hlasy

Magie konkrétně i všeobecně

hlasy

Příspěvekod Anna » 25 zář 2012, 19:11

Ahojky, mám na vás všechny takovej dotaz, je to sice divný, ale i tak se chci zeptat. Už docela dlouho dobu se mi stává taková podivná věc. Občas nebo spíš zřídka když jsem hodně unavená a jdu si lehnout upadnu do polospánku a v takové té chvíli kdy stačí vteřinka abyste úplně usnuli, ale kdybyste pootevřeli oko hned byste byli úplně smyslech se stane to, že začnu slyšet hlasy. Jsou to různé hlasy různých lidí, ale myslím, že to nejsou hlasy lidí které už jsem někdy předtím slyšela. Mluví různou rychlostí, různou hlasitostí, některé si spolu povídají, ale většina jich mluví samostatně nezávisle na tom co říkali ostatní. Většinou mluví o úplně obyčejných věcech jako ostatní lidé které potkáte během den.. Nemluví přes sebe jako v davu, ale postupně. Většinou když je začnu slyšet se za chvililinku probudím, protože mě to tak trochu vyděsí, moc se mi to nelíbí, že je musím slyšet.Když se probudím tak si pár vět ještě asi pamatuji, ale do druhého dne je už asi zapomenu. (teď nevím, už dlouho se mi to nestalo a nějak extrémně to nemonitoruju abych si to pamatovala) Už si z toho vážně přijdu jako nějakej pakoň, protože ve světě lidí nepolíbených věcmi "mezi nebem a zemí" se nepovažuje slyšet hlasy za něco normálního. Nevím, ještě jsem to nikdy nikomu neřekla, mysleli by si, že jsem vadná. Tak to píšu aspoň sem, lidem naladěným na stejnou vlnu.
Jestli někdo víte co by to mohlo být či mi jinak poradit (a tím nemyslím poslat mě na psychinu ;)) tak prosím pište. Díky :-)
Anna

Školák

Na ruce: 187.25

Poděkoval za: 5 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: hlasy

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 zář 2012, 19:14

Tu psychinu bych nevylučoval, ono to kolikrát není od věci. Schizofrenie není legrace, jinak to může být všechno od psychické regrese samoty až po paranormálno.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,208.21
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Příspěvekod Anna » 25 zář 2012, 19:20

Sam Tektzby píše:Tu psichinu bych nevylučoval, ono to kolikrát není od věci. Schizofrenie není legrace, jinak to může být všechno od psychické regrese samoty až po paranormálno.

Mno.. tak díky no :D :D tos poradil :D
Anna

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 zář 2012, 19:23

A co by jsi chtěla, neřekla jsi zhola nic směrodatnýho.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Anna » 25 zář 2012, 19:27

a co bych měla ještě říct směrodatnýho? napsala jsem všechno co mě napadlo.. už fakt nevim co k tomu :D co myslíš?
Anna

Školák

Příspěvekod Sam Tektzby » 25 zář 2012, 19:33

Podle mýho jde jen o upadání do spánku, kdy se mozek nalaďuje na vypnutí. Neviděl bych v tom nic paranormálního, pokud se při tom a nebo následně na to, nic neděje.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Evinka » 25 zář 2012, 19:35

Mě se to stalo jednou jedinkrát,když jsem byla malá a měla jsem horečku,slyšela jsem jako by v rohu místnosti nahoře bylo rádio a z něho mluvilo spousta lidí,mluvili tak zvláštně,vím,že jsem měla strach a zároveň se mi to strašně líbilo...Nestává se ti to,když jsi nemocná?
Smrt je klidná,snadná-život je těžší.
Evinka

Školák

Na ruce: 179.34

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod Akyana » 25 zář 2012, 20:24

Anna píše:Ahojky, mám na vás všechny takovej dotaz, je to sice divný, ale i tak se chci zeptat. Už docela dlouho dobu se mi stává taková podivná věc. Občas nebo spíš zřídka když jsem hodně unavená a jdu si lehnout upadnu do polospánku a v takové té chvíli kdy stačí vteřinka abyste úplně usnuli, ale kdybyste pootevřeli oko hned byste byli úplně smyslech se stane to, že začnu slyšet hlasy. Jsou to různé hlasy různých lidí, ale myslím, že to nejsou hlasy lidí které už jsem někdy předtím slyšela. Mluví různou rychlostí, různou hlasitostí, některé si spolu povídají, ale většina jich mluví samostatně nezávisle na tom co říkali ostatní. Většinou mluví o úplně obyčejných věcech jako ostatní lidé které potkáte během den.. Nemluví přes sebe jako v davu, ale postupně. Většinou když je začnu slyšet se za chvililinku probudím, protože mě to tak trochu vyděsí, moc se mi to nelíbí, že je musím slyšet.Když se probudím tak si pár vět ještě asi pamatuji, ale do druhého dne je už asi zapomenu. (teď nevím, už dlouho se mi to nestalo a nějak extrémně to nemonitoruju abych si to pamatovala) Už si z toho vážně přijdu jako nějakej pakoň, protože ve světě lidí nepolíbených věcmi "mezi nebem a zemí" se nepovažuje slyšet hlasy za něco normálního. Nevím, ještě jsem to nikdy nikomu neřekla, mysleli by si, že jsem vadná. Tak to píšu aspoň sem, lidem naladěným na stejnou vlnu.
Jestli někdo víte co by to mohlo být či mi jinak poradit (a tím nemyslím poslat mě na psychinu ;)) tak prosím pište. Díky :-)

To jsou hypnagogicke halucinace.
Nic patologickeho.
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Anna » 28 zář 2012, 13:11

Mooc děkuji.. už jsem se lekla :D :D Vážně moc děkuju :-))
Anna

Školák

Příspěvekod Akyana » 28 zář 2012, 23:14

Anna píše:

Mooc děkuji.. už jsem se lekla :D :D Vážně moc děkuju :-))

Moc rado se stalo ( :
http://www.branadoticha.net
Akyana

Mysterian

Na ruce: 517.64

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 25 příspěvky

Příspěvekod Bloodandruth » 17 lis 2012, 12:21

Mému přítelovi se děje to samé. prý jsou to utržky rozhovorů, nebo fráze vytržené z kontextu, něco je tiché, něco hrozně řve, ale kdykoliv se na to chce soustředit zmizí to ...
Bloodandruth

Školák

Na ruce: 15.56

Poděkoval za: 3 příspěvky

Příspěvekod Anna » 10 pro 2012, 20:42

jj, myslím, že to je přesně ono..
Anna

Školák

Příspěvekod Erumoicë » 24 zář 2013, 20:54

Nemusí být všechno hned schizofrénie. Může to být přepracovaností se stresem nebo posttraumatické, kdy je mysl zatížená. Také existuje něco jako jasnosluch.
Může to být napojením na jiné sféry - chanelling, energoinformační kanál. Někde jsem četla, že prapodstatou třetího oka je zvuk. Celkově to dává smysl, když se mysl naladí na různé kmitočty. Údajně u spontánního jasnovidectví či intuice se nejdříve mysl naladí na ten prazáklad zvuk a teprve potom se objeví k tomu dané obrazy. Někdo to má bez nich. Vzhledem k tomu, že mozkové vlny mají svůj rozsah Hz, k usínání a meditacím je hladina alfa a za různé vize apod. Je zodpovědná i théta. Jsou tedy vstupní branou k jiným světům a zřejmě jde o ladění jako u rádiových vln. V běžném vědomí máme betu.
Erumoicë

Školák

Na ruce: 53.34

Poděkoval za: 0 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 24 zář 2013, 23:05

Tvoje tvrzení je neadekvátní a to z hned kolika důvodů:

1.)Problém se má řešit s přihlédnutím ke všem možnostem.
2.)Problém se má řešit s přihlédnutím ke všem souvislostem.
3.)Problém se má řešit s příhlédnutím ke směrodatné realitě.
4.)Problém se má řešit s přihlédnutím ke nejpádnějšímu řešení vůči skutečnostem.
5.)Problém se má řešit s přihlédnutím ke reáliím s co nejmenší výlukou k parapsychologičnu.
6.)Problém se má řešit a to jako parapsychologično, pokud body výše ani v jediném neurčují možnosti.
Sam Tektzby

Site Admin

Příspěvekod Martin108 » 25 zář 2013, 22:52

Nějak je to pro mě špatně čitelné ty body :-/
OM MANI PEME HUNG
Martin108

Moderátor

Na ruce: 945.70

Poděkoval za: 19 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 16 příspěvky

Příspěvekod Sam Tektzby » 26 zář 2013, 01:35

Oki změním font
Sam Tektzby

Site Admin

Další

Zpět na Magie