edit prosím nechci ten příspěvek zde mít už

Veškere vyřešené temata

Příspěvekod pazo » 30 led 2008, 00:57

Majkhany,ahoj...ja to mam taky...od nejakych dvanacti let a vetsinou to jsou kraviny.Pamatuju si i na tu docela prvni,me se to tak vrylo do pameti,i kdyz uz to je par desitek let.Soused v te dobe asi osmilety mi u vytahu rekl-heeec my mame doma novou desku Karela Gotta....a ja mu na to-nerika se Karela ale Karla.No a druhy den toto probehlo,jen s tim rozdilem,ze jsem mu odpovedela -ja vim,vcera jsi mi to rikal.A on na to,ze mi to nemohl rict vcera,ze ji donesli domu asi pred hodinou.A pak uz se mi to stavalo porad,casteji nez tobe,ale jen tak minutkove zablesky.A vsechny same blbosti.
A taky mam od detstvi docela dobry odhad na lidi.Citim jakoby brzdu nebo odstup,a ten se potvrdi.Sama na sobe citim,jak jsem nervozni a vznetliva,i kdyz takova nechci byt,odpovidam sarkasticky.S nekteryma lidma uplne citim,jak mi vysavaji energii,jak jsem pak bez nalady a unavena.Naopak lidi s pozitivni energii,me jakoby dobijeji,mam radost,vtipy se mi samy nejak derou na jazyk,po setkani mam dobrou naladu,mam chut na muziku.......mas to taky tak?
Uz jsem se teda dozvedela,ze jsem vnimavejsi,senzibilnejsi,jen to nerozvijim.Asi jeste neprisel ten spravny cas.
Nejvic me vydesilo,ze zrejme mladsi syn,neco podobneho zdedil.Od pul roku nechtel spat v postylce,strasne plakal,ale kdekoli jinde usnul normalne.Zrusili jsme postylku.Prestehovali jsme misto-reagoval zrejme na negativni energie.A sotva zacal chodit a mluvit,ukazoval na lidi,ktere nikdo nevidel.Jak mel necele tri roky,chodil se mnou do nemocnice,mela jsem uraz,na prevazy,.Sedeli jsme v urazove ambulanci na lavici,Nikde nikdo,zadni pacienti,v tom se malinko otevrely tezke kovove dvere se sklenenou vyplni,jakoby pruvanem.A jen par centimetru.Za dvermi je pristavaci plocha pro vrtulniky.A syn ukazuje prstem-mami pan,mrtvy pan.Se mnou to malem seklo.A pak uz to bylo furt.V noci nespal-protoze se tam ty lidi hadali.A ukazoval do stropu.Nikde nikdo,ticho.Bylo to tak casto,az mi ho bylo lito.V nemocnici,v loznici,na chodbe......Trvalo to asi do peti let.Ja jsem se v te dobe dostala k leciteli,hodili jsme na to tema rec,o on mi poradil,do okna zapalenou svicku na noc a nad jeho postel kriz,ktery jsem nosila.Pak to prestalo.
pazo

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod PA7RICK » 10 úno 2008, 14:59

nechápu proč si z toho děláš hlavu....
když se ti něco takovýho zdá tak toho zkus využít !!
PA7RICK

Školák

Příspěvekod MemphiS » 10 úno 2008, 23:30

PA7RICK píše:nechápu proč si z toho děláš hlavu....
myslím, že by sis z toho taky dělal hlavu ;)
MemphiS

Školák

Příspěvekod your_Angel » 25 bře 2008, 01:46

znam vic takovych lidi co maji takovy " dar " ..nekdo je rad a nekdo si toho nevazi..
your_Angel

Školák

Příspěvekod pacey » 26 bře 2008, 19:49

PA7RICK píše:nechápu proč si z toho děláš hlavu....

vyuzit ale nezneuzit ;)
" Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote. " Einstein
pacey

Školák

Re: PODROBNE A DETAILNE vyplněné několikaminutové sny!!!

Příspěvekod davidrb » 25 zář 2008, 21:03

Zdar nevim jestli sem vubec nekdo chodi pac je to tu docela mrtvy ..Chtel bych taky prispet ...uz nekolikrat se mi stalo totez..netrvalo to 5 minut ale treba 10 sekund ale zdal se mi nejaky okamzik ,rano jsem se probudil a ani si na to nevzpomel ale pak se to stalo v realu a ja si rekl Sakra tohle uz sem nekde zazil!!!a nebo si na to vzpomenu hned v prvnich sekundach toho okamziku a presne vim co se stane a co dotycny rekne!!
a mohli by ste mi vysvetlit co je to DEjavu,???
davidrb

Školák

Re: PODROBNE A DETAILNE vyplněné několikaminutové sny!!!

Příspěvekod pazo » 25 zář 2008, 21:56

!no1 No to je presne to.Situace,kterou mas pocit,zes ji prozil.
pazo

Školák

Re: edit prosím nechci ten příspěvek zde mít už

Příspěvekod lykantrop » 12 bře 2009, 18:10

--- START EDIT - BY LYKANTROP ---
Přesunuto z Sny do Archiv. TÉMA LOCK
--- END EDIT ---
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno