FILOZOFIE/MYŠLENÍ A UVAŽOVÁNÍ NAD REALITOU

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

FILOZOFIE/MYŠLENÍ A UVAŽOVÁNÍ NAD REALITOU

Příspěvekod Otec všech filozofu » 03 lis 2013, 11:15

Vždy mě zajímalo jak to vlastně je ...od obyčejných otázek jak je možný že slyšíme a nebo vidíme až po ty co je náš uděl atd..teď jsem už velký hoch a vše jsem probádal a mám pocit že bych se měl o mé informace podělit...
Koukám že se poc neptáte tak se zeptám sám sebe jako to dělám celej život ...Jirko heleď když už jsi tak moc chytrej dokážeš mě říct co bych měl dělat? Myslím tim co je muj uděl....No heleď Láďo mám za to že jsi člověk takže stím budu taky počítat....no jsi člověk takže tvuj uděl je snadnej udělj děcka a máš vyhráno...přecejenom jsi člověk a jsi živí a vše živé podléhá evoluci ...ptáš se co je evoluce? ...no evoluce je efekt a reakce života na okolní prostředí ...říká se mu přizpusobování...jak jsi si mohl už za svuj relativně dlouhej život všimnout tak život jde kupředu...a to né jen v čase ale i ve vzdálenosti...tím narážim na lidi ...kam vlastně směřují a co hledjí jako celek...podle mě bychom neměli rozdělovat lidi a zvířata protože jsme z jedný evoluční větve a ta se nazívá život....život nepřilítnul z vesmíru ..to zní samo osobě blbě že ...život podle mě vznikl tady na zemi a to z jiné dimenze ...co že dimenze? jak to myslíš!? No musíš nejprve pochopit co je to dimenze ...a co je to? No když to slovíčko přeložíš tak to znamená rozměr...ahá rozměr. No a teď by tě to mělo trknout...tím chci říci že život jak sis mohl všimnout tak se rozrusta do velikosti a složitostí až obydlíme celou planetu tak se vaydáme dal a dal až obydlíme celou galaxyji ...samozřejmě je možný že na ceste potkáme i jiný život ...( nějáký ty mimozemštany) no abych se vrátil ktomu odkud že přišel život ..no z malého rozmeru ..nevim jestli jsis všimnul ale když přiblížiš nejakou vec a ž na její zakladní strukturu atomu tak zjištíš že atomi nejsou ani první ani poslední stavební prvky struktury...takže pochopíš že nekonečno jak v dálce tak rozměru....je to na dlouhé vypraávění a jámám bolavé prstíky tak se ptejte na co chcete ..děkuji zatím
Otec všech filozofu

Školák

Na ruce: 27.11

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: FILOZOFIE/MYŠLENÍ A UVAŽOVÁNÍ NAD REALITOU

Příspěvekod Razorka Tektzby » 04 lis 2013, 22:03

Podle mě bychom neměli rozdělovat nic, protože všechno souvisí se vším. Že by život na Zem "přilítnul" nebo byl "zasazen" nezní blbě, je to prostě jedna z teorií. Stejně tak, jako je jedna z teorií, která říká, že Země je vlastně jen buňka obrovskýho organismu, takže by se dalo říct, v kontextu co píšeš, že se život rozrůstá do složitostí, přičemž pokud danou složitost vidíme v jakýmkoli měřitku, tak vidíme stále se opakující charakteristický tvar. To jsou složitosti, co? :D
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 lis 2013, 20:24

Nelíbí se mi ta upředňostněná sebestřednost, no ono filozofovat nad ničím je nesmysl a jenom filozofovat ještě větší, takže buď jak buď mi to přijde maličko mimo směr. Jen pro příště, pročíst pravidla, to že jsem se tu neukazoval delší dobu ještě neznamená, že jsem slepý k porušování pravidle a to co se spamu týče.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 06 lis 2013, 21:09

Takže filozofovat nad něčím :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Příspěvekod Another idiot » 06 lis 2013, 21:10

Len čo sa týka tej evolúcie z opice na človeka, tiež si myslím, že je to blbosť, pretože existujú dôkazy, že človek tu bol už v čase dinosaurov napr. na jaskynných malbách, kde pračlovek bojuje s dinosaurom... Alebo 400 miliónov rokov staré ozubené kolieska.
Kód: Vybrat vše
http://magazin.atlas.sk/spektrum/fakty-x-kto-tu-zanechal-pristroj-stary-400-milionov-rokov/821821.html
Another idiot

Školák

Na ruce: 120.74

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 lis 2013, 21:11

Ale z filozofie i přejít na reálný čin :-* :-* Bez toho by filozofování nebylo o ničem, ostatně ono filozofování v tomhle směru není daleko od trapných bonmotů.
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy