EmDifferent

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

EmDifferent

Příspěvekod EmDifferent » 14 říj 2013, 00:14

Ahojte, som EmDifferent.

Keďže som tu v podstate nový, rád by osm sa vám predstavil, aby ste ako tak vedeli čo som zač, a čo odo mňa očakávať.
Tak isto by som rád vedel, čo môžem očakávať ja od tohto fóra. Takže poďme do toho :)

Som obyčajný 20 ročný chlapec z Košíc, v podstate ničím výrazným nie som zaujímavý. V dave si ma nevšimnete.
Mágii a podobným veciam sa venujem od štrnástich rokov, no vlastne iba teoreticky, prax akosi zaostáva. Veď viete ako to chodí.
Aj by sa chcelo, no času je málo, keďže človek je v dnešnej dobe dosť vyťažený rôznymi povinnosťami a starosťami.
No nedávno som sa rozhodol, že sa začnem tomuto môjmu koníčku venovať intenzívnejšie, pretože ma vždy fascinoval.
Práve preto som zavítal sem, aby som nadobudol nové skúsenosti, informácie, samozrejme veľa skúšal, a experimentoval, a pýtal sa.
Túto stránku som v podstate našiel po zadaní pár slov do nášho veľmi uznávaného googlu, tak som neváhal registrovať sa.

Mimo mágie sa venujem hudobným nástrojom, a to bicím, gitare, a píšťalke (Šesťdierová slovenská pastierská píšťala).
Tak isto ma bavia počítačové hry (veď my chlapi sme večné deti ako sa hovorí), programovanie na ktoré som v poslednom čase jemne zanevrel,
lebo je dosť časovo náročné učiť sa zložitejšie využívané programovacie jazyky a zároveň spravovať stránku na ktorej som pracoval ako administrátor.
Samozrejme by som nemal zabudnúť dodať, že sa venujem prioritne svojej práci, a priateľke.
Zabudol som podotknúť že ako v hudobných nástrojoch, tak isto aj v programovaní práci a priateľke som samouk,
a výnimkou nie je ani najpútavejší koníček a to téma ktorou sa zaoberá práve toto fórum.

Keď už v oranžovom rámčeku nad oknom v ktorom práve tvorím zjavne máte záujem vedieť o mne čo najviac, tak sa presuňme napríklad k hudbe.
Hudbu myslím počúva každý, no všetci máme iný vkus. Ja inklinujem skôr k tvrdšej hudbe ako je rock, hardrock, a rôzne odvetvia metalu, tak isto aj nejaké výnimky, a iné štýly.
Kapely ktorými by som sa rád popýšil sú napíklad Avenged Sevenfold, Epica, The Pretty Reckless, Silvertide, a z tých starších klasík napríklad Black Sabbath, Judas Priest, samozrejme ani Zeppelinmi nepohrdnem ;)
Tí čo máte na hudbu odlišné názory, neukameňujte ma, veď sme ľudia, a ako sa hovorí sto ľudí sto chutí.
Tak teda dobrú chuť, a ochutnajte to čo sa vám páči, no neberte mi z môjho taniera :)

Doma si chovám psíka a potkana. Donedávna som choval taktiež vtáčkare, no už som zrušil pavúčiu farmu v mojom byte,
keďže sa snažím byť tolerantný človek a mojej mamke a priateľke to veľmi po chuti nebolo. Veď čo neurobím pre dve ženy ktoré nadovšetko milujem nie ?

Momentálne mi nič ďalšie nenapadá, tak verím, že budem plnohodnotným členom tejto komunity, a časom tak isto aj nejakým prínosom.

Ak máte na mňa nejaké otázky, rád vám na nich odpoviem.

S pozdravom EmDifferent.

PS: Som rád ak ste došli až k tejto poslednej vete, no nerád píšem krátke a nekompletné posty. Na to je predsa chat nie ? ;)
EmDifferent

Školák

Na ruce: 27.75

Poděkoval za: 10 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: EmDifferent

Příspěvekod Martin108 » 14 říj 2013, 22:31

Ahoj, vítej mezi námi :)
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod thechosenone729 » 16 říj 2013, 12:40

Ahoj som rád že prišiel niekto nový inak ta zdraví ďalší 20 ročný chlapec z Košíc, som rád že tu prišiel niekto z východu :D
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,333.04

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod EmDifferent » 16 říj 2013, 20:09

thechosenone729 píše:Ahoj som rád že prišiel niekto nový inak ta zdraví ďalší 20 ročný chlapec z Košíc, som rád že tu prišiel niekto z východu :D

Určite tu je viac Košičanov :)
EmDifferent

Školák

Příspěvekod Akyana » 20 říj 2013, 17:58

Ahoj, vitej u nas !
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 07 lis 2013, 19:59

Vítej :) Zdravím oba dvacetileté chlapce z Košic :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 116 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 08 lis 2013, 00:30

Zdravím Ťa, potkana som mal tiež, no umrel už na starobu chudák :(.
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Sophie.The.Witch » 08 lis 2013, 09:17

Ukameňovať ťa? Black Sabbath, Judas Priest a Led Zeppelin je výber z toho najlepšieho, čo tu v dnešnej dobe máme! :)
Panta Rhei.
Sophie.The.Witch

Školák

Na ruce: 79.83

Poděkoval za: 6 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 3 příspěvky

Příspěvekod EmDifferent » 12 lis 2013, 23:17

Sophie.The.Witch píše:Ukameňovať ťa? Black Sabbath, Judas Priest a Led Zeppelin je výber z toho najlepšieho, čo tu v dnešnej dobe máme! :)

Tak vieš v dnešnej dobe sú to samé hip hopy DnB dubstepy techná elektrá skrillexy (to posledné je zámer) a tak :D

Ale tak dík :)

Yeti píše:Zdravím Ťa, potkana som mal tiež, no umrel už na starobu chudák :(.

Chudák ? Určite nie. Je mu lepšie :) Hm takto svet funguje. Mne tiež jeden predtým zomrel, tak som si kúpil ďalšieho aby som veľmi nesmútil. Mám síce nového,
no každé jedno zvieratko ktoré som kedy mal, má svoje miesto v mojom srdci ;) No smrť je niečim nevyhnutným, tak to musíme aj tak brať. Nechcem tým naznačiť,
že treba byť bezcitný a skrývať emócie, to určite nie. Len to nebrať prehnane tragicky :)
EmDifferent

Školák

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..