HanselIII

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

HanselIII

Příspěvekod HanselIII » 26 čer 2013, 20:37

Zdravíčko , mé jméno je Jan/Honza říkají mi různě Jacky,Honza,Vlček,Wolf atd atd... Mé příjmení je Vlček. Cítím ,že můj původ skrývá mnohé a proto jsem zde, abych zjistil vše ... Pocházím z malebného městečka Valašské meziříčí. Je mi 17 let a o nadpřirozeno se zajímám už dlouhá léta. Ačkoli až letos jsem to začal studovat podrobněji. Fascinuje mě vše co se nedá vysvětlit. A mým snem je pomáhat lidem najít svou cestu. Zatím to provádím v podobě umění ,ale objevil jsem sílu tarotů a jejich pravdomluvnost, takže i takhle zatím pomáhám... Jinak zatím jsem zkoumal astrologii, horoskop, numerologii a občas i demologii ... Nevím co vám mám povědět více o mé osobě, takže bych to rád ukončil... Jsem Hansel III a jsem váš nový uživatel.
HanselIII

Školák

Na ruce: 22.34

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: HanselIII

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 čer 2013, 02:00

Zdravím, jaký náhled v démonologii nejvíc bereš?! Já jen, že do toho nemálo fušuju.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Yeti » 27 čer 2013, 23:13

Vitaj :)
Mám dve ruky,jednou držím tých, s ktorými kráčam a druhou tých, ktorí padajú.
Yeti

Školák

Na ruce: 418.90

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 8 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 28 čer 2013, 21:09

Vítej :) Zkoumáním astrologie, horoskopů atd. jsi došel k pocitu, že tvůj původ skrývá mnohé?
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 8,971.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 54 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 115 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 29 čer 2013, 01:47

Tři dny a bez odezvy :P
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,176.62
Banka: 0.00

Poděkoval za: 73 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod HanselIII » 07 lis 2013, 13:39

Omlouvám se měl jsem takovou pauzu od světa hlavně kvůli škole a pak mě to už nenapadlo zde zavítat ... No co se démologie týče tak jsem přečetl jen pár knížek (např. Josef dürr experimentální démologie etc.)takže žádnou praxi nemám a no taková ta astrologie horoskopy mě baví od mojich 12ti let a no prostě už od té doby zaznamenávám jisté divne věci co se mi dějí a proto jsem si myslel že kdybych si to tu pročetl třeba bych zjistil víc ... :) omlouvám se za pozdní odpověď :/

Odesláno z mého HTC EVO 3D X515m pomocí Tapatalk
HanselIII

Školák

Na ruce: 22.34

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..