energie života

Veškere vyřešené temata

energie života

Příspěvekod yara007 » 08 pro 2010, 15:00

Už nad tím dlouho přemýšlím,co je ta energie která nás pohání,vždyť nejsme prakticky nic než složitý mechanizmus,televize potřebuje elektrickou energii,my co,nemůžeme žít bez kyslíku ale to není to hlavní.Všechno v našem těle funguje ale proč,to bych rád zjistil.Jestli náš život spočívá v duši tak kam po smrti odejde?Zůstane,Jde do jiné dimenze,Prožije nový život bez vzpomínek,nebo postoupí jenom dál někam kde bude žít ve formě energie?Chtěl bych abyste napsali svůj názor na toto téma.

Jestli takové téma už někdo založil tak se hluboce omlouvám,ale nenašel jsem to.
Děkuji za odpovědi.
yara007

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: energie života

Příspěvekod mira8565 » 08 pro 2010, 15:21

Zkus se podívat na toto.Třeba te tato odpověd uspokojí nevím M.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Psychoanal%C3%BDza
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Na ruce: 71.24

Příspěvekod panter » 08 pro 2010, 17:21

Áno, to sú základné otázky týkajúce sa zmyslu nášho života. Každý ti môže dať odpoveď podľa svojho presvedčenia.
Možno ťa zaujíma, ktorá je tá správna? Na to však musíš prísť sám. Moja odpoveď je, že po smrti sa vyhodnotí, ako
ten človek splnil svoje životné úlohy, a podľa toho sa rozhodne, či pôjde na vyššiu úroveň, alebo sa vráti v novom
živote, alebo bude plniť nejaké úlohy v astrálnom svete. Keď sa budeš o túto tému vážne zaujímať, časom nájdeš
odpovede na všetko, čo ťa zaujíma.
Nikdo jiný za vás neodtančí váš tanec.
Nikdo jiný neodzpívá vaši píseň.
Nikdo jiný nenapíše váš příběh.
panter

Čaroděj

Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod pentagramové oko » 08 pro 2010, 22:40

Tohle je poslední dobou velice aktuální téma,
udělala jsem podle jedné knihy a tak i ze svých
zkušeností s duchy a jinými bytostmi tenhle názor.
Ten kdo se bude chovat špatně,bude v posmrtném životě
ztrestán a v dalším životě bude žít tak špatně jak špatný byl
v tomto životě.Když bude žít dobře bude se mít v tom dalším
životě taky dobře,připomíná mi to dobro versus zlo.
Je zajímavý kolik teorií se ještě zkoumá snad tuto záhadu
naší energie někdo někdy opravdu rozluští,bylo by to zajímavý.
A kdo se ještě nad posmrtným životem ještě nikdy nezamyslel,
já se přiznám ,že jsem o tom hodně přemýšlela.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Příspěvekod yara007 » 09 pro 2010, 16:33

díky moc pentagramový oko,zajímalo by mě jak myslíš že sledujou ty co se chovaj slušně a ty kteří zle?Nádherný by to bylo jako ve filmu anděl páně,kdy měli umřelí svědomí v knížce.Ale opravdu je to jedna z nejčastějších myšlenek(s tím dobrem a zlem) a možná i pravdivá
yara007

Školák

Příspěvekod lykantrop » 10 pro 2010, 01:18

Je to normální? Tady ti napíšou 3 lidi odpověď a ty poděkuješ jednomu. Nevim proč, ale mám pořád pocit, že PO většina musí lézt do řitního otvoru. Copak si nevážíte i jiných odpovědí?

mira8565: Myslím, že uživateli yara007 to nepostačí.
Panter: No, mě na tom přeci jenom něco nesedí a to si neber osobně. Všechno souvisí se vším a tak se ptám, co na to osud? Pokud si můžeme sami utvářet náš osud, jak se může vyhodnotit, jestli jsem splnil svoje životní úlohy, které jsem si vlastně vytvořil tím, že tvořím osud? Ano, například nevyřešené případy a konflikty z minulých životů, to přesně bych označil jako životní úlohy. A dokud je nevyřešíš, jsem toho názoru, že tě něco bude posílat zase zpátky sem, na zem. A ještě dotaz, co se může dělat na astrální úrovni, jaké tam máš tedy úkoly? To mne zajímá.

P.O.: Poslední dobou? Řekl bych, že toto téma řeší každý, kdo se setkal s faktem, že existuje smrt a s alternativou převtělování duše do jiných fyzických schránek. To, co popisuješ mi přijde jako karma, z části. Moc tomu nerozumím, ale... tak mě to prostě tohle slovíčko připomnělo. Definuj co je špatné a co dobré se snahou nebýt ovlivněná svými názory, prostředím, ve kterém žiješ, nebo ve kterém jsi vyrůstala a bez předsudků moderní doby.
No, co si můžeme představit pod pojmem teorie? Kolik jich asi je? Je snad nezodpovězená otázka zkoumající původ a smysl něčeho doposud nevysvětleného teorií? Nebo je snad teorie to, co se dostane do povědomí více jak jednoho plně smýšlejícího člověka? Všechno jde rozlousknout, musí to jít.

yara007: Nejčastější? Hm..... nevěřím. Jako nejčastější teorii o posmrtném životě volím náboženskou ideu "Nebe x Peklo". Jsi špatnej, jdeš do nebe. Jsi zlej, jdeš do pekla. A co když je to peklo život tady na zemi? .)
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod mira8565 » 10 pro 2010, 02:58

Osud dostane každý z nás do vínku.A je předem znám.Možná jsem to špatne napsal ale.Zná ho určity okruh lidí.Ti dostaly dar vidět osudy lidí.Mezi které také patřím.Nevím jestli je to dar.Protože někdy bych ho raději neměl.Protože né vždy vidš to hezké.A Tito lidé čas od času sděli danému člověku .Abych byl konkrétní "část jeho osudu.Je potom na tom člověku jak s tim dál naloží.S tím zbytkem Tvého příspěvku docela souhlasim.Nemám ukoly v astralu,mám povinosti.Zatim bych se o tom nechtěl rozepisovat.Ale časem mi to snad bude umožněno.Toto není vyhybavá odpověd aby jsi si nemyslel.Mám k tomu pádný důvod.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Příspěvekod .Sh4rp » 10 pro 2010, 16:11

Podľa mňa po smrti budeme musieť niečo porobiť či čo, ale nakoniec sa zbavíme svojho ega svojej oddelenosti na čistú energiu a splynieme s hlavnou energiou či bohom. Bez rozdielu či ten robil tamto čo ten to. Keď je niekde nejaké peklo tam tu na zemi. Veď žiť je bolestivé aj keď sme si už zvykli. To je asi tá nejlepšia forma veď VEČNOSŤ viete si to predstaviť. No mne je hneď zle.
.Sh4rp

Příspěvekod panter » 10 pro 2010, 18:13

lykantrop píše:Panter: No, mě na tom přeci jenom něco nesedí a to si neber osobně. Všechno souvisí se vším a tak se ptám, co na to osud? Pokud si můžeme sami utvářet náš osud, jak se může vyhodnotit, jestli jsem splnil svoje životní úlohy, které jsem si vlastně vytvořil tím, že tvořím osud? Ano, například nevyřešené případy a konflikty z minulých životů, to přesně bych označil jako životní úlohy. A dokud je nevyřešíš, jsem toho názoru, že tě něco bude posílat zase zpátky sem, na zem. A ještě dotaz, co se může dělat na astrální úrovni, jaké tam máš tedy úkoly? To mne zajímá.

Takže ja si myslím, že po smrti sa stretne duch človeka so svojím ochranným duchom, a preberajú spolu, čo sa počas
života naučil. Keďže duchovný vývoj trvá veľmi dlho, každý človek má v živote jednu, alebo dve životné úlohy, ktoré
keď splní, posunie sa vo vývoji ďalej. Na astrálnej úrovni žijú duchovia tak, ako my žijeme tu na zemi, a tiež majú
svoje úlohy. Napríklad môže niekto robiť ochranného ducha, čiže anjela strážneho. Človek si osud tvorí, to je pravda,
a dokonca si ho aj vyberá pred narodením. Ale nemôže meniť rozhodnutie z minúty na minútu. Keď sa už raz rozhodne,
musí počítať s následkami. Hovorí sa tomu - trpezlivo znášať svoj osud.
panter

Čaroděj

Příspěvekod yara007 » 10 pro 2010, 18:34

Takže chci se omluvit a poděkovat všem jo a lízt do zadku umim líp poděkování pentagramovýmu oku bylo jen že mě to zaujalo nejvíc ale ostatní příspěvky jsou zase super
yara007

Školák

Příspěvekod mira8565 » 11 pro 2010, 12:11

Panter:-Po smrti jde "Tvá duše do očistce." To znamená že je očištěna od pozemského.Očistec je mezistupen při odchodu duše.Očišťují duše zemřelých od méně závažnýh hříchů a nedokonalostí před svým vstupem do nebeského stavu. Ačkoliv takové duše v očistci prožívají jistá utrpení, přesto je naplňuje jistota, že po tomto očistném procesu vstoupí do nebe.

Z některých textů Písma je zřejmé, že kromě nebe a pekla musí ještě existovat zvláštní stav, kde člověk, který sice zemřel v lásce k Bohu, ale v lásce ještě nevyzrálé, plné sobectví, musí svou lásku očistit, zdokonalit. A tím stavem je očistec.
V čem spočívá toto očišťování duší? Podle svatého Augustina je to zrání v lásce. Duše chce ihned navázat dialog s Bohem, ale poznává, že na to ze své strany není připravena. Poznává, co Bůh pro ni znamená, a cítí palčivou touhu spojit se s ním.
Čím palčivější je touha duše splynout s věčnou láskou, tím palčivěji pociťuje zvrácenou zamilovanost člověka do sebe samého. A tato bolest očišťuje, zdokonaluje lásku člověka, až nastane okamžik, kdy tato láska dozraje k objetí s tím, který je svou podstatou Láska.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Příspěvekod panter » 11 pro 2010, 12:54

Áno, poznám toto rozdelenie. Najmä z Danteho Božskej komédie. Avšak toto rozdelenie je pre mňa
príliš zjednodušené. Dávam prednosť východným náukám, ktoré hovoria o reinkarnácii. S princípom
súhlasím. Keď žiješ správne, ideš do neba, keď hrešíš, ideš do pekla. Ale zaujímal by ma tvoj názor
na peklo. Ako si ho predstavuješ, a či si myslíš, že je trvalé, alebo dočasné?
panter

Čaroděj

Příspěvekod mira8565 » 11 pro 2010, 14:32

Peklo?už jsem to psal tady na foru.A psaly u o tom jiní.Muj názor na peklo je takový.Neexistuje v takovém pojetí jako ho mnozí prezentují.Dle mého osobního názoru je to nicota.Je to muj názor.Ovšem že se mnou spousta lidí nemusí souhlasit.Protože jsou popísovány různé formy pekla.Jinak si každý vytváři své peklo.
Audiatur et altera pars
mira8565

Vysokoškolský čaroděj

Příspěvekod zombie » 12 pro 2010, 20:05

Lynkantrope-proč ti tolik vadí,že p.o. je lepší jako ty???
Ona na rozdíl od tebe jede v čarování i v praxi!!
Ty jsi učiněný nadaný fizolof,a magii jenom tak čteš!!!
Yara 007-nechoval se k tobě hezky a ni si ho moc nevšímej,já chápu proč
tě její odpověd zaujala nejvíc ona opravdu hodně ví a umí. 'kotel'
víra k víře pomáhá.
zombie

Ban

Příspěvekod lykantrop » 12 pro 2010, 20:14

zombie: Víš prd, co jsem a co dělám. Je mi totálně fuk, jestli pentagramový oko podporujou lidi tvýho typu, který si myslí, že jsem nějakej chudáček závisťáček. Já nemám potřebu být, nejsem a nikdy nebudu žádaný, já jsem vždycky na tej druhej straně, která se jen málokomu líbí. Tak prosím v tý svojí palici už naprogramuj "LYKANTROP NECHCE A NENÍ PRVNÍ A NIKDY NEBUDE.". Dík
Tvoje drzost hodnotit někoho, jestli je lepší, nebo horší akorát ukazuje na jakej úrovni jsi.
lykantrop

Příspěvekod pentagramové oko » 12 pro 2010, 23:28

Lynkantrope-mrzí mě co jsi tu napsal!!!
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Další

Zpět na Archiv