Čierne záblesky

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Čierne záblesky

Příspěvekod Cortka7 » 09 zář 2012, 15:51

Ahojte,
píšem kvôli tomu, čo sa mi stalo minulý týždeň a neviem si to vysvetliť a na nete som nenašla nič, čo by mi zodpovedalo na môj chaos v hlave. Sedela som s priateľom v altánku pri činžiaku bolo asi okolo deviatej večer a sa mi zazdalo akoby sa niečo čierne blyslo okolo steny činžiaku. Pozrela som sa znova a nič tam nebolo. Neprikladala som tomu význam veď zdať sa niekedy môže hocičo. Na ďalší deň mi mamina oznámila, že zomrel strýko v Čechách. Neprikladala som tomu spojitosť. Potom sa ten istý čierny ,,záblesk,, opakoval v mojej izbe pri skrini. Povedala som si, že som len unavená. Na ďalší deň mi mama oznámila, že zomrel sused. Potom som si povedala, že to asi súvisí. V ten deň som sa večer sprchovala a za závesom sa mi zase zazdalo, že vidím niečo čierne. Povedala som o tom priateľovi, že sa bojím či to nejaký súvis nemá s tými úmrtiami a mala som divný pocit, že ak zajtra zistím, že niekto zomrel bude to už naozaj veľmi zvláštne. Nasledujúci deň som šla do školy a pred školou visela čierna vlajka, zomrel bývalý profesor telesnej výchovy. Bolo teplo, ale ja som mala zimomriavky po celom tele. Nechápala som, nechápem a nerozumiem tomu. Stalo sa to 3x záblesk a 3x smrť. A ja sa pýtam, má to nejaký súvis? Alebo je to len nezvyčajná zhoda okolností?

Prosím odpíšte, nestalo sa Vám niečo podobné?
Cortka7

Školák

Na ruce: 0.13

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Čierne záblesky

Příspěvekod psychy » 26 říj 2012, 23:33

Ja vidím iba biele záblesky, čisté biele svetlo. Ale čierne sa mi ešte nestalo, teda jedine v tme sa mi strácajú predmety v čiernom "obale" (občas) ale aby niekto zomrel ? tak to neviem. Naozaj netuším, to by tu musel byť Sam T. on sa do toho vyzná viac ako ja. Ale 3x záblesk a 3x smrť to je až moc podozrívé. Nepriala si si ich smrť ? nebola si na nich nejakým spôsobom nahnevaná ? alebo zaujímaš sa o black magic ? mohlo by sa jednať o vraždu alebo iba informáciu o tom že niekto zo známych zomrel. Si prepojená so smrťou ? existuje veľa teórií. Je to naozaj zaujímavé, skús sa rozpísať. :)
psychy

Školák

Na ruce: 52.74

Poděkoval za: 0 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 0 příspěvky

Re: Čierne záblesky

Příspěvekod Sam Tektzby » 27 říj 2012, 04:43

Čerbou magii, jak já nesnáším tohle "vodovkaření". No jenda možnost je klatba, druhá je nějaká forma mantie "athmomantie" a za třetí přikláním se na poslední stranu a to je náhoda. Takové věci se prostě dějou, napsala by jsi mi přibližná data?! Já bych to proběhnul v archívech.
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1|_µ_|1 .-420.-3č|<µ 73|<728¥ |\|4\/ž|)¥
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam Tektzby

Site Admin

Obrázky: 3

Na ruce: 7,237.95
Banka: 0.00

Poděkoval za: 74 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 94 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy