Čierny bod

Lochnesská príšera, Bermudský trojuholník...atd

Čierny bod

Příspěvekod Pietko » 25 úno 2015, 20:04

Stalo sa mi dnes cestou domov z prace.
Kracal a cvicil som koncentraciu pricom som pri tom vydaval hlboky brucavy zvuk- taky co akoby rozvibruje telo (a na to som sa sustredil). Zrazu som zbadal cierny okruhly bod asi 1 cm v priemere nalietavajuci z predu z hora z prava... naco asi 1.5 m odomna zamieril priamo na moj hrudnik. Prekvapene som sa zastavil... a ten bod zmizol. Poobzeral som sa, ci to nieco nepadalo, ale nic podobne okolo mna nebolo.
Tak som vyrazil dalej na autobusovu zastavku, ked po cca 10 metroch zo vchodu k domu, uplne neprehladneho vchodu, vyletelo tesne predomnou auto. Velmi tiche. Keby som sa kvoli tomu ciernemu bodu na sekundu dve nezastavil, tak by to nemuselo dopadnut dobre.
Co si o tomto myslite? Nahodna vidina? Normalne nevidim veci co nie su. :D
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Re: Čierny bod

Příspěvekod thechosenone729 » 26 úno 2015, 04:35

Hmm zaujímave asi niekto ta ma hodne rád :D K náhodam sa staviam tak že žiadna neexistuje len okolnosti danej veci nechápeme a koľko faktorov ju zapríčinilo teda hovoríme o náhode aj keď nič nieje náhoda. *Nevidíme za rozhoduntia ktoré sme už spravili :D*
Každý je strojcom svojho šťastia. - Faber suae quisque fortūnae
thechosenone729

V.I.P

Na ruce: 2,433.41

Poděkoval za: 7 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 26 příspěvky

Příspěvekod Pietko » 26 úno 2015, 11:11

Nahoda je len nepoznana cast spojenia pricina-nasledok. :) Je mozne ze varovanie prichadzalo z mojho podvedomia.
Čakám kým padne noc, lebo viem, že nás všetkých zachráni. Keď je všetko tmavé to nás chráni od drsnej... reality.
Čakám kým padne noc, keď je všetko znesiteľné. A tam v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj.
V tichu znie zvuk, niekto prichádza ublížiť. Pritlačím si ruky na uši... Je tu ľahšie jednoducho zabudnúť na strach...
A keď som prižmúril(a) oči zdalo sa, že sa svet sfarbil doružova, a zdalo sa, že sa znášajú anjeli...
K môjmu úžasu, s privretými očami, veci vypadali lepšie, než keď boli oči otvorene...

Čakal(a) som kým padne noc, vedel(a) som, že nás to všetkých zachráni... Teraz je všetko tmavé, chrániac nás od drsnej... reality...
Čakal(a) som kým padne noc... Teraz je všetko znesiteľné... A tu v tichu... Všetko, čo cítiš... je pokoj...
Pietko

Mysterian

Na ruce: 4,963.23

Poděkoval za: 8 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 31 příspěvky

Příspěvekod Razorka Tektzby » 26 úno 2015, 18:46

Podobný věci si vysvětluju jako intuici, šestej smysl (strážnej anděl), vedení na správnou cestu, resp. na cestu, která vede ke zkušenosti, vědomosti, kvůli které tady jsme. A všechno to řadím právě do podvědomí. A vysvětluju si to tak proto, že nepovažuju náhody za náhody a jsem potěšena, že nás je víc takových :D

Nezáleží na tom, na co se díváš, ale na tom, co vidíš. Takže ten černej bod nemusel být černej bod. Stejně tak, to co si myslíme, že vidíme, nemusí být to, co vidíme :p

Mám něco k zamyšlení ohledně vědomí, když už jsme zmínili podvědomí, co jsem náhodou našla :p Je tady narážka na koexistenci minulosti a budoucnosti (možnosti "záblesků" budoucnosti, když to zasadím do tématu :p ).

Vědomí je proces, ne místo. Zjevujeme se z momentu, kdy dáváme něčemu pozornost. "Já" je zkrátka naše vlastní umělecké dílo - fikce tvořena mozkem za účelem udělení smyslu naší vlastní fragmentace. Ve světě tvořeném fragmenty, "Já" je naše jediné téma, které nás provází - z části jako vzpomínka, zčásti předzvěst. Virginia Woolf

Zdroj: http: //www.dancelab.cz/citace/
Na začátku bylo slovo, pak těch slov už bylo mnoho, ruka byla v rukávu a Sam s Razorkou pomálu, čekajíc co řekl jejich text by, stali se Razorkou a Samem Tektzby :D
|\/|1£µ_|µ $4|\/|3č|{4 73|{72ߥ |\|4\/žÐ¥
ObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek
Razorka Tektzby

Mysterian

Obrázky: 1

Na ruce: 9,023.06
Banka: 2,637.23

Poděkoval za: 55 příspěvky
 Obdržel poděkování za: 117 příspěvky

Zpět na Záhady a nevysvětlitelné jevy