E.T

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

E.T

Příspěvekod Nanase » 05 lis 2009, 18:55

Ahojda,
bude to můj první příspěvek sem, takže prosím trochu shovívavosti, kdybych vypadala nevzdělaně :)
Určitě budu za blázna, ale do toho… Mám jeden zážitek, který se semnou táhne až do dnešní doby. Myslím, že jsem zažila setkání s mimozemšťanem. Píšu možná, protože se pořád snažím přesvědčit, že to tak nebylo. Stalo se to už celkem dávno možná 7 let zpátky. Byl to den, jako každý jiný šla jsem spát, tak jako vždycky nic zvláštního, během noci jsem se tak nějak převalovala a když jsem se otočila na bok, tak jsem okamžitě ztuhla, rozbušilo se mi srdce a cítila sem, jak jsem strachem jakoby zchladla. A teď to bude opravdu zvláštní část, ale nedokážu jí lépe popsat. Stál tam, menší postavy, hnědá barva, všechny rysy si už přesně nevybavím, protože strach byl silnější. Zavřela jsem oči co nejpevněji to šlo a řekla, že jsem jenom blázen nic víc a oči jsem znova otevřela, jenže to byla pravda. Nehnula jsem se ani o milimetr překryla si hlavu peřinou a nechtěla tomu věřit. Cítila jsem, jak se přesunul na konec mé postele a nevím, co tam dělal jen vím, že to bylo jako by mi tlačil nohy nebo jak to popsat. Slyšela jsem jeho dech. V křečích jsem usnula okolo 4 ráno, když už jsem měla tušení, že v mém pokoji není. Ráno jsem si všechno snažila rozmluvit a říct si, že to byl jen špatný sen. Ale stalo se mi to asi ještě 3 noci po sobě a můj strach nepolevoval. Pak jsem sním navázala jakousi telepatii a řekla mu, ať odejde, že nechci, aby mě dál strašil. A opravdu vše odeznělo. Zá pár roků se mi zase stalo něco podobného a vím, že to byl opět on. Před rokem jsem se přestěhovala a doufala, že tím tak všechno skončí, jenže neskončilo. Nevím jestli ho teď nedokáží vnímat, nikde ho nevidím, ale cítím v místnosti jeho přítomnost a už jen to mi nedá spát. 'ss10'

Jsem opravdu blázen? Nevím jak si to vysvětlit, krom toho, že jsem možná byla v nějakém spánkovém stavu, ale tomu moc nevěřím když se mi to stalo vícekrát zasebou.
Nanase

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: E.T

Příspěvekod vincenzo » 05 lis 2009, 22:54

Ahoj, tak blázen určitě nejsi. Každopádně je to docela drsný příběh, nechtěl bych něco takového zažít. Mohla by jsi třeba s ním začít mluvit a navázat s ním větší kontakt a třea by jsi se dzvěděla proč za tebou chodi. Jinak mě vůbec nic nenapadá co by to mohlo být za bytost, když jsi slyšela jeho dech a dotyk.
vincenzo

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy