně toho Vatikánu a jeho archivu, kde se dá polemizovat o skutečných dějinách a ne o uměle vytvořené minulosti, která byla upravena, aby církev mohla v dobách své největší slávy vykořisťovat chudé a aby se ta masa lidí dala snadno ovládat..Jen si asi budu muset zjistit, co tam kdo kopal, neboť o tom jsem ještě neslyšel ;) Děkuji za zajímavé téma pro moje bližší zkoumání..
A k tomu bych rád ještě přihodil související téma, které mě velmi zajímá, a tím je řád Templu a jeho poklad, popř. i téma svátého grálu s tím související.. ;)
Jinak, nacisté a veškeré dění okolo nich je v mé oblibě, hlavně však program Wunderwaffen, co se týče magie provozované VRILem a společností Thule, mám informace pouze kusé a prozatím se na ní moc nesoustředím..Ale což, do budoucna se na to rád podívám blíže, neboť vše souvisí se vším ;)
A..
Neboť i já rád mám verš a rým,
a poezie mi není cizí,
mám rád vědění a jeho stín,
když v dálavách času zmizí,
snad jeho tajemství objevím,
a snad mám i srdce ryzí,
Nechť pro všechny jsem tu přítelem,
a všichni zde už mi nejsou cizí ;)

Děkuji také za uvítání od Sam Tektzby, určitě narazíme na společnou řeč ;)
Dustinht

Školák

Příspěvekod Merlin z Teustoságu » 10 zář 2014, 16:17

!blazen!

Jo Vatikán a jeho archiv,by bylo pro hledače pravdy zajímavé místo =)
Námět, třeba si do vyhledávače zadej - lebky z Vatikánu a ono tě to navede.
Thule a Vril jsou zajímavá témata .
Stejně jako ukradené plány a technologie létajících strojů a raket.
Stejně jako Templářští rytíři ,jejich mýty a poklady.
Merlin z Teustoságu

Mysterian

Na ruce: 2,629.39

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 29 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 15 zář 2014, 22:59

Oki lidi, představovák tu je od představování.
Témata jsou možná založit v příslušných sekcích.
(Nechci tu dělit a přesouvat témata)
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..