i-ťing

Magie konkrétně i všeobecně

i-ťing

Příspěvekod matas » 22 zář 2010, 21:49

Ahoj. Ako tak pozeram tu na fore som zatial nenašiel nič o určite zaujimavej knihe i-ťing. Je to skutočne zvlaštna a fascinujuca kniha. Prave som si kupil ,,i-ťing na každy den,, a hned v prvej veštbe ma dosť prekvapila svojou presnosťou a aj tym že mi ukazala kam vlastne smerujem. O čo vlastne ide? i-ťing je starodavna veštecka kniha ktora sa riadi principom jinu a jangu v našom živote. Opisuje nam situaciu v ktorej sa prave nachadzame a tiež do ktorej sa možeme dostať a ako sa spravne rozhodnuť. i-ťing nam neprezradza buducnosť, ona nam iba radi ako sa mame v danej situacii zachovať. Ukazuje nam spravnu cestu a vedie nas k našmu osobnemu rozvoju. Ak sa s nou stotožnite možeta sa jej kludne pytat na rôzne otazky a ona vam odpovie ako vaš kamarat. Upozornujem však že na to aby ste odpovediam i-ťng rozumeli nesmiete byť uzavreti ,,duchovnemu,, zmyšlaniu, jednoducho povedane i-ťingu neporozumeju všetci a najme nie ludia ktori su uzavreti do seba a ich duhovny rozvoj im je ukradnuty.
Ak mate s touto knihou nejake skusenosti tak ich sem kludne napište rad sa dozviem niečo nove ;)
matas

Školák

Na ruce: 15.22

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: i-ťing

Příspěvekod Maitreya » 23 zář 2010, 02:34

Mamina vykladá aj i-ťing :) ja osobne som si nikdy nenašla čas, ale pod)la mňa by si si mohol pozrieť Tao (filozofia), súvisí to spolu, len je ťažké na pochopenie (ako v čom), navyše pochopíš základný princíp Prapodstaty (čo je v podstate iný výraz pre Tao, pretože "tao JE prapodstata, pramatka, prahmota...").
Pravda je len to v čo veríš a náhoda neexistuje. A hlavne je treba dávať pozor čo vyslovíš,slová majú príliš veľkú moc... :)
........
"Tešíme sa do piatej dimenzie" ^_^
Maitreya

Školák

Na ruce: 0.00

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Zpět na Magie