Husův dům

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Husův dům

Příspěvekod pohroma » 15 črc 2009, 20:48

Dnes se mi stalo něco neobvyklého. Pořádáme počítačové kurzy pro nezaměstnané v Husově domě (sídlí zde církev). A dnes po 7 hod ráno najednou taková rána, jako když se sesype hromada židlí (byl to pravděpodobně zvuk padajícího dřeva, proto to přirovnání) na druhém konci sálu než jsem byla já. No co budu povídat, sama v celé budově, jen s 15ti notebookama. Dost strašidelnej pocit i když je denní světlo. Budova je stará, musím o ní zjistit něco bližšího. Ale určitě víc než 150 let. Mám dojem, že už předtím na tom místě bylo něco postavené. A jinak se všichni v těchto prostorách cítíme moc dobře, jako by místo bylo nabité pozitivní energií – aby ne, přímo v té místnosti kde probíhá náš kurz, jsou i bohoslužby. Upřímně musím říct, že mi bude líto, až se po skončení kurzu budeme stěhovat do jiných prostor.

Právě jsem si všimla, že by tento příspěvek měl být umístěn spíš do rubriky Strašidelná místa, domy ..... Omlouvám se za špatné umístění a jestli můžu pžádat moderátora o nápravu?? Díky
pohroma

V.I.P

Na ruce: 1,030.26

Poděkoval za: 17 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Re: Husův dům

Příspěvekod kllara02 » 17 črc 2009, 18:36

já bývám ted o prázdninách často doma sama a také pořád slýchám velice hlesité a podivné zvuky , je to zajímavé , ale nemohu tomu přijít na kloub :krec:
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod pohroma » 17 črc 2009, 21:31

Klára: Dost mě překvapilo že slyším takový divný zvuk a zrovna v tomhle prostředí, protože je to Husův dům českobratrské církve evangelické a jak mi řekla kamarádka, celý dům je vysvěcený. Navíc, prý se mám bát víc živých než mrtvých. Tak teda nevím. Každopádně od té doby se nic dalšího nedělo. No já jsem taky dost strašpytel, co se týče jevů, které se nedají až tak moc vysvětlit a přesto existují.
pohroma

V.I.P

Příspěvekod pohroma » 18 črc 2009, 09:28

Ahoj, ještě naposled se vrátím k těm podivným zvukům. Včera, když jsem se vracela domů, viselo na chodbě parte. Zemřela moje sousedka co bydlela vedle na patře, byla hodně stará a nemocná. A bylo to právě 15. července. Co myslíte, nemohlo to mít nějakou souvisolost? Nebo spíš už asi vidím tajemno i tam kde se najde racionální vysvětlení. Fakt nevím, ale dům jsme druhý den prošli a nikde jsme nic nenašli.
pohroma

V.I.P

Příspěvekod kllara02 » 18 črc 2009, 12:20

pohroma píše:Klára: Dost mě překvapilo že slyším takový divný zvuk a zrovna v tomhle prostředí, protože je to Husův dům českobratrské církve evangelické a jak mi řekla kamarádka, celý dům je vysvěcený. Navíc, prý se mám bát víc živých než mrtvých. Tak teda nevím. Každopádně od té doby se nic dalšího nedělo. No já jsem taky dost strašpytel, co se týče jevů, které se nedají až tak moc vysvětlit a přesto existují.

Takovéhle zvuky můžeš slyšet všude , myslím , že nikde není bezpečno !
Ooh, we're the kids of the underground .. there's a riot in everyone !
kllara02

Čaroděj

Na ruce: -10.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod aumirek » 18 črc 2009, 12:27

no z praxe mužu potvrdit že nebezpečno je tam kde jsou lidé neznám případ kdy duchové někomu ublížili na rozdíl od lidí
aumirek

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Příspěvekod pentagramové oko » 13 kvě 2010, 18:12

je to dost možné,že se sousedka chtěla naposledy rozloučit s místem kde to dobře znala.pokud se ale nestalo nic vážnějšího nechala bych tomu volný průběh.
munera,crede mihi,capieunt hominesque desque
dárkem,to věř mi,si získáš každého z bohů i lidí.
pentagramové oko

Mág všech čarodějů

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 5 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy