entita- duch

Veškere vyřešené temata

entita- duch

Příspěvekod java » 14 pro 2015, 20:57

kedže neviem nikoho zachytit na chate tak píšem tu o priatelkynom probléme s entitou ... v noci počuje kroky pobyte ako keby niekto chodil premiestňujú sa jej poháre občas ked pozerá televizor sa jej vypne alebo sa prehodi kanal obcas sa zatvaraju dvere mám aj nahrávku na zavretie dveri všetky racionalne veci som dal preč ona ho uz má toho ducha v byte asi 8 rokov ked maal psa tak aj pes obcas brechaval do jedneho rohu ... proste ale teraz videla tu entitu ako niečo čierne jej z chodby prebehlo do obývačky a potom sa jej rozbil pohar ktorý vie ze bol strede stola ... bolo tam dieťa 3 ročne ktore ukázalo do rohu a povedalo ze ej tam bubak ked sa ho pytali ako vyzeral tak povedalo ze to boo dievča s čiernymi očami ktore mojej priatelke chce pomoct .... ale podla mna ziadny duch nechce pomoct a ktomu keby to bol dobry duch tak myslym si ze by inak vyzeral .... poprosim surne odpoved na toto pre Sama Tekzbyho viem radil si mi soľ (ale to bola ina tema ) ale ja soľ nechcem použiť a ked uz by som mal použit sol dobre to mám urobit jednu centimetrovu hromadku či stačia male kocočky vedla seba pozdlz celej parapety ? a na dverach prahou .. pre man je to nepredstavitelne mat vsade vysipanu sol :D (to je vlastný moj nazor nevravím že to nemože pomocť ale povedz mi inu možnost ako sa zbavit tej entity )
java

Školák

Na ruce: 257.05

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: entita- duch

Příspěvekod Sam Tektzby » 15 pro 2015, 10:32

Vztahuje se to k tomu samýmu místu, kde je ten ostrůvek mezi řekama?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,264.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod java » 15 pro 2015, 20:00

Nie to sa nevzťahuje na miesta ktore som písal toto je iné mesto ...vzdialene mesto od toho ostrovčeka je asi 40 km a moja priatelka na tom ostruvku nikdy nebola
java

Školák

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod java » 27 pro 2015, 00:46

Sam Takzby možeš to hodiť do archivu
java

Školák