Forest_elf

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Forest_elf

Příspěvekod Forest_elf » 11 srp 2010, 22:48

Ahoj, právě jsem se zaregistroval, tak bych asi měl napsat něco o sobě. Tak tedy: je mi 25 let a o magii se zajímám od 12ti. Už jsem se stihl seznámit s různými systémy a odvětvími, ale s tím, jak do téhle vědy pronikám, si víc a víc uvědomuju, že je tak obrovská a rozlehlá, že za celý život lze poznat jen malý zlomek. V posledních letech se tedy soustředím hlavně na astrální a mentální cestování, jasnozřivost a podobné metody přímého věštění, andělskou magii, a runy.

Nemám teď mnoho přátel, kteří by sdíleli tyto zájmy, tak doufám, že je najdu zde. Kromě toho teď připravuju takový projekt – chci si otevřít malou okultní knihovnu (v Praze). Jestli všechno vyjde, a bude o ni zájem, začne fungovat ještě letos.
Forest_elf

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Forest_elf

Příspěvekod lykantrop » 11 srp 2010, 22:53

S tou knihovnou, to je výborný nápad. A co ještě víc, když lidem dokážeš poradit a vštípíš jim svůj pohled na svět, nebo na danou problematiku do mysli.
lykantrop

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Nessie » 11 srp 2010, 22:56

Ahoj Forest Elf, som veľmi rada, že ťa tu na tomto fóre môžem privítať. Ako čítam, s priateľmi sme na tom podobne, ale môžem ti povedať, že tu sa môžeš zveriť so všetkými svojimi problémami i zážitkami, ktoré by dnešní skeptickí ľudia nebrali vážne. Týmto ti teda prajem veľa šťastia, nech tu nájdeš veľa porozumenia, pomoci a poznania ako ja. A s tou knihovňou ti držím palce. !no1 Škoda, že nebývam v Prahe, určite by som prišla. :)
Tak ešte raz: Vitaj a nech sa ti tu páči! :))
Nessie

Školák

Na ruce: 1.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Forest_elf

Příspěvekod pentagramové oko » 13 srp 2010, 19:30

ahoj hezky tě tu vítám ,jsem ráda že máš velice podobné zájmy jako já.
a přeji ti at ti knihovna vyjde.já moc ráda čtu magické knihy jsem do nich blázen. :razz:
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..