Čierna mágia

Veškere vyřešené temata

Čierna mágia

Příspěvekod overdrive » 27 pro 2015, 03:30

Som začiatočník a chcel by som porosiť niečo na stiahnie o kúzlach čiernej mágie.
overdrive

Na ruce: Uzamčeno
Banka: Uzamčeno

Re: Čierna mágia

Příspěvekod Pietko » 27 pro 2015, 13:50

overdrive píše:Som začiatočník a chcel by som porosiť niečo na stiahnie o kúzlach čiernej mágie.

Nie je cierna alebo biela magia.
Je vela ciest, ale vsetky vyzaduju ukaznit mysel. Najst rovnovahu. Sustredit mysel.
Zacni s relaxaciou a meditaciou. Nauc sa ovladat svoju mysel. Sustredit ju. Mozes skusit jogu. Alebo autogenny trening(ten je ako joga ale zamerany len na mysel).
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,989.88

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 32 příspěvky

Zpět na Archiv