hypperbola

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!
Pravidla fóra
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely, , kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsem vypsal není povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Re: hypperbola

Příspěvekod skupina EPRV777 » 14 lis 2011, 08:59

Ahoj Killer.
Ono možná posuzovat lidi jen podle jak píšeš Aury by chtělo se zamyslet nad tím co opravdu chceš vidět a co si nepřeješ. Říci o někom že je černej nebo že má černou auru to znamená soud toho dotyčného člověka. Pokud o něm nic nevíš tak ho neposuzuj nebo bude nakonec on soudit tebe. Napadlo tě někdy že tento člověk může mít starosti nebo být těžce nemocný? Zkus nad tímp řemýšlet a více se usmívej především na sebe. třeba ráno do zrcadla. To obrovsky pomáhá se usmínvat na okolní svět. A zkusme se naučit přijímat i to co je nám nepříjemné a také sebe odevzdávat když je třeba. Já vím že to jde a proto ti to můžu nabídnout jako zkušenost své cesty.
Více optimismu do života. !no1
Jarda EPRV777
Hledej Pravdu Přijmi Pravdu Žij v Pravdě
skupina EPRV777

Mysterian

Na ruce: 573.91

Poděkoval za: 2 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 7 příspěvky

Příspěvekod KillerLP » 15 lis 2011, 19:24

Ale ne, ty jsi to nepochopil, nebo já jsem to nedefinovala dost správně. Prostě z něho sálá smutek a vy máte strašné nutkání mu pomoct. Nebo se to přenese na vás a jste z toho taky smutní. A na druhou stranu chápete, že o tom třeba mluvit nechce. A černá aura není nic špatného. Nedělám si předsudky, a kamarádka, zabývající se energiemi mi říkala, že mám taky černou auru,..
"Kdo trpí sám, ten trpí mnohem tíž, že vidí štěstí druhých přes svůj kříž."
KillerLP

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 34.82

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 1 příspěvky

Příspěvekod matemorfoza » 17 lis 2011, 16:24

:) mě se nezdá, že bys mi cokoli vyvracel... a proč také, že?
Je fajn, že máš jen krásné sny. Já jen krásné sny nemám a jsou tím horší, když se to strašné potom stane v reálu...ty víš, co bude, jak to proběhne, ale nejde s tím nic udělat....je to prostě informace, jen je úplně k ničemu, když se to nedá nijak ovlivnit. :(
matemorfoza

Školák

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Příspěvekod hypperbola » 22 lis 2011, 12:19

matemorfoza - Naštěstí jsem neměl nikdy špatnou předtuchu. Nejhorší věc, která se mi stala byla, když mě trenér posadil při zápase. Řekl jsem si, že to ovlivním a důkladně jsem se na nadcházející utkání připravil. Hrál jsem dobře, dal jsem za první třetinu dva goly, ale stejně mě trapně poslal do kabiny tak, že to viděl celý stadion. Proč? Protože jsem měl v lajně dva protekční chu.........ligány :D a trenérovi se nejspíše nelíbilo, že jsem každému z nich nenahrál na dva goly. Jinak jde o normální věci a bez těch předtuch bych se vážně obešel, nemají pro mě význam. Ale mám je, není to často, nestěžuji si. Nekonečné možnosti lucidního snění mi to všechno perfektně vynahrazují :)
Člověk je tím, o čem přemýšlí po celý dlouhý den.
hypperbola

Školák

Na ruce: 786.29

Poděkoval za: 1 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 14 příspěvky

Příspěvekod Jack O´ Lantern » 26 pro 2011, 20:44

Ahoj. :))
Procházíš-li temnotou či temnými časy,hledej světlo.Není-li světlo,rozsviď baterii. :D
Jack O´ Lantern

Středoškolský čaroděj

Na ruce: 0.00

Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Předchozí

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..