Gemini

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Gemini

Příspěvekod Gemini » 05 čer 2012, 08:49

Dobrý den, je mi 35 let,v 16 jsem zkusil jen tak z hecu taroty a co jsem vyčetl to se pak i splnilo a dostal jsem z toho strach a nechal je skoro 20 let ležet,před rokem jsem se k nim vrátil,prošel pár kurzů a začal znovu číst a opět to vychází.nedělám to pro peníze,jen když mám chut a náladu nebo když to někdo po mě chce.Mívám pocity že jsem byl na místech kde jsem poprvé,že znám děj co teprve bude a nastane,něco mi řekne"dej pozor",říká se o mě že mám čuch na lidi,známí si ze mě dělají vrbu a říkají mi svá tajemství.Asi ví že u mě zůstanou.Věřím v sílu přírody a v to že co potřebujeme,ona nám poskytuje,jen se pro to ohnout a vzít si to.A poděkovat.Zajímám se trošku o bylinky,zastávám názor že duše se vrací na svět aby procházela novými zkouškami a až vše splní,stane se z ní něco vyššího,že každý z nás má svůl úkol a cíl a nejsme zde jen náhodou.Věřím v anděly strážné a děkuji jim že nade mnou a mou rodinou stojí.Že se nám vrátí vše co dáváme,jak dobré tak i zlé.Jinak jsem obyčejný otec od rodiny co si zajde sem tam na pivko a kuželky.Zdravím všechy a přeji krásný den.
Gemini

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Gemini

Příspěvekod JakubCZECH » 05 čer 2012, 10:26

Vítám tě zde na foru a doufám že se ti zde bude líbit.
"Je to jen škrábnutí!" procedil skrze zuby Ten druhý a hystericky se rozesmál.
JakubCZECH

Čaroděj

Na ruce: 420.25
Banka: 316.59

Poděkoval za: 3 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 2 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 05 čer 2012, 12:21

zdravím
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Arta » 05 čer 2012, 12:48

Také tě zdravím, taroty mi jsou též blízké, ale hledám spíš co bylo, než co bude.... ať se ti tu líbí.
Arta

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod Devon » 05 čer 2012, 18:05

Zdravím a vítam ťa na našom fóre! :)
Devon

Učeň

Na ruce: 224.16

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 06 čer 2012, 19:47

Vítej :) Nejspíš až teď jsi na taroty "připraven". S tím, co píšeš souhlasím. Na strážný anděli věřím i já, řekla bych, že nás "postrkují" vpřed, chrání nás. Poděkování je důležitý, dělám to od mala a to proto, že cítím, že to tak má být. S tou duší to tak v podsatatě je, resp. zdá se mi to jako dost pravděpodobný a sedí mi to do mých teorií. No a k přírodě snad jen dodám, že je mocná čarodějka :)
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 06 čer 2012, 19:57

Vždyť nás dala dohromady :) že Razorečko :-* :-*
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..